automoto.ee foorumid

Täisversioon: Ural Wolf
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Jõudu,härrased.
On`s kellelgi kogemusi antud isendi headest-halbadest külgedest?Ehk eesti keeles-kuda kestab?Ja veel:oskab rahvas öelda,kust-kellelt osta kompl.mootorit+kast?Urali lehel pakutav 32kilo ei lähe kohe mitte.
Ummamuudu.Big Grin
Mootori + kasti saad tellida Tallinnast Teletorni motopoest, hind on enam-vähem sama, mingi 30 000.Urali-l on muideks Eestis ka esindus ja edasimüüja olemas, Põltsamaa Bikerfestil oli see mees kohal koos oma tehnikaga, kahjuks on mul tema kontaktandmed kaduma läinud.Igatahes on tal ka mingi interneti -leht olemas,mida ma ka praegu üles ei leia.
Maaletooja:www.ural.ee
tiit@ural.ee
tel. 526 6759
siit saingi hinna 32 000.- aga tahan teada rahva häält,näiteks,kus on Tartus nähtud sinine \"Belarus\"Wolf?
sellest sinisest Wolfist oli vist pikem jutt mingis Tehnikamaailmas umbes aasta tagasi ,või natuke veel vanemas
Jep TMis oli sellest juttu.

w6rrimeez666

... ainult, et sellel sinisel ei ole wolf (õigemini küll Volk) masinaga mittemidagi pistmist...
to v6rrimeez666
Kui sa seletaksid Wolf-i ja Volk-i erinevused?
Ja pistmist on ikke küll-mootor&kast vähemalt.
Ikkagi tahaks teada sõidu ja hoolduse-kestmise kohta kommentaare.Big Grin

w6rrimeez666

Lihtsalt mudeli õige nimi on Volk (hunt vene k.)
Volk on disainitud venamaa ühe rattaklubi (Night Wolf\'s) poolt - algselt oli tegu lihtsalt Ural Vojagest tehtud chopperiga, mille tehas tootmisse võttis. Tootmise käigus on algsest mudelist päris kaugele jõutud.

Osaliselt sama kehtib ka selle \"tartu sinise\" kohta - see konkreetse masina ehitustoorikuks oli mitte Volk vaid Ural Vojage.
Tundub ,et Ural Vojage´t enam ei toodetagi,Urali koduleheküljel ei ole sellest igatahes mingit märki.
No nii tundus mulle ka.Veel teema jätkuks,et Eesti maaletooja tarnib tsikleid vististi Austriast,mitte otse Venemaalt,põhjendust enam ei mäleta.Tüübikinnitusega oli samuti mingi kamm.
See mees ,kes Teletorni poodi kaupa toob , toob küll kõik jupid Venemaalt , aga hind on sellegipoolest sama.
No kuda võtta,2000.- ka raha,kuid Teletorni pood on kahtlemata odav ja inimsõbralik.Paraku tundub,et uusi Ural-tsikleid Eestis suht vähe,ei oska ARK-ist ise vaadata(ja kas saabki?)
Azoo,Võru turul samuti uma ja hää vene pulkade pood,müüja suht tume,kuid kui tead,mida tahad,aitab-helistab-vähemalt püüab.:duh
To:Juurikaz, sa mõtled võru siseturgu jah?Kohapeal on seal valik ikka suht niru.Või kuidas seal nüüd lood on, pole sinna enam viimasel ajal eriti satund.
To:tsiklivend
Todasama jah.Elementaarne(kummid-trossid)kohapeal,võimalus tellida(eeldab korras närvisüsteemi)ja mis salata-vuffleid satub ka,näiteks x valmistaja siduri-piduri lingid,praktiliselt üheks päevaks.Sad

zar

See võru turul asuv pood on küll poolkahtlane, näiteks ma ootasin oma tihendeid 2 kuud ja siis ostsin tartust.
Nüüd siin kaks asja sassi aetudSmile

Üks pood, on jah see siseturu pood, mis just ei hiilga oma valiku poolest, teine pood on aga Võru välisturul.
Need kas ise asja.

Seal välisturu mehel vähe suurem valik juppeSmile Laupäeval käisin küsisin mt-9 silindrite kohta, tal kohe väke kõne venemaale ja saingi teada, mis vaja.


Seal üldse vene tehnika juppe, mitte ainult tsiklid.
Ja veel mingeid tööriista variante kah (höövli terad....)

musti 911
Kas mõtled seda poodi,mis taksopeatuse juures on?
Ja kes otsib,mõnikord ka leiab:biker.ee-s on piskut juttu uuest Ural-ist.
See pood on seal kus on Võru välisturg. Taksopargi juures on kah, a see pole seeToungue See turg mida ma mõtlen on Jüri tänaval, Haanja poole sõita. Kehva seletada. Sinna ligidale ehitatakse praegu maksimarketit...
Kaardil oskaks näidataBig Grin
Kui kellelgi suuremat huvi siis proovin kuidagi täpsemalt seletada....