automoto.ee foorumid

Täisversioon: silindrite puurimine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3

marx350

kas kellegil oleks infot kus tehakse motika silindri remontmõõtu puurimist valgamaal? või lõuna eestis
Viljandis teaks küll..

marx350

viljandis ma käin koolisSmile mis kohas täpsemalt ja palju hinnad ka on?

PRIITO

Jamh, räägime hinnast!
Pakun max 200 tk.-
Kõigepealt võiks alustada silindri läbimõõdu tuvastamisest.

Lasin endal puurida/hoonida Karksi-nuias, Iz-i silinder läbimõõduga 72 mm. 100 krooni läks kokku maksma. See oli küll 2 aastat tagasi, aga tegevus pidavat seal endistviisi veel käima. Täpseid andmeid, tel numbreid oskaks täpsemalt öelda nädala pärast.
Pärstis ka puuritakse silindreid ja lihvitakse väntvõlle, 72 mm silindri mõõduga ei maksaks minna, sest seal seda mõõtu hoon viimati puudus.
viljandis tean vaid ühte meest ja see teeb 300.- silinder... aga noh.. nagu näha, siis mujal saab odavamalt... aga kas just kvaliteetsemalt?

VEllou KAsk

Kui siin juba puurimisest juttu on siis võiks küsida ega keegi ei tea mis oleksid Iz Jupiter 3-e 1. remondi mõõdud?


VEllou KAsk

PRIITO

Luther Kirjutas:Pärstis ka puuritakse silindreid ja lihvitakse väntvõlle, 72 mm silindri mõõduga ei maksaks minna, sest seal seda mõõtu hoon viimati puudus.

Aga Pärstis maksab kui palju???
Tänan :duh
Tartus Raadil tehakse ka ära ma arvan
Kärnataja Kirjutas:Tartus Raadil tehakse ka ära ma arvan

Hmm kus Tartus, Raadimotos?
PRIITO Kirjutas:Aga Pärstis maksab kui palju???
Tänan :duh

Pärstis ma arvan, et mingi 100.- kanti autoploki üks silindriauk, seal lihvitakse väntvõlle ka.
Aga soovitan küsida ka Viljandis Siller autost silindri puurimise kohta, ei teagi kas teevad ise või vahendavad. Andmed siin lehel:
http://www.sillerauto.ee/
Raadil käisin suvel juttu ajamas ja tuli samuti puurimine jutuks. Nad ise selliseid operatsioone ei tee aga tunnevad tegijaid.
Kui üldiselt Raadimoto jutuks tuleb, siis seal tegutsev Kristo on väga muhe tüüp ja oskab abivajajat aidata.
Nurr Kirjutas:Raadil käisin suvel juttu ajamas ja tuli samuti puurimine jutuks. Nad ise selliseid operatsioone ei tee aga tunnevad tegijaid.
Kui üldiselt Raadimoto jutuks tuleb, siis seal tegutsev Kristo on väga muhe tüüp ja oskab abivajajat aidata.

Ühildun igati eel rääkijaga, ja mees teab mida räägib ja aitab.Ja kasutatud tsikli juppe võib ka sealt saada.

PRIITO

:duh

Mina tean, kus puurida saab. Loodan, et hind on tõesti see, millest eespool juttu oli

Metslane

Kevadel lasin Pärstis oma K-750 silindrid puurida ja hoonida. Maksma läks 350 eeku.
sorry, et võtan vana teema üles, uurisin Brauerist Tartus et kalliks läheb ning hind olevat 300 auk samas Tallinna Kloostrimetsas on sama kallis ehk 300.

Seega kahe augu peale 600eeki.
unimüts Kirjutas:sorry, et võtan vana teema üles, uurisin Brauerist Tartus et kalliks läheb ning hind olevat 300 auk samas Tallinna Kloostrimetsas on sama kallis ehk 300.

Seega kahe augu peale 600eeki.
Õige mees ei tee seda tööd mõõdu järgi, vaid sinna minevate kolvide järgi.
miilits Kirjutas:Õige mees ei tee seda tööd mõõdu järgi, vaid sinna minevate kolvide järgi.

Nii ta on tõesti, et auk puuritakse silindrisse kui viiakse kolvid puurija juurde.
Samas siinjuures on tehtud ka suuri vigu, st kolvid, silkud puurija juures, puurija on ebakompetentne, ning puurib suuremad augud. Veneajal olevat see suur mure. Heal mehel olevat kuudepikkune järjekord taga, teisel pole tööd üldse.

Samas Hr Miilits kas Te teate mõnda head puurijat, kellele teete siin nn \"kuulsust\", rahvas otsib meeleheitlikult head tegijat, kes oleks ka odav.

Odav = 100-150kr auk, akendega silindrite puhul.
Unimüts
Pärnus tehakse 150.EEK auk K 750-le
iruat Kirjutas:Pärnus tehakse 150.EEK auk K 750-le

Paljun jaga kontakte. Sellise hinnaga saaks tegija koheselt suure hunniku tööd.
Ps FAKTID LOEVAD mitte naised saunas rääkisid. Sorry väljenduse pärast. PALUKS FAKTE PÄRNU KOHTA TÄPSEMALT.
Lehti: 1 2 3