automoto.ee foorumid

Täisversioon: Lõpuks ometi - minu POBEDA
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

Tim Thomson

Tegemist siis 1955.a. Pobedaga, mida jooksutab Volga 21 75hj mootor. Genekas ja õlifilter on laenatud Lada\'lt, samuti tahhokas (2103) ja külgedele paigaldatud suunatuled. Kõik muu on originaal. Sai 2000.a. kevadel käidud Tartus tudengite kevadpäevadel, sellest ajast ka pildid. :rull

Tim Thomson


[Pilt: Pobi1.jpg]

Tim Thomson

[Pilt: Pobi2.jpg]

Tim Thomson

[Pilt: Pobi3.jpg]

Tim Thomson

[Pilt: Pobi4.jpg]
Huvitav, mille veljed taha on kruvitud? Smile
Kas käigukang on põrandal v. roolisamba küljes?

Tim Thomson

Taga on n.ö. custom-made keevitatud veljed. Ees oleksid pidanud samad olema, aga ma millegipärast vahetasin need selleks sõiduks välja.

Käigukang asub põrandal.

reo

pisar tulep kohe silma :\')

ole ää räägi kas sa seest ka midagi ymber tegid või jätsid kõik orig....
ning kuda sul need tagumised suunatuled ons... yhelt poole paistis midagi kui teiselpool ilutses tyhjus

reo.

Tim Thomson

Seest on praegu kõik originaal (välja arvatud tahhomeeter kella asemel). Plaanis ei ole muuta muud, kui panna sutsu vidinaid armatuurile juurde (bensukulu, õlitemp, voltmeeter jne). Kindlasti jätan sisse diivanid, aga mõtlen, et äkki oleks huvitav lasta need nahaga üle tõmmata.

pobeda

ostsin endale eelmisel sügisel pobeda, plaanis on teha mingi pilkupüüdev pill, pole jõud veel ehitama hakkata kuid plaanin seda kavadel ehitama hakkata.kunagi lisan ka pildid.
Kui kellegil on midagi soovitada siis andke teada!!
Tehke sihuke auto valmis see püüab pilku kõvastBig GrinBig Grin Ratingu pobi
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Molotov51
Tehke sihuke auto valmis see püüab pilku kõvastBig GrinBig Grin Ratingu pobi

Njah mõnikord on minu arust originaal isegi ilusam kui tuningSmile