automoto.ee foorumid

Täisversioon: motoplat minskil
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
niisis kas keegi on saanud minskil sellise süüte korralikult tööle mul kuidgi töötab aga säde nõrk, originaalis käib se süüde ju teistpidi töötavale mootorile
kartidel kasutati selle mootoriga motoplati massiliselt. aga tõepoolest mootor peab teist pidi käima. Kartidel saavutati see sellega, et mootoriülekanne tehti keti asemel hammakaga ja väntvõll pandi teist pidi käima.
mul oli motoplat peal krossi mootoril ja ühel tava mootoril kardi pealt aga need töötsid õiget pidi, sellisel juhul mähis on õiget pidi aga magnet käib valet pidi
siin on jah kaks enimlevinud võimalust: kas väntvõll teistpidi tööle panna või süütemäng teistpidi peale aretada. originaalmootorile on teine variant lihtsam ja odavam.
Kõige lihtsam oleks ehk originaal süüde peale panna.
ma tahangi panna aga nüüd on selline jama et korpust on vähe freesitud ja originaal genekale tuleb puksid vahele panna aga nii on genekat raske keskele saada ja reguleerida
aga kuidas see magneti teistpidi tööle panek peaks välja nägema? ma ei saa omale origilaalsüüdet panna, kuna väntvõlli otsas puudub kiilukoht ja orig, magnet jääb kuidagi liiga kõrgele ka, st. et ülejäänud osa süütest pole võimalik kinnitada.



Lauri
sa ei saagi seda magnetit teist pidi t;;le panna jama ongi selles et se originaalis k'ib teisel pool ja kui minskile panna on magneeto valet pidi ja seda magnet junni ju ei saa teist pidi peale panna
pane traktori magneto peale... regullid süüte õigeks ja käib! Wink Säde tapab ka elevandi!
Kui karter rikutud, siis tee/lase teha õigele generaatorile mingi vaheflants/hoidja.

Traktorimagneeto rikub ainult minski välimuse ära Toungue ja selle kasutamise korral võid normaalselt valgustavad tuled ära unustada.
Minski originaal kontaktivaba süüde(generaator) on kõvasti üle sellest.
aga kahjuks pole mul võimalik vana magnetit vända otsa panna, kuna puudub kiilukoht.
Kas näiteks selline võimalus ei sobi, et puurid väntvõlli ümmarguse tifti augu(kiilusoone asemel) ja paned ümmarguse tifti kiilu asmele (jawadel on sellist lahendust kasutatud)