automoto.ee foorumid

Täisversioon: NSU-Prints
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Küsimus suurele ringile-kuna asi on minu jaoks kuulujutu teema(isa väidab,et talle oli kunagi õndsa veneajal pakutud 30 rubla eest ratast):mis ratas see oli---250 kuubikuline,eritunnus:käigukast oli mootorist eraldi ,ühenduses mootoriga lahtise kett ülekandega,paagil kiri Prints(võib ka olla princ).Kahjuks oli siis noore poisi jaoks 30 rubla suur raha ja ratas jäi ostmata.Hiljem(aeg teadmata,oli selle mootorist tehtud aiatraktor)Tänaseks saatus teadmata.Üks asi ,mis on kindel --tegemist oli NSU toodanguga.Olen otsinud võrgust,aga sellise isendi kohta ei ole leidnud midagi,kas siis asi mini enese oskamatuses või see ongi legend.Äkki oskab keegi infot jagada.

PS linnalegend--Pärnus pidavat olema sõjaaegne INDIAN(täpsem margi info puudu ja omanik ei luba ka kellegile pilte teha--masin pidi olema originaalis,ümberehitust väidetavalt ei ole tehtud)Loodan seda oma silmaga näha,aga....Legend ei pruugi alati reaalsusele vastata
NSU Prinz-selline väikeauto on küll täiesti olemas olnud (aastail 1958-1970.aastate 1.pool),kuid mootorratas-pole kuulnud. Ka netiotsing annab ainult auto vasteks.
Ardie -Prinz - selline mootorratas oli küll olemas ,173ccm ,toodeti 1932-1933
Olen isegi nõus,et tegemist ehk legendiga,aga krt teab Eestis on ennemgi ime liikureid sattunud-äkki ka see.Isa ei viitsi või ei taha(äketisi oma kallimate naiste pärast?)konkreetset kohta ja tollast omanikku mainida.

PS ot aga ta valis kunagi Opel kapitani ja Zaz965 vahel 965e-kuna see oli seest natuke suurm