automoto.ee foorumid

Täisversioon: Vajan Vaske
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

WotS

Tere päevast!

Tahaks teada et kust kohast saaks osta väikeses koguses vaske.Olen siiamaani olen netist leidnud vaid laevaremondi tehase mingi all firma vms mis müüb värvilist metalli (sh. vaske)
kuid ma usun et nemad ei müü nii väikest kogust nagu ma tahan.

On siis kavas teha arvuti vesijahutus detaile,seega on tähtis et see oleks võimalikult puhas.

ressu

mul on 5 15cm pikka ja 1,5cm laia vasejuppe
Öööööh... Uuri keevitustarvikuid müüvatest poodidest. Müügil on lattidena keretina ja ehk ka vaske joodiste tegemiseks. Soomes olen küll näind sihukestes kohtades, kuda siinkandis, ei tea.
Teine variant, mine osta rauapoest vaskvasar...Smile poole kilone vaskjunn kohe letist saadaval..

WotS

K.Ega siis vask pole ainukene lahendus.Aga näiteks alumiinium?
Ja see tükk peaks olema vähemalt 70x50x15MM.

Aga näiteks kui ma lõikaks vanast mootori plokist tüki välja ning lihviks?Kui paksud need veesärgi seinad üldse on?

Iga tahes tänan vastuste eest!
Soovitan põõrduda meie arvmastatud sõbra AS Kuusakoski (edise nimega EMEX) poole- mine lähimasse kokkuostu punkti ja topelt hinnaga saab sealt hundi lõuigade vahelt veel üht-teist päästa. Aadressid saab ka netist

WotS

Nojah!kuid need on kuni 2 jaanuarini suletud.

ressu

Nii võin sulle tasuta vase anda,puhas vask,kui maksab postiga saatmise kulud kinni.

WotS

ressu Kirjutas:Nii võin sulle tasuta vase anda,puhas vask,kui maksab postiga saatmise kulud kinni.

Need on siis vask vardad?
Aga näiteks alumiiniumi pole kellegil pakkuda?mõõtmed andsin ennem.

WotS

ressu Kirjutas:mul on 5 15cm pikka ja 1,5cm laia vasejuppe

Kui kõrged need umbes on?

Ette tänades Wots.