automoto.ee foorumid

Täisversioon: Minski (90a.)tuled
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

Andri

Probleem nimelt selles, et pooltulesid sisselülitades tõmbab kõik tuled nõrgaks. Parktuledega on kõik korras, töötavad ka suunad.
Milles viga? Olen puhastanud kõik massid, lülitid, pesad, üleminekud jne. aga viga ei leia. Ootan häid soovitusi!
proovi hõbekarp ära vahetada
Ei usu et hõbekarbis viga peitub.Aga vaata äkki tekkib kuskil lühis ja äkki on sul seal tules need juhtmed valesti ühendatud.

riho

Tõenäoliselt tegemist lühisega. Mul oli kunagi selline lühis sees, et tuled üldse põlema ei läinud. Siiamaani imestan, et midagi läbi ei kärsanud, kaitset sel rattal ei ole ju. Pirnid peavad soovitavalt kah raamatus ette nähtud võimsusega olema, kuna generaator tal ainult ca 70W. Mul oli näiteks tagumine piduripirn liiga võimas ning pidurit vajutades tõmbas kohe tuled tumedamaks. Samas oli vahepeal halogeenpirn ees, näitas ikka veits paremini
Aga kas mitte sellel uuematel Minskitel pole mitte eestuleks Halogeen?
Minul vähemalt on seal H4 pesa.

riho

Ma ei usu, kui siis väga uutel Minskitel. Minu 92 aasta Minskil (siis juba 12 aastat teine mul olnud - täiesti tutikast peast saati) on küll tavalise pirniga reflektor ees. Halogeenpirni panemiseks panin ka uue reflektori. Peale Jawa soetamist läks see reflektor siis sujuvalt seal käiku (krt, see tavalise pirniga tuli on ikka pask küll).
Ühelt Vietnami Minski klubi kodulehelt lugesin, et 1996 aastal tuli välja kallim Minski versioon, millele on peale pandud ka võimsam generaator.

Andri

riho Kirjutas:Tõenäoliselt tegemist lühisega. Mul oli kunagi selline lühis sees, et tuled üldse põlema ei läinud. Siiamaani imestan, et midagi läbi ei kärsanud, kaitset sel rattal ei ole ju. Pirnid peavad soovitavalt kah raamatus ette nähtud võimsusega olema, kuna generaator tal ainult ca 70W. Mul oli näiteks tagumine piduripirn liiga võimas ning pidurit vajutades tõmbas kohe tuled tumedamaks. Samas oli vahepeal halogeenpirn ees, näitas ikka veits paremini
Tänan heade nõuannete eest. Aga kuna viga pole veel leidnud, siis ehk oskate öelda millises kohas on lühise tõenäosus kõige suurem. Milliseid vahendeid kasutada vea leidmisel ? Katse - eksituse meetodiga võib ju midagi läbi kärsatada