Viimased teemad

Foorumi statistika
  • Foorumi postitusi:426,613
  • Teemasid:51,987
  • Liikmeid:9,802
  • Viimane liige:Matvei


Postitanud: svenson
19-03-2019, 15:28 PM
Foorum: forum.automoto.ee
- Vastuseid (2)

Kuna see teema puudutab ka interneti foorumeid siis lihtsalt INFOKS, mis lobi EU's konservatiivid ajavad...

Edaspidi tuleb hakata kasutajate poolt üles laetavat sisu filtreerima. Tõsi, tule all on suured keskkonnad nagu Facebook, Youtube, Twitter jne. Aga ka kohalikud võrguettevõtted saavad kohustuse hakata filtreerima ja tsenseerima seda, mida sa näiteks siia foorumisse üles laed. 

https://www.isoc.ee/artikkel-13-seletus/...h1iZgJPvGE

https://www.facebook.com/events/409020636530285/

Kommenteerida antud teemat ei ole vaja, tsenseerin ja kustutan nii, kuidas heaks arvan Smile Kohaliku elu-olu üle saab kaasa rääkida delfi peldikuseinal.

[Pilt: EBjXuhE86NL61t0vPhZ1OVGU8G9zpHRdHqEx-hIk...e38fa824b2]

Prindi see üksus


Postitanud: svenson
08-01-2019, 15:38 PM
Foorum: forum.automoto.ee
- Vastuseid pole

(08-01-2019, 13:02 PM)olli Kirjutas:  
(07-01-2019, 23:38 PM)Marko Kirjutas:  Kas ikka on vaja kõik uitmõtted kohe kirja panna?
Aga selle tõhustamisega seotud arutelu kustutamine nüüd küll väga heas valguses antud foorumi esindajaid ei näita. Arvasin, et selline tsensuur on rohkem delfi kommentaariumi praktika.

Meil mitu liikluskaamera ja automaatkontolli teemat olemas. Uuel aastal on nüüd kombeks vastavalt teemale kirjutada https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=61570

Pealegi meie foorumis on normaalne ka 10a vanu teemasid üles kaevata ja sinna midagi vastata (teemakohast).

Sai see tehnoülevaatuse teema ka lahku löödud, sest seal hakkas juba arutelu hoopis teisest teemast. See on täiesti okei ka minu poolt kui mingi teema sees algab mingi uue teemaga aruteluahel... Päris mugav on nüüd administreerimise poolel neid teemasid kokku-lahku lüüa.

Minu uue aasta soov on, et mõni uus teema algaks ka nii: Lugesin [viide teemale-postitusele] ja mul tuli seoses sellega hoopis uus teemaväline mõte...

Tsensuuri ei ole võimalik siin tekitada ja mille üle seda kehtestada on? Auto- ja mototeemalise vanatehnikahuvi vastu? See huvi ja hobi on poliitiliste vaadete ülene ja seda igapäeva poliitikat me siia foorumisse ei too. Lihtsalt. Kui sa vihkad või armastad valitsust siis ole hea, jäta see enda teada või kuuluta oma tõde oma seltskonnas.

Lubatud ja oodatud on see poliitika osa, mis puudutab just vanatehnika käigushoidmist ja sellega otseselt seonduvalt. Emotsioonideta. Punkt

Prindi see üksus


Postitanud: hulgus
18-12-2018, 20:17 PM
Foorum: forum.automoto.ee
- Vastuseid (6)

Et vältida mõnede eriti kenasti öeldud tarkuseterade kaotsiminekut (nagu allolev), siis teeks ettepaneku nad tulevastele põlvedele säilitada.
Ainult tsitaat palun, arutelu ei toimu ja hea oleks link postitusele.

(16-12-2018, 22:02 PM)viplala Kirjutas:  
(16-12-2018, 17:20 PM)Etsike Kirjutas:  
(14-12-2018, 23:11 PM)viplala Kirjutas:  Jumz on ju puhtatõuline põllumajanduslik liikurmasin.

Ei suuda ma seda seisukohta kuidagi jagada. 

Oli kunagi üks naine mul...abielus. Ma ei suutnud ka kuidagi seda seisukohta jagada, samas päeva lõpuks oli ikka nii, et mina panin aga paber näitas muud.
JUMZ teemas

Prindi see üksus


Postitanud: vootele
06-09-2018, 16:16 PM
Foorum: forum.automoto.ee
- Vastuseid (4)

Viimasel ajal on sisselgimise kastike tekkinud alla-vasakule väljapool ekraani piire - saab ligi ainult tab-iga klaviatuuril liikudes. Äkki keegi vaatab üle?

Prindi see üksus


Postitanud: svenson
06-09-2018, 13:44 PM
Foorum: forum.automoto.ee
- Vastuseid pole

Hiljuti sattus foorum ilmselt venemaalt tuleneva minirünnaku alla, millega seoses blokeerisin hotmail.com aadressid uue kasutaja registreerimiseks. Ilmselt mõjutas see ka olemasolevaid igasuguseid hot sisalduvaid e-maili aadresse ja seetõttu ei saanud paljud korralikult sisse logida.

Nüüd oli taipu asi maha võtta ja vabandan, et mitu päeva see aega mul võttis.

Soovitan kasutada Gmaili teenust. "Suur onu" võib küll jälgida, kuid viimati oli suur onu meie poolel ja vähemasti oskab Google teenus igasugused spämmimised ja urgitsemised kiirelt vahele võtta. Tehke omale Gmaili kasvõi aadress selleks, et seda kasutada ainult foorumites jne. registreerimiseks.

Prindi see üksus


Postitanud: svenson
15-05-2018, 16:18 PM
Foorum: forum.automoto.ee
- Vastuseid (39)

Kuna see talgu värk on viimasel ajal suht popiks saanud siis võiks ka midagi ära teha. Foorumi vedavatel inimestel aega niikuinii pole ja juhthoobi ka käest ära ei raatsita anda siis teeme ühed ideelised unistustalgud.  Õige oleks seda vast teha talvepoole, aga nagu elu on näidanud siis väga vahet pole, pigem hea pikkadel suveõhtutel midagi mõistliku teha.

Mida konkreetselt muuta ja teha?

1. Oleks vaja jälle abi foorumi tarkvara tõlkimisega ja nn. tõlkefailide ülekäimisega. Eeldab natukene HTML koodi tundimist.
2. Millises suunas arendada foorumi nn. peateemasid. Eriti Facebooki ajastul. Kas foorum jääb ellu versus Facebook?
Üks idee, mida ka mina isiklikult toetan on Veetehnika nurk, kuna päris mitmed meist on selle haiguse käes "vaevlemas". hea põhjus neid tegelasi siin hoida. 
3. Turuplats. Kas tõmbame kokku, või jääb nii nagu on... Ärimehed jey või nei?
4. Üldine ärapanemine ja sisu kvaliteet. Kas jõuga hakata kinni panema nn. muidujuttu ja premeerida pigem neid, kes teevad rohkem projektijuttu, pajatavad midagi üldharivat vanatehnika lugu jne.

Ühesõnaga teeme midagi ära! Enne jaanipäeva? Tuumikgrupp võiks ka kohtuda.

Ühesõnaga essee võiks olla max 1200 tähemärki Smile

Prindi see üksus


Postitanud: Marko
07-03-2018, 22:17 PM
Foorum: forum.automoto.ee
- Vastuseid (9)

Oma oksjonite ja kuulutuste linkimine on siin natuke põlu all...
Kuda see välja näeb? Vaadake, mis mina leidsin, nii lahe asi! Oih kuramus, ise müün.
Ma upitaks oma kuulutust või uuendaks ja paneks lisana, et oksjonil. Oleks soliidne. Neis sapakaid olen pakkumistes näinud kaua-kaua, ju nad ikka tiba kallid on.
No hard feelings!

Prindi see üksus


Postitanud: 13piisab
11-12-2017, 13:03 PM
Foorum: forum.automoto.ee
- Vastuseid (106)

Tere,

kui mälu ei peta, siis kunagi (ca 10a tagasi) oli turuplatsil asjade müümisel ilmtingimata vajalik ka hinnanägemuse kirjapanek. Juba mõnd aega nii ei ole, aga osad kasutajad (sh ma) sooviks seda näha. Algatan selles vaates küsitluse - saame nii objektiivsema pildi kasutajate eelistustest ja kui need muudatusvajadusele viitavad, uuendame reegleid ning asume vastavat vaadet silmas pidades modereerima. Kui reegliks on, et kuulutus peab sisaldama hinda, kuuluvad hindamatute asjade müügipakkumised kustutamisele. Alternatiivina saab neid ka mingisse nn mammut-müügiteemasse kokku kolida, aga see on modereerimise vaates üpris tülikas ning sellise protsessi järjepidevat realiseerimist ei julge lubada. Lisasin selle siiski vastusevariandina - aga sellises vormis, et sinna jõuaks vaid asjad, mis ei ole "ülimasslevinud". Levinuma kauba puhul läheks reeglitele mittevastavad kuulutused kustutamisele.
Tulemusi vaatame jõulude järel.

teemat ja küsitluse tekitamise ajendas sealne arend: http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid437952

Parimat,
Teet

Prindi see üksus


Postitanud: Talupoeg taluja
07-12-2017, 16:30 PM
Foorum: forum.automoto.ee
- Vastuseid (17)

Tere!

Täna sain tuttava inimesega kõmmdi Viljandi turuplatsil kokku ja ta oli hämmingus,et kõik otsivad ja nutavad asju taga aga vaid vähesed panevad juurde pildid otsitavatest asjadest. Ta arvas,et postitaja võiks ka lisada pildi asjast. Paljudel on igatsugu koli tekkinud ja nad ei tea isegi millise varanduse otsas istuvad. Kui näeks pilti siis see oleks abiks.
No olen ka ise nõus,et abiks oleks pilt küll. No mida sellest mõttest arvate?

T.

Prindi see üksus


Postitanud: kass
18-08-2017, 01:49 AM
Foorum: forum.automoto.ee
- Vastuseid (64)

Tere! Kirjutan Teile Türi linnast ja mul on selline mure....!  Sad Mõnedes kultuurides (eriti ida pool, näiteks Kaukaasia piirkond, Kesk-Aasia jne) on vanemad inimesed austatud ja lugupeetud! Saan aru, et meie viibime hoopis teistsuguses kultuuriruumis, Euroopia või mis see oligi, multikulti, homosexi, interhüper... iga tattnokk võib avaldada oma arvamust vanemate olijate suhtes, vabakasvatus, liberaalne vaade ja ms (ei tule rohkem  meelde). Aga kas see on ikka õige ja bro? Kas on normalne, et igasugune suvaline tattnokk, kes on teema autorist mõni aasta noorem, võib siin solvata vanemaid aksakale ja arvamusliidreid? Eesti muinasaeg on suhteliselt puudulikult kajastatud, üks põhilisi puudusi on muidugi interneti puudumine tol ajajärgul. See võimaldab igasuguseid väärkäsitlusi ja rumallahendusi meie ajaloo kirjeldamisel! (kass - puutin kutsub sind koju jms..) Aga mis iis, kui juhtivad harrastuspsühholoogid ja hüdrosidurite spetsid on kusagil teinud vea, vb selle sama haige kassi esivanemad on koos Lembituga mingi väikese viguri mänginud meie vaenlastele? Või on see Võru õpetlane, kelle nimi mulle praegu meelde ei tule, see Vladimir Vladimiri poja sõber, hoopis õigel teel, et tuleks Mart Laari jungreid ja Tuuli Roosmaa taoliseid pläkutajaid (ksf! kass) rohkem solvata ja pedereerida? ) Samas, on kass, kui selline veetnud hulga kuid ka puutini rahva hulgas ja midagi eriti halba pole tal öelda. Ma ei tea, kas see ksf!, kelle nimi meelde ie tule, on seal Venemaal eriti palju aega veetnud ja pole ka oluline, tema usk on niigi kindel!
Aga aitab  - mis on minu mure, se on , et tattnokkad, olge viisakamad vanemate inimestega, vb nad ei jaga teie (väikese tähega) automudeleid, nutiseadmeid, ag mingi seletamatu elukogemus on ikkagi olemas, mida noorematel ei ole, nii uskumatu, kui see ka ei ole! Ja seda teil ei ole!  Ja seda te ka ei saa, enne, kui vanemad ara ei sure!  Cool

Prindi see üksus