automoto.ee foorumid

Täisversioon: minsk krossi vs tava mootor
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
kas keegi teab täpselt kui erinevad on nende vändad , lihtsalt huvi pärst tahax krossikale tava väntta sisse proovid kuna originaal on laiali, silinder vajab ka puurimist ja u. 4.rem kolbi aga see sellex
ei ole samad, mootori pooled on erinevad silinder on suurema jahutuse ja kanlitega püti poldid on jamedmad ja rohkem laiali ja mootori numbergi 4 mitte 6 kohline nagu tava mootoritel ja jutu järgi on vänt ka erinev
Mul oli kunagi kart (kui tatikas olin), millel oli \"Minsk 125\" mootor. Ja meeles, et mootor oli forseeritud. Nimelt oli kepsu ülemine silm nõellaagritel aga muud ei mäleta. Kas kõikidel Minskitel see tegelikult nii, seda ma ei tea (võibolla tolleaegne müüt nagu võrrimeeste seas \"pronkspuksi\" kulumine).

w6rrimeez666

erinev, ja omavahel vahetamatu on tanavasõidu ja sportminski karter (ülevoolukanalite arv, suurus, asukohad, karteriruum), väntvõll (erinev suurus), kolb (erinev rõngaste arv, kuju ja lukkude asukoht), silinder (erinev ülevoolukanalite arv ja asukohad, erinev väljalaske asukoht).
ma tean et vändad on erinevad, ma lihtsalt hobi korras mõtlesin et lasex pooled üle freesid et tava vänt sisse mahux sest ega se minsk krossikana ju mingi tegija pole, ehk loll mõte aga ikkagi, kui võimlus tuleb ja saan mõlemat vänta koos peos hoida ja võrreld ex siis paista kas se on reaalne

sg-1

aga kui palju see krossika minsk siis tavalisest minskist erineb (selle all mõtlen kiirendust ja lõpp kiirust, vastu pidavust)?
krossika pütil on hoopis suuremad ribid, teistsudune kaan jämedad püti poldid,hülss on poole jämedam ja kanalid on hoopis suuremad ja teist sugused, kolvil on külje peal auk sees, paistab välia nagu päris krossika pütt, kui leiax kolvi puurix püti 55 cm peale, sest pütil on kraaps sees ja siis jääks püti paksus u. sama jämedks kui originl pütil
55 sentimeetriseks puurid hülsi?
Kui suur see silinder sellel siis on Smile ?
ok minsk vist laevamootoreid vist ei tee jah
mul oli selline jama et ostsin vist tartu maantee äärest mingist kolkkast jutu järgi vähe kasutatud krossi minski, nägi korralik välja aga käima ei saanud panna sest pensu voolikut polnud g noh vähe sõitnud ju ja omanik ütles et ei saanud korralikult tööle
viisin siis minski koju ja kohe proovisin läks käima aga edasi ei läinud kohe üldse lärtsus ja plärtsus, sain siis ukerdada u. mõnisada meetrit kui jooksiski kokku, siis kui oli jahtunud proovisin käiguka mootorit lahti rappsida sest mootor polnud ju kuumgi kui se juhtus ja siis läks vänt
hiljem kui lahti võtsin tuli välja et geneka poolset vända läägrit polnudki küljes!!!!
niipalju siis minu esimesest krossikast
ja kui ma juppe otsisin ei leidnud ma peale selle vända sealt Moto poest mitte kui midgi