automoto.ee foorumid

Täisversioon: 175 mootor
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2

ressu

TERE.Tahaksin küsida teilt infi 175 mootorikohta.Nii et kas ta on tehniliselt hea mootor.Mis põhiliselt sellel mootoril läbi lähevad(kuluvad).Plaan nagu osta üks 175 iseehitad krossikas,mis plaanis korda teha.



Tänades:RESSU
Kas Jawa , ČZ , Kovrovets, Voshod või mõni muu?

ressu

Voshod ikka.

ressu

Kas keegi ei tea suus voshodimootorikohta midagi.
ressu Kirjutas:Kas keegi ei tea suus voshodimootorikohta midagi.
Kasuta palun mõnikord \"muuda\" nuppu, siis saad ehk ise ka aru mida ütlesid.
Minu arvates see Voshod`i mootor kehvakene. Kohmakas ja ei hiilga ühegi omadusega. 14-15 aastaselt sai Voshodi omatud ja putitatud. Läbi lähevad põhiliselt kuluosad nagu kolb, rõngad, silinder (nagu kahetaktilistel ikka). Neljas käik oli ka probleemne (põhjust ei mäleta). Raske oli varuosadega.
Eelsitaks 125 Minski 175 Voshodile.
hmm,ise olen ka voshodiga tegelenud mõned aastad tagasi ja peab ütlema et too oli väga hea ratas,ergas ja korraliku välimusega juba (3M) ainult,et teisel käigul oli vahest omadus end välja loopida.
see on sist üldse voshodi omapära, et tal neljas käik algul hakkam üle laskma, ja siis kaob üldse ära, tean vähemalt viit sellist

ressu

Ergas pill pidi küll jah olema.Kas kellegil pole mingit 175 mootorit müüa.Kuna minuomal pole ka 4-ndat käiku,ehk täpsemalt vaja mootoriplokki.Et ei peaks seda pooleks kakkuma.
Mis teda siis nii raske on lahti võtta. Nagu lapsemäng!
voshod 2 mootor ei ole just parimate killast,ei kannata retsimist,tuleb rahulikult sõita!!Käigu kipuvad jamama ja ültse käigukast suht nõrk!!Ja karpa on kah täielik puss,kõik siiber karpad on üldse suht kehvad,soovitan soojalt panna peale Panoonia karpat.

Voshod-3 on hoopis teine teema,see uuem ja neid ei ole veel nii ära ruunata suudetud!!
Sai kunagi omada vashod 2-te sidurit polnud käigud käisid jõuga, muidu oli päris ergas, eriti siis kui lahustiga sõitis asfaldi peal kumm suitses päris kaua

k.s

voshodi mootori kõige suurem viga on kepsu laagrid need kuluvad üli kiiresti. käigud ja muu selline on rahuldav.mul endal voshdi mootor laijali ,oleks vaja kepsu ja karterit

VosuVend

175 oleks väga hea valik, mul on omal ka. Üli hea pill. Käike on kerge parandada teatud võtetega. Kepsu ja siukeste asjadega on ühe korra jama olnud aga enam ei ole. kui vaja võin igast juppe sebida.Big Grin

k.s

et juppe või mul nägu üks mootor momendil juppuideks (kast on vägas hes korras) et üks on veel aga see minu, mis läheb voshoodile peale . on plaanis ostan kavrossi mul nägu mootorit pole tarvis äkki on soovi.
lööb tagasi Kirjutas:see on sist üldse voshodi omapära, et tal neljas käik algul hakkam üle laskma, ja siis kaob üldse ära, tean vähemalt viit sellist

nüüd tead 6-t sellist... mul sama jama...
mina ise tean nelja sellist jama...\'

iz3

voshod 175 on minu meelest sooloratas ja vähemalt see voshod 175, millega mina sõitnud olen, ei ole midagi nii head, nagu te kirjeldasite
mina arvan, et voshod on vastupidavam kui minsk.
minski käigukasti on kergem parandada.
voshod on uimane, minsk äkilisem, seega sobib krossikale paremini.
kuid kui võimalus oleks, siis ei valiks kumbagi neist ja soetaks endale mõne \"riisika\" või cz`mootori sinna vahele.
Ma pakun, et uuem minsk liigub keskmisest voshod 2st küll kiiremini, sest nii vanadel (noorte)masinatel ei kipu enam kompressiooni palju järel olema...
Ja minski juppe peaks rohkem saada olema ja pidavat rohkem vastu ka..
Lehti: 1 2