automoto.ee foorumid

Täisversioon: JAWA kleepsud, logod, mütsid, särgid jne.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4
http://www.cezetmania.info/
Tsehhis tehakse neid nokatseid, särke jne.Äkki saab tellida kloostrimetsa poe kaudu?

Aga Eestis oleks neid kindlasti odavam teha, aint kus saaks neid teha?

Taolistele aint Jawa võtmehoidjatele oleks kindlasti tahtjaid?

Kus saaks lasta selliseid nokatseid, särke, võtmehoidjaid teha?
t-särkidega peask asi selles suhtes lihte olema et ise olen lasknud särkidele pilte peale panna rakveres t-särgi poes. viid neile pildi ja nad panevead selle särgi peale. 140.- maksab
See on jah lihtne.
Aga nokats?
http://www.atrykk.ee pressivad ka naha sisse igasugu kirjasi, märke.
nokamütse teevad ka
Jah a kas Tartus ei oleks sellist firmat?
Teab keegi?
no kui sa ikka tahad neid vidinaid ja natukenegi suuremas koguses tellid siis ei ole asi kasvõi bussiga jõgevale sõita, kus a-trükil kaa esindus on
Nii nüüd juba konkreetne leht.
Siin kõik logod,kleepsud,särgid, mütsid jne.

http://jawamaniak.wz.cz/e1.htm

Ja sealt valige ülevalt valikust jawa, ja kuvab kõik kleepsud ja muu nänni ette

Isegi valged jawa tahomeetri ja spidomeetri taustad on seal, nii et kes otsisid neid, palun.

PRIITO

Mulle meeldib see ovaalne pannal, püksirihm ühesanaga. Ostaksin küll.. hinnaklass vaiks jääda mingi kuni 300, siis ostaksin. Ja isegi nokamütsi paneksin suvel pähe Big Grin
iz350 a mis olid nende hinnad seal, väga kirved?

w6rrimeez666

tsiklivend Kirjutas:Aga Eestis oleks neid kindlasti odavam teha, aint kus saaks neid teha?

...ja muusikaga on ka nii, et on odavam sõbra omast kirjutajaga koopia teha või internetist mpe-sid tõmmata, kui originaal osta. Ja narkarid müüvad automakke odavamalt kui poes hind on. Ja hiinas toodetud adidased on kah odavamad. jne. jne. jne.
ooot oot milles probleem w6rrimeez6666
Asi selles et tsehhist ei oleks mõtet neid osta, liiga kalliks läheb.
Samas saab siin eestis firmas mis tegeleb tikandite kleepsude ja muu nänniga need tellimuse peale teha.

w6rrimeez666

Nagu ma juba ütlesin,ka originaalplaadi ostmine on ju kallis, kas ikka on mõtekas, kui saab teistmoodi ka odavamalt ...

Samas arvan, et lisaks ei suuda sa oma toodanguga nende asjade hindadele ka järgi tehes eriti konkurentsi pakkuda:
hinnad eesti kroonides:
müts 115.-
T-särk 115.-
võtmehoidjad 28-48.-
embleemid 23-90.-

kas ikka tasub järgi tegema hakata, selle asemel, et originaal osta...

w6rrimeez666 Kirjutas:Nagu ma juba ütlesin,ka originaalplaadi ostmine on ju kallis, kas ikka on mõtekas, kui saab teistmoodi ka odavamalt ...

Samas arvan, et lisaks ei suuda sa oma toodanguga nende asjade hindadele ka järgi tehes eriti konkurentsi pakkuda:
hinnad eesti kroonides:
müts 115.-
T-särk 115.-
võtmehoidjad 28-48.-
embleemid 23-90.-

kas ikka tasub järgi tegema hakata, selle asemel, et originaal osta...

Need hinnad arvutasid sa ümber sealt lehelt mis ma üles panin jah? http://jawamaniak.wz.cz/e1.htm
Asi selles et siis tuleb veel ju posti hind ka juurde

scratchy

mingi suurema koguse tellijaid kokku saaks, siis ei tuleks kindlasti kallim. palju see saatmine ikka maksab, paarsada krooni.Wink

ise ei ole huvitatud.

PRIITO

Tähendab, mina olen huvitatud, eriti just sellest püksirihmast.. aluspesu pani ka mõtlema Smile
Et siis, tellime vai??? Palju see postikulu sinna otsa on.

PRIITO

Hm.. uurisin. Sain aru, et kui on ~750 jaagune ost, ei pea postikulu eest tasuma. Väga eht minu arust. Järelikult ma pean lihtsalt seda teed minema Smile
Üleni Jawa siis. Mina igatahes tellin. Aja küsimus ainult.
PRIITO Kirjutas:Hm.. uurisin. Sain aru, et kui on ~750 jaagune ost, ei pea postikulu eest tasuma. Väga eht minu arust. Järelikult ma pean lihtsalt seda teed minema Smile
Üleni Jawa siis. Mina igatahes tellin. Aja küsimus ainult.
\'

Sul on õigus kui tellimus on üle 50 euro siis jah ei pea postimaksu maksma
Hmm mõtekam oleks mingi kamba peale tellida?
Mina igatahes tahaksin ka sealt asju nii et ma lööksin kampa, kindlasti oleks veel tahtjaid!

shredder

hmm.. kysimus olex.. et kas sa oled juba leidnud mingi koha, kust neid eestis teha saax..?
kui oled, anna märku, olex väga huvitatud... vb hulgiostust isegi...
vot..
jään huviga ootama
shredder Kirjutas:hmm.. kysimus olex.. et kas sa oled juba leidnud mingi koha, kust neid eestis teha saax..?
kui oled, anna märku, olex väga huvitatud... vb hulgiostust isegi...
vot..
jään huviga ootama

Jah leidsin sellise koha, saatsin sulle asja kohase PT
See siin juhuks kui ei märka seda
HehBig Grin
Mulle pakuvad CZ asjad rohkem huvi.
Ega te ei tea kas mõned muud NSVL aegadest pärit Ida-Euroopa tsiklifirmad sellist nänni ei tee?
Lehti: 1 2 3 4