automoto.ee foorumid

Täisversioon: mure delta jalakäikudega mootoriga??
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

raido

selline mure,et kui paned käigu sisse ja sõitma lähed siis väriseb käik välja nii esimene kui teine,kui käiguhooba hoida jalaga siis püsib sees. seibid on kõik vahel ja käigukasti hammasrattad on uued ja kahvel sai ka ära vahetatud.
Niisiis kas keegi oskab nõu anda milles võib viga??
Ja kas käik peab nõksuga sisse minema mul ei lähe.
Aidake vea leidmisel.

sul on puudu fiksaator. see on asi mis käib mootori pöhja all olevast august sisse, selle järel vedru ning siis polt.
Asi näeb välja u 6mm jämedune ümmargune pulk mis on ühest otsast terav.

raido

kas sa seletaksid täpsemalt mis pulk ja kuhu ta läheb?
Ei leidnud nagu seda kohta üles.
Mootori all on 2 polti - üks õlipunn, teine (mis on pisut koera m...i meenutava) väljaulatuva osa küljes on fiksaatori polt.
Keera see fiksaatori polt lahti. Sealt peab välja tulema vedru ning tilluke metallpulk.
Kui neid detaile ei leia, siis pead need uued otsima....

raido

Kunagi mul oli veel üks delta jalakäikudega ei pildunud käike välja ega midagi ühesõnaga oli korras aga sellel mootoril oli selline lugu,et kui sinna poldi vahele takku panin,et ei tilguks õli siis
ei märganud ma mingit fiksaatorit mis oleks seal olnud???
Niisiis tehnikapoes ei teatud mis asi see üldse ongi nii,et kas sul oleks mingi joonist sellest asjandusest,sest see müüja ütles,et oleks selletaolist asja talle näha andnud oskaks ta tellida ka.

trebla

Seda jubinat nimetatakse käigufiksaatoriks, kui seal tehnikapoes on V501 mootori tagavaraosade kataloog siis peaks see olema karteri joonisel detail nr 14. Mõnes poes müüakse teda koos vedru ja poldiga komplektis.