automoto.ee foorumid

Täisversioon: mis peugeot\'i veljed?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
minuni jõudsid kuuldused, et mingisugusel peugeot\'il velgedel pidi olema sama poldivalem nagu skoda 120-nel (4x103 kui ma ei eksi).
palun aidake tuvastada millisel konkreetsel peugeot\'i mudelil see on nii.
just 14\" või 15\" veljed huvitaksid.

tänud kõigile teadjatele ette!
103 on kuidagi väike number Skoda jaoks. Too poldiring oli mäletamist mööda ikka üksjagu suurem...
Ja orig. velgi peaks Skoda jaoks 14-tolliseid ka olemas olema (esivanemal oli kunagi Skoda ja sellel olid just 14\" veljed all).
www.hot.ee/spidomeeter

Asi mis peaks järgede alla olema salvestatud.

sealsete andmete järgi ei kattu ühegi pesoo ja skoda veljed, vastavalt 4(5)x108 ja 4x100.
pppp Kirjutas:103 on kuidagi väike number Skoda jaoks. Too poldiring oli mäletamist mööda ikka üksjagu suurem...
Ja orig. velgi peaks Skoda jaoks 14-tolliseid ka olemas olema (esivanemal oli kunagi Skoda ja sellel olid just 14\" veljed all).
minu viga... poldivalem on loomulikult 4x130.
originaal 14\" veljesid pole siiani suutnud leida ja tegelikult huvitaks rohkem terasveljed kuigi ajaks hetkel asja ära tavalisedki 14\" originaalidki.
Uuematel Põrnikatel peaks 4x130 poldiring muidu olema. Kuigi jah, velje suurus oli vist 15\".
Uuemal põrnikal on poldiring 5x100, nagu Golf 4-lgi.

Ja 5x130 on sellistel aparaatidel nagu Peugeot Boxer, Renault Master ja Citroen Jumper.
Niiet, unusta ära. Lihtsam on Skoda originaal panna.
stihl Kirjutas:Uuemal põrnikal on poldiring 5x100, nagu Golf 4-lgi.
Niiet, unusta ära. Lihtsam on Skoda originaal panna.
vanemal põrnikal on 4x130 aga hirmkitsad veljed... paneks hea meelega 14\" skoda originaalid kui keegi pakuks selliseid velgi.
Ma selle \"uuema Põrnika\" all sugugi mitte New Beetle-t silmas ei pidanud, vaid ikka selle vana klassikalise neid vähe uuemaid väljaandeid (Mõtlesin algul, kas seda oleks vaja lisada - nagu välja tuli, siis oleks küll olnud. Noh, ja nüüd on see siis ka tehtud...).

Ja eks neile Põrnikatele ole laiemaid (valu)velgi kah lugematul hulgal tehtud.
al Kirjutas:www.hot.ee/spidomeeter

sealsete andmete järgi ei kattu ühegi pesoo ja skoda veljed, vastavalt 4(5)x108 ja 4x100.
muidu tore lehekülg aga mulle tundub et paljusid aparaate seal pole. Sad
nuh, niikaua kui mina mäletan on see leht seal sellisena rippunud. Hea mitu aastat juba.