automoto.ee foorumid

Täisversioon: porsche 924 kere moding ???
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

õlirull

kas 924-ja saab muuta sarnasex 944-le...kere poolest....ainuke erinevus minumeelest välimusel on esimesed tiivad ja tagumised tiivad...on nagu laiemad Smile kas olex võimalik ka sellised tiivad 924-le paigaldada ??

õlirull

ei oska siis keegi kommenteeridab ?? ...ma olen näinud väliselt nagu 944 porschesid.....tglt on ju veel 924 gti variant mille esi tiivad on nagu gti variant aga tagant on nati imelik.....aga kas eestis ka myyakse neid tiibasi ?????on endal soov millalgi mingi 924 osta...aga tahax välimuselt ikka nati vingemax kui ta originaalis on...944 on juba ilusam kere poolest...aga palju kallim on selle auto hind...ja mootor võtab rohkem kytet ja jupid kallimad...et tahax ikkagi 924-ja...aga huvitab siiski et kuidas saax seda pärast ära tuunida...

grunts

ma usun et uued tiivad ei tule väga odavad. raskem viisoleks sul need klaasriidest ja vaigust teha, aga see võtab palju aega ja oskusi.
http://www.j-body.org/forums/read.php?f=...74&t=54674 siin üks näide, kus on täielikult auto välimust muudetud- äkki saad mõne idee Wink
õlirull Kirjutas:ei oska siis keegi kommenteeridab ?? ...ma olen näinud väliselt nagu 944 porschesid.....tglt on ju veel 924 gti variant mille esi tiivad on nagu gti variant aga tagant on nati imelik.....aga kas eestis ka myyakse neid tiibasi ?????on endal soov millalgi mingi 924 osta...aga tahax välimuselt ikka nati vingemax kui ta originaalis on...944 on juba ilusam kere poolest...aga palju kallim on selle auto hind...ja mootor võtab rohkem kytet ja jupid kallimad...et tahax ikkagi 924-ja...aga huvitab siiski et kuidas saax seda pärast ära tuunida...

Porsche esitiivad on plekkimüüjatel kataloogides saadaval ca.5000-eek /tk(kui polnud kallimad),siis oleks vaja veel tagatiibasid e.doonor keret mille küljest lõigata...ega see nüüd odavam ei tule ja 944 on ikka sõidurõõmu kah rohkem kui muudetud keregujuga 924.Mis puutub juppihindadesse siis on ka 924 vidinad piisavalt kallidWink
ps.nii aastaid 8-9 tagasi selline body tuuning Paides tehti auto oli musta värvi nr.ei mäleta ...
õlirull Kirjutas:ei oska siis keegi kommenteeridab ?? ...ma olen näinud väliselt nagu 944 porschesid.....tglt on ju veel 924 gti variant mille esi tiivad on nagu gti variant aga tagant on nati imelik.....aga kas eestis ka myyakse neid tiibasi ?????on endal soov millalgi mingi 924 osta...aga tahax välimuselt ikka nati vingemax kui ta originaalis on...944 on juba ilusam kere poolest...aga palju kallim on selle auto hind...ja mootor võtab rohkem kytet ja jupid kallimad...et tahax ikkagi 924-ja...aga huvitab siiski et kuidas saax seda pärast ära tuunida...

944-l on veel teistsugune esikaitseraud koos põlleosaga. Eestis kasutatud esitiibu praegu ei leia (liigub üldse ülivähe neid siinkandis). Tagumised saaks kui vaja. Kui arvestada kokku juppide, keevituse (tagumised) ja värvimise hind, siis tuleb odavam osta juba valmis 944. Muide ka Eestis sõidab ringi vähemalt 2 sellist ümbertehtud autot. Ja sellise ümbertegemise juures pead ka velgedele vääääääga laiad distantsseibid vahele panema.
Need 924-d, millel taga \'imelikud\' laiendid on Carrerad (GT, GTS ja GTR) mitte gti-d.
Ja 944 võtab bensiini sama palju, kui 924. Võibolla isegi kriipsu võrra vähem. Aga osad jupid tõesti kallimad.
Mis tuunimisse puutub, siis sirge kerega korralikult värvitud 924 on piisavalt ilus selleks, et teda mitte tjuunima hakata.