automoto.ee foorumid

Täisversioon: Vanakooli Opelid on surnud - elagu Vanakooli tegijad !
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Endise sisuga \"Vanakooli Opel\" teema on nüüdseks avatud kõigile 60-,70-,80ndate sõidukeid puudutavatele teemadele.

Mis muud. Aktiivset postitamist.
tere .. mulle tundub, sinu opeli jutu kohta, et minu opel Commodore A on tõeline rariteet eestis. Ta, jah, kahjuks küll pooleli olev projekt kuid loodan lähitulevikus asja arendama hakata . Minu unistuseks on see asi võimalikult originaali lähedaseks teha. Mõne aja pärast panen ka pildid siia foorumisse millisena ma selle auto sain ja milline ta praegu välja näeb.
tegemist on eelmise omaniku koduka aadressiga kuid seal on mu commo näha
www.hot.ee/vahvalendur

Jann

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html

müün enda oma ära, ehk on keegi huvitatud.
otsin uuesti rekord c või commodore a sõidukit
markt Kirjutas:tere .. mulle tundub, sinu opeli jutu kohta, et minu opel Commodore A on tõeline rariteet eestis. Ta, jah, kahjuks küll pooleli olev projekt kuid loodan lähitulevikus asja arendama hakata . Minu unistuseks on see asi võimalikult originaali lähedaseks teha. Mõne aja pärast panen ka pildid siia foorumisse millisena ma selle auto sain ja milline ta praegu välja näeb.
tegemist on eelmise omaniku koduka aadressiga kuid seal on mu commo näha
www.hot.ee/vahvalendur
paljuga sa selle maha said müüdud ? kui küsida tohib
Arvasin, et see on kõige mõistlikum teema mu küsimuse jaoks.

Nimelt, ehk keegi veel mäletab Tallinnas kunagi ringi sõitvat Opel Rekord B-d, kaheukselist. Valget värvi, üsna sellise röövlika väljanägemisega.
Sellise kerega: http://www.hansto.fi/autot/kuvat/opel4.jpg
Vähemalt ca 1999-2000 paiku võis seda Koidu tn kandis liikumas näha.
Tuli täna meelde, mõtlesin, et huvitav mis sellest saanud on. Tol ajal oli juba selline, lahe rat'i hõng juures.
Sama isend äkki, mis seal 5. pildil?
http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid185944
Osta.ee-s oli kah mõned aastad tagasi üks valge B-Rekord müügis, kuigi see vist oli rohkem pool-Opel pool-Mosse juba...
Täitsa võimalik, seesama pilt mul selle meelde tõigi. Igaksjuhuks veel mõtlesin üle küsida....
Vahepeal (kuskil 2007 sügis) oli osta.ee's oranþ B Rekord müügis. Tahaks teada kuhu ta sattunud on ..
See mis aastaid tagasi Tallinnas liikles oli 2 uksega Rekord B, esitiival olid legendaarsed kleepekad . STP jms... Ei ole kindlasti sama mis fotol "nr.5" - 4 uksega. Mäletan üht hoovi Mooni tänaval kus ma seda viimati nägin korduvalt seismas.
Müügis olnud "oranzi" B saatusest ma midagi ei tea, küll aga üks tähelepanek selle suhtes - tol olid koopaääred kõik ümber tehtud. Ilmselt selline ökonoomiline taastamine - ja veel. Tegu oli mitte tavapärase 2d sedaaniga vaid Coupe versiooniga!

Ja lõppu veel üks märkus kus üht valget 2 uksega B rekordit viljandis müüdi. ka 2 aastat tagasi.,, see oli siis lisaks sellele Mooni tänava masinale.

põnevpõnev
unu Kirjutas:See mis aastaid tagasi Tallinnas liikles oli 2 uksega Rekord B, esitiival olid legendaarsed kleepekad . STP jms...

Just, seesamaSmile

Täiendus: ma, va pimekana, ei saanudki kohe esimese hooga aru, et seal 5-ndal pildil 4ust on.
Aga jah, seda kleepekatega varianti ma igatahes mõtlen.
Ma kah vaatasin, et tagumine kolmnurkakna post sarnaselt esimesele vastu ei läigi ja pidasin antud isendit kohe 2-ukseliseks sedaaniks.
Tere. Enda Rekord C-d originaaliks ei jätnud, kuid vähemalt säilib üks vanakooli Opel pikkiaastaid!
Tegemistest saab lugeda http://www.streetrace.org/foorum/viewtop...a&start=60


PS! kui keegi teab kust tellida uusi kroomliiste, stangesi ja põhjavaippa võiks sellest kindlasti teadaanda!
no ma ju pakkusin 1,5 ringi korralike liise ja stangesid, keegi ei tahtnud, vist sai ära visatud, kui huvi on äkki veel mõne kuskilt leian
Teatud hetkest peale kasutan Eesti puhul ainul tuttavaid, kellel on alati tuttavaid. Või mõni hiiglaslik ladu. Üldjuhul saab vajaliku kraami kätte.
Aga kui rääkida originaalliistudest/tuledest/kroomvidinatest jne.. Siis kindlasti üks põhiline võimalus - www.ebay.de
Eestis on õnneasi, kas näkkab mõni korralikum liist näppu või mitte. Ja siis kui müüakse, siis ainult suure hunniku tavaariga.


Andres