automoto.ee foorumid

Täisversioon: www.serverimaailm.com - tasuta hostinguteenus
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

harley

tere

www.serverimaailm.com

\"Serverimaailm on tasuta veebihotell äriühingutele, mittetulundusühingutele, sihtasutustele, hariduslikele- ja kultuurilistele projektidele ning eraisikutele. \"

selline on siis vastuvõtt esilehel. pikemalt rääkides siis pakutakse firmadele nimi.ee ja eraisikutele nimi.pri.ee serveriteenust.. Tasuta !

mina igastahes saatsin avalduse omale ühe aadressi saamiseks, eks näis kuidas vastavad.

esialgu saab 500MB vaba kõvakettaruumi.

ehk pakub kellelegi huvi Smile



(ps. kuhu mu eelmine sama postitus kadus ? väga kummaline, aga neid uusi poste on varem ka lihtsalt ära kadunud, server kustutab ? )
hinnavaatluses ka juttu samal teemal

siin juttu tasuta ja odava teenuse pakkujatest

harley

net.ee pidigi selle asja taga olema.
momendil on igatahes tasuta, kui raha hakatakse küsima siis ilmselt lähevad ka kliendid(mina kaasaarvatud)

sealset foorumit lugedes võis aru saada et server toetab php, mySQL, wap, meiliserverit ja loodetavasti muid asjugi

saatsin avalduse clm.pri.ee ehk jõustub, siis vähemalt suurem ruum käes kus majandada.

sirge007

a kle harley mis nad vastavad sulle sinu meilile we

ressu

Vend tegi omale ka 500mb adre.Ning neid 100mb on ka mitu. Omale pole veel teinud.

harley

sirge007 nu loodan et ikka vastavad, asi tundub ametlik ja puha
eile regasin..eile oli püha, täna on pühapäev, ehk homme on midagi kuulda.

sirge007

nu loodame
ma tegin kahm täna omale a mai saa aru et kuna see siis toimima akkab ja kuidas

w6rrimeez666

sirge007 Kirjutas:ma tegin kahm täna omale a mai saa aru et kuna see siis toimima akkab ja kuidas

ilmekas näide, et raha tuleks teenuse eest küsida ainuüksi sellepärast, et eestlane on nii ahne, et kui niisama antakse, siis võtab ka siis, kui ei saa aru mida antakse ja kas tal seda ka vaja on.

indrek(clubmb)

Nende eesmärk on teenida kuulsust tasuta hostingu pakkumisega

daff

Tsitaat:ma tegin kahm täna omale a mai saa aru et kuna see siis toimima akkab ja kuidas

Toimib nagu hosting ikka. Kui nad on su taotluse üle vaadanud ja kõik on ok, siis nad panevad su domeeni oma nimeserveritesse kirja ja saadavad sulle meili vajaliku infoga. Siis sa lähed ja täidad EEnetis domeeni taotluse vormi. EEnet siis kontrollib, et kirjutatud nimeserverid tõesti sinu domeeninime tunnevad. Siis ongi kõik.

Aga ega see serverimaailm.com õige asi ei ole, neid teemasid mitmetes foorumites olnud juba, esinetakse valenimede all jne. Ühesõnaga mingi kammajaa, mida ilmselt kauaks pole.
Tahtsin just välja tuua, et nende süsteem pole just eriti turvaline ja, et poleks mingi ime, kui see asi maha käib.
Täpsemalt tahtsin näidata, et nende tarkvara on üsna vananenud (võttes selleks nende kodukalt tarkvaraversioonide ja asjade nimekirja), kuid ei pääse mina enam nende kodukale.

Kas nii kauaks seda lõbu siis jätkuski?

w6rrimeez666

lisaks hostingu pakkumisele tegeleb serverimaailm.com ka spammi laialisaatmisega ja nende kodulehel on spy - kui oled seda lehte külastanud, siis varsti on oodata ka nende maile (mulle saadetud 16.24 02.01.2005 - umbes 10 min peale nende lehekülje vaatamist)...eriti kaval on saata uusaastatervitus, mis koosneb kolmanda klassi tasemel luuletusest ja loomulikult siis...: SERVERIMAAILM
TASUTA hosting üle kogu Eesti!
http://www.serverimaailm.com/
support@serverimaailm.com

Soovitan soojalt neist võimalikult kaugele hoida!!!
teenust pakub netpoint systems... automoto server oli ka algulaastatel seal hoiul...

tegemist o n siiski kavala reklaamitrikiga, kus tõesti pakutakse tasuta teenust kuid mingiajapärast tuleb kliendil tulla siiski üle tasulise teenue juurde... kui firma niiöelda jalad alla saab ja kes parem oleks seda tasulist teenust pakkuma kui netpoint systems ise.

skeem lihtne ja geniaalne!