automoto.ee foorumid
peugeot J9 - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Eesti Vanatehnika Ajaloo ja Teadmiste Kogumik (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=108)
+--- Foorum: Vanatehnika Aruteluala (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=55)
+--- Teema: peugeot J9 (/showthread.php?tid=4261)

Lehed: 1 2


RE: RE: peugeot J9 - leek - 16-03-2004

vana Kirjutas:Saatust hetkel ei tea. Paar aastat on see masin küll liikumatult olnud, esimest korda kui nägin, arvasin et tegu on mingi Fiati kaubikuga. Aga kui nägin pilte sinu aparaadist, tuli kuidagi tuttav ette, et olen sarnast riistapuud näinud. Kui saatus huvitab võin järgi uurida.


oleks kena küll,tänud juba ette!
kus kandis see elukas asub?


RE: peugeot J9 - vana - 17-03-2004

Tartu lähedal.


RE: peugeot J9 - leek - 18-03-2004

pidin saama soomest materjale j9 kohta-posti nad pandi aga 8päevaga pole kohale jõudnud,see kuidagi imelik


RE: peugeot J9 - Aspelund - 18-03-2004

Pole hullu, mulle tulid Saksamaalt raamatud üle kolme nädala.

Asp


RE: peugeot J9 - valdo - 18-03-2004

Üle kolme nädala... kas läbisid kusagil \"karvase käe\" juures anti-al-quaeda testi?


RE: peugeot J9 - Aspelund - 18-03-2004

Võimalik. Igatahes kaks pakki, mis saabusid umbes kahekuise vahega, suutsid mõlemad kolm nädalat teel olla. Nähtavasti käisi nad osa teest jalgsi. Smile

Asp


RE: peugeot J9 - valdo - 18-03-2004

Oleks seal pakis miskid kulunud/peetud välimusega rauatükid old (meie jaoks uunik-vehiikli asendamatud osad), oleks ehk veel arusaadav - äkki miski salarelva detail. Wink

Aga... raamatud... sellest ei saa ma enam aru.


RE: peugeot J9 - Alts - 18-03-2004

Tellisime messiks firmale Saksast katalooge. Jõudsid kohale kaks kuud hiljem ja nagu märkustest pakkidel/selgitustest võis aru saada, olid nad pool maailma läbi käinud. Alguse oli vist saanud asi sellega, et Saksast kuhugi aasiasse lennutatud ja sealt siis läbi mitme riigi ja suurte otsimiste Eestisse. Juhtub Smile


RE: peugeot J9 - leek - 26-04-2004

järjekordselt segastel asjaoludel olen sunnitud oma kaubikuprojekti lõpetama ja seoses sellega küsin,et kas on huvilisi asja vastu?


RE: peugeot J9 - pppp - 27-04-2004

Suurema huvi tekitamiseks tasuks ehk masina hetkeolukorrast pisut pajatada. Kas masin on registris? Kas need Soomest tulema pidanud materjalid jõudsid kohale? Jne, jne.


RE: RE: peugeot J9 - leek - 27-04-2004

pppp Kirjutas:Suurema huvi tekitamiseks tasuks ehk masina hetkeolukorrast pisut pajatada. Kas masin on registris? Kas need Soomest tulema pidanud materjalid jõudsid kohale? Jne, jne.



hetkel olukord selline,et kong väljalammutatud,kuna põrand all suht koht mäda ja üks külg ka roostes plekist kõrvaldatud,soomest tulid materjalid ära ja nad on originaalkeeles-muidugi palju infi on ka piltide näol.
masin on arvelt maas aga omanik elab nii.et pole probleem uuesti arvele saada!


RE: peugeot J9 - vana - 27-04-2004

Kas selle Tartu lähedase J9 saatust uurisid?


RE: RE: peugeot J9 - leek - 27-04-2004

vana Kirjutas:Kas selle Tartu lähedase J9 saatust uurisid?



jep,saaks kätte 3k nagu mainis mulle-mootorit vahel pole aga ülejäänud küljes.saaks ka juppe.
mulle pakuti ühte tööd ja nüüd vaja kõik projektid maha lükata ja korralik auto vaadata ja soovitatav luukpäraga!


RE: RE: RE: peugeot J9 - leek - 28-04-2004

leek Kirjutas:
vana Kirjutas:Kas selle Tartu lähedase J9 saatust uurisid?



jep,saaks kätte 3k nagu mainis mulle-mootorit vahel pole aga ülejäänud küljes.saaks ka juppe.
mulle pakuti ühte tööd ja nüüd vaja kõik projektid maha lükata ja korralik auto vaadata ja soovitatav luukpäraga!



hinda küsiks 2k projekti eest!


RE: peugeot J9 - leek - 03-05-2004

soov ikka see projekt kindlatesse kätesse müüa,on tekkinud mõte ta emex-isse kupatada ja ma loodan,et pärast poleks kurtjaid,et miks nii!


RE: peugeot J9 - leek - 06-05-2004

kas siis tõesti pole huvilisi??Sad


RE: peugeot J9 - leek - 14-05-2004

peugeot j9 lõpetas oma maise eksistentsi eilekeskpäeval emex-is!


selle teema võib lukku panna!