automoto.ee foorumid

Täisversioon: Piigid tsiklile
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
No tere talv!
Küsimus:Kuskohast saab ja palju maksavad ,et saaks rahulikult kinnitrambitud lumel(kruusateel) sõita?Kohe kuidagi ei taha korvi külge sättida aga p**** käia ka ei taha.19\"Smile
ma panen tsiklile talveks ketid alla.
st. vanad kulunud ketid teen juppideks, tõmman kodarate vahelt ümber velje ja panen naelaga kinni.
mittu aastat juba nii teinud.

doyou

Olen kuulnud et jalgrattal tehake nii: lased kummi tühjaks ja tõmbad vana rattaketi ümber pumpad täis ja keeramise ajal esi ratas ei libise!
Tjah,küsimus Tõnnile:kas ketitad siis mõlemad rattad ära?
See jalgrattavariant ei lähe kohe mitte-kett irdub kõige ebasobivamal hetkel.Kunagi,lapsepõlves,sai jalgrattale(kummile)sisse niblitud u.80 poldikest+mutrikest-pidas küll,kui ise lollusi ei teinud,eriti uhke oli kiilasjääl.No tsiklile vist see ei sobi,ära kaovad.Jäärajavendi Eestis vist enam ei ole?
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=7092

seal küll autoratastest juttu aga idee järgi peaks tsiklile midagi sarnast võimalik olema... selles teemas oli jutu järgi väga head saanud

harley

Juurikaz Kirjutas:Jäärajavendi Eestis vist enam ei ole?

hehe.. on küll Big Grin
nii tsikliga kui autoga siin iga talv sõidetakse (Saadjärv)

sai isegi juba kuiva trenni tehtud autoga tee peal(esimene lumi)...mopiga kah metsavahel rattaid libistanud Wink
No mina olen üks jäärajavend nt. (autoga küll aga mis siis). Sai tehtud kruvidest piigid - vaata teemat \"isetehtud piigid.\"

jawajawa

ma panin oma jawal esi kummi seest 6 poldid läbi ja keerasin mutrid otsa, taga on ka juba mitu aastat olnud krossi piik...
võrus olen näinud 1cm naeladega tutikaid piike-vict oli 350kr tk