automoto.ee foorumid

Täisversioon: Kit Car
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

expanium

mida te isiklikult arvate KIT CARidest.




Jummalasta lahe oleks kui võtad oma vana Sierra ja tellid cobra KITi...suu jääks kohe lahti:o
Välimus võib lahe olla, aga Sierra mootorist V8 mörinat välja ei võlu. Kit-id on head, aga vähemalt tehnikas võiks püüda originaalile sarnaneda või siis parem olla.

Asp


Tsitaat:Originally posted by expanium
Jummalasta lahe oleks kui võtad oma vana Sierra ja tellid cobra KITi...suu jääks kohe lahti:o
Korralik KIT läheb sul 100 sierrat maksma...
Aga mõte pole paha..
Paar nädalat tagasi nägin ühte eestis valminud Cobra KIT car-i. Mustangi tehnikal... ila hakkas tilkuma...
ega teil kaua oodata tule! eestis tuleb turule kohe 2 tootjat, kes cobra kitte hakkavad pakkuma... nii et koguge juba raha!!!!!


tellimusi võtab üks firma vastu aadressilt: sven@automoto.ee

ja konkurentidele ma reklaami ei tee! nii et kirjutage aga ülemisel aadressil!

CoolCoolCool
Ei tea kelle see kollane Cobra siis tehtud on?
no ma arvan, et las omanik räägib sellest ise kui ta tahab!

Cobrang

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: hundu
Ei tea kelle see kollane Cobra siis tehtud on?

See kollane isend kuulub minule, kui neid just mitu ei ole..:smug
See sinu kollane on ikke iludus küll! Räägid äkki saamisloost lähemalt: millest, kui kaua ja kui kallis??:oSmile
P.S. said siis hääled külge?

Cobrang

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: hundu
See sinu kollane on ikke iludus küll! Räägid äkki saamisloost lähemalt: millest, kui kaua ja kui kallis??:oSmile
P.S. said siis hääled külge?

tegemist palju laidetud ja kiidetud
Pilgrimi kitiga, raam ja kere + palju muid vidinaid sai neilt otse UK\'st tellitud. Mootor Mustangi 5.0 HO EFI, kast T5, esisild on 100% Pilgrimi enda üllitis, tagasillas kasutatud Scorpio õõtshoobasid, pooltelgi ja diffi, vedrustus 4 x Spax reguleeritavad coil-overid.
Tellitud sai raam-kere veebruaris, kätte sain aprilli alguses, sellest saadik siis suur osa vabast ajast sinna läinud.
Mootor hetkel laiali, oma lollusest, :??? aga jupid olemas ja järgmisel nädalal saab kokku tagasi, usun et ka hääled külge.

Kus sa seda aparaati kohtasid, Autosummutites?
JEP!Smile
Sain ma õieti aru: kompl. maksis 3000£

Cobrang

Hind on selline jah nagu netis. sisaldab ka kohalikku UK käibekat 17.5%.
Polegi nii hull kui arvasin...
Mulle pakutakse präegu üht vana põrnikat 4000 EUR-i... pidi väga hea tiil olema. Eks veenduge ise: http://www.bbt4vw.com/Car%20sales/Autove...beetle.htm