automoto.ee foorumid

Täisversioon: Jaan Tatika ideed
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tahm tekib mittetäielikul põlemisel.
Huvitav milline korsten peale kahte talve isearetatud õlipõletiga kütmist välja näeb? Kas see saastakiht tavalisele korstnaluuale allub või koguneb ja ootab põlengut?
Indikaator on arvatavasti katlas endas. Kui sinna midagi märkimisväärset ei kogune, pole ka korstent vaja lammutama hakata. Kunagi nägin, mida saab teha mittekorras õlipõleti täiesti uuele katlale. Hommikul tööle minnes oli katel maast laeni tahma täis. Tegime siis puhtaks ja panime uuesti tööle. Paari tunni järel oli samasugune olukord käes, aga õnneks jõudis vastav ametimees seks ajaks kohale ja tegi põleti korda.
(06-11-2017, 10:41 AM)Basilio Kirjutas: [ -> ]Huvitav milline korsten peale kahte talve isearetatud õlipõletiga kütmist välja näeb? Kas see saastakiht tavalisele korstnaluuale allub või koguneb ja ootab põlengut?
Korsten säras nagu uus. Roostevaba moodul korsten oli  Smile

Pealevoolu toruotsa ummistus mittetäieliku põlemise põhjus täitsa loogiline. Vahest läks tuli torusse a kustus kiiresti.
(04-11-2017, 11:55 AM)klemm Kirjutas: [ -> ]...
Katusel oli lumi tahmane, a 2 talve tasuta kütet oli mõnus.  Praeguses elukohas ei julge nii teha, naabrid liiga emmid  Smile  fritüüri õliga peaks muidugi proovima, see ei tahma niipalju.

Kuradi m***id säärased, hoiavad oma tervist rsk. Ei lase inimesel loovalt toimetada. Sad

Kui õhku on vajalikus kohas piisavalt, ei paista kasutatav kütus kusagilt välja. Wink
ätituud, mis vähemasti minu südame soojaks teeb.
Tahaks seda lives näha aga ei loe kusagilt välja mis kell see start homme on ja kas või kust ülekannet oleks võimalik näha. 

https://elu24.postimees.ee/4320341/pildi...1459859760

https://www.facebook.com/pg/madmikehughes/posts/
Sellele saab kuudi elamiseks ka järele panna, konks oli täitsa olemas. See selleks, aga artiklis on palju vigu, ma kardan, et ka kõrguse numbrid on googli-tõlkes muutunud, 500 meetri peale pole raketti vaja,sinna saab lihtsamalt ka. Muidugi lameda maa meestel tiivikuga nii kõrgele ei pruugi tõmmata.
Tegelikult on maa kuubikujuline, need õnnetud pole lihtsalt nurga taha näinud, silmaring väike ilmselt.
(24-11-2017, 20:59 PM)metsakohin Kirjutas: [ -> ]...ma kardan, et ka kõrguse numbrid on googli-tõlkes muutunud, 500 meetri peale pole raketti vaja,sinna saab lihtsamalt ka....

Ei, see koht on õige (ma küll eestikeelset juttu ei viitsinud lugeda), jutt käis 1800 jalast ehk 540 meetrist. Pange tähele, et vennal on aururakett Big Grin
Ja veel: "I don’t believe in science," Hughes said...

Edit: algupärane artikkel on siin:
https://www.space.com/38869-flat-earther...171122-sdc
Artiklis on stardikuupäevaks tänane, 25 nov. Tsiteerides Jaan Tatikat: "Nüüd ma purjetan otsekohe õhu sisse, võtan majakraami kaasa ja kolin kuu peale elama!"

Jääme siis uudiseid ootama...  Wink
Uudis on selline, et uudist pole ja start on lubade puudumise tõttu edasi nihutatud.

https://www.usatoday.com/story/news/nati...894762001/
(26-11-2017, 00:36 AM)Janka Kirjutas: [ -> ]Uudis on selline, et uudist pole ja start on lubade puudumise tõttu edasi nihutatud.

https://www.usatoday.com/story/news/nati...894762001/

m.o.t.t.
Mehel oligi õigus, egas ilmaasjata ära keelatud. Big Grin
(28-11-2017, 00:03 AM)hulgus Kirjutas: [ -> ]
(26-11-2017, 00:36 AM)Janka Kirjutas: [ -> ]Uudis on selline, et uudist pole ja start on lubade puudumise tõttu edasi nihutatud.

https://www.usatoday.com/story/news/nati...894762001/

m.o.t.t.
Mehel oligi õigus, egas ilmaasjata ära keelatud. Big Grin

Kõige hullem on see, et vana saab sellest hagu juurde veel. Kui keelati, siis on midagi varjata.
Suvaline kuumaõhupall tõuseb sellise kõrguseni. Rekord on 21km kõrgusele merepinnast. Milleks üldse mingi motoriseeritud juraga vaeva näha kui soov on ainult 500m pealt pilti teha. Mine suvalise õhupalli peale, mille lende pisikese papi eest kõikjal maailmas tehakse, ja klõpsuta pilte nii kuis jaksad. See vennike tahab lihtsalt pildil olla ja oma kuulsuse minutid kätte saada.
Viimaste teadmiste järgi võin lisada, et ega maakera polegi ümmargune, nagu enamus arvab, pigem meenutab sellist matsakamat mandariini - poolused on lamedamad ja keskelt ümaram, kuigi mitte ideaalselt. A võib-olla on ka pannkoogi moodi, jumal temaga. Kuigi päris lameda asja puhul tekivad juba küsimused. Näiteks, et miks ei me näe suvalisest kohast dzomolungma mäestikku või eiffeli torni, isegi kui teletorni otsa ronida, või lennuki peale, abiks võttes kõige paremad teleskoobid jne? Pealekauba on üks kohalikke tulisemaid eestvõitlejaid, kes muuseas ka kanepi eest viimase tilgani arvatavasti, mõne viimase aastaga üsna tuntava füsionoomilise taandarengu läbi teinud. On see nüüd ühest või teisest või siis hoopis veeganist, igal juhul on mingi asjaolu vägagi tervist laastavalt mõjunud, vähemalt väliselt. See manitseb ettevaatusele, et teatud teemadega tuleb distantsi hoida.
[attachment=67176]     

Reguleeritav reduktor kättejuhtuvatest materjalidest.
  Mõnikord on vaja gaasipõletitele suuremat rõhku, kuid tava pliidi reduktor seda ei võimalda. Eemalda kaitsekork, eemalda reguleeritav seib ja vedru , võta veekraani spindel mehhanism ja paigalda reduktorile.  Reduktori ava on suurem ja keermete sammud on erinevad. Lõikasin rohelisest kastmisvoolikust paraja tüki keermete vahele ja koostasin detailid.  leegi regumine on nüüd silma järgi teostatav.
  Kokkuhoitud raha eest võid  endale poest lubada lisaks suure "Bock" õlle.
(23-12-2017, 13:27 PM)h2rra Kirjutas: [ -> ]     

Reguleeritav reduktor kättejuhtuvatest materjalidest.
 

Mängime TULEGA, Teie eas, söör?
Rahulikke Jõule!