automoto.ee foorumid

Täisversioon: VAZ 2101 ´70
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nii,

otsisin siis endale rallitamiseks autot. Oleksin juba peaaegu ühe rohelise 01 ära ostnud, kui üks tuttav tegelane helistas ,et teab venda kus müüb heas korras 01 odavalt. Läksin siis vaatama. Kui nägin seda, silmad läksid särama.Rallitamise tuju läks ära.Asi oli väga heas korras. Kerele oli aasta tagasi kap. remont tehtud, mootoris palju osi vahetatud ja hind oli üsna hea. Ostsin auto ära . Tuju on Big Grin .

Vaja oleks:

vasak tagaukse aknatõstuki link
parem esiukse käetugi
valged suunatuleklaasid
helkur tagatule alla
armatuuri tuhatoos
4 x ilukilp

[Pilt: ladaa1.jpg]
[Pilt: ladaa2.jpg]
[Pilt: ladaa3.jpg]

Smile
palju masin sõitnud on?
kõrvalistuja-poolne karp paistab piltidel väga lainetavat?

loodame, et see ei tähenda, et keegi on \"pahtel parandab kõik vead\"-põhimõttel keretöid teinud...

mudu näeb väga viis välja!
myya Kirjutas:palju masin sõitnud on?

Spidomeetri näit on 19700 , ei tea mitu ringi teind see on Wink


13piisab Kirjutas:kõrvalistuja-poolne karp paistab piltidel väga lainetavat?

loodame, et see ei tähenda, et keegi on \"pahtel parandab kõik vead\"-põhimõttel keretöid teinud...

mudu näeb väga viis välja!

Sealt kohast on auto lihtsalt nii must ,et jätab sellise moonutuse Smile
...njah 2 01 originaal ilukilpi ma leiax, aga rohkem kardetavasti mitte.. l2hen t2na soran garaazis.
mul peaks olema see tulealune helkur, katsun selle ülesse otsida.
Seda, kas Zigulil on karpidega mingi keemia tehtud või mitte, on lihtsalt tuvastatav. Kui karbi ja tiiva ülemikekukohal on selge rant näha, on asi üldjuhul OK, kui karp läheb ilma ühegi vahekohata sujuvalt tiivaks, tähendab see üldjuhul \"korralikku\" pahteldustööd.

Kui see on 1970.aasta masin, siis peaks tal olema väga varajane mootori ja kere number...

Asp

RSR

Mul vist on isegi need 4 kilpi olemas, saada mulle meil kui Sul huvi on: sst@hot.ee
eberhard Kirjutas:Mul on kuskil olemas karbile käiv alumiiniumliist. Aga kahjuks ainult üks, kuna teine on muljumisega. Siis on olemas esimestel Zhigullidel käinud ümarakujuline välispeegel.

Täna nägin Järvevana teel sellist tumesinist 01 sõitmas, millel säärane ümar peegel (mitte uksel vaid eespool!) ja karbiliistud küljes. Ammu polnud säärast liikluses kohanud.

eberhard Kirjutas:Mul on kuskil olemas karbile käiv alumiiniumliist. Aga kahjuks ainult üks, kuna teine on muljumisega. Siis on olemas esimestel Zhigullidel käinud ümarakujuline välispeegel. See on nüüd küll täiesti kasutamata detail. Huvi korral kõik küsimused privaatsõnumite veerus.

Mul need liistud olemas, aga ei taha külge panna ,sest äkki hakkab rooste vohama Sad

Õigus küll, see peegel ka vaja vahetada. Üks värviparandus ka vaja teha, ühe pildi peal paistab, tagastange parempoolses nurgast ülevalpool on natuke värv maas. Smile
Esimesel iluvõrel on Ziguli märk puudu ja number peaks esistange küljes olema.
Külgmiste karpidega on ka midagi tehtud kuna nende liistude kinnitus kohad on puudu.
kaks uudist :

Sain oma nn. \"piimakad\" kätte Big GrinBig GrinBig Grin

ja suutsin auto võtmed ära kaotada,
SadSadSad
Kahetsusega pean tunnistama ,et olen sunnitud auto maha müüma. Ei ole selline originaalautode fänn, meeldivad rohkem ümberehitused ja modimine. Kui kellegil on auto vastu soovi siis võib PT kaudu rääkida, hinnas lepime ise kokku. Olen ka uue omaniku suhtes valiv.


Täna siis ostsin 4 kobedat ilukilpi ja lisaks valged suunakad ette.


[Pilt: kilbid.jpg]

Big Grin