Kas ostaksid endale isesõitva auto (tulevikus)? - Printerisõbralik versioon
+- automoto.ee foorumid (
https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Eesti Vanatehnika Ajaloo ja Teadmiste Kogumik (
https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=108)
+--- Foorum: Noorklassikute Aruteluala (
https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Teema: Kas ostaksid endale isesõitva auto (tulevikus)? (
/showthread.php?tid=49695)
RE: Kas ostaksid endale isesõitva auto (tulevikus)? -
maaks - 29-05-2026
Tehnikahuvilisel tasuks kuulata ära see jutt (Metroserdi autonoomsete sõidukite valdkonnajuht Taaniel Tigas)
236. Kui valmis oleme me "iseautode" tulekuks? - Istmesoojendus | Podcast on Spotify
RE: Kas ostaksid endale isesõitva auto (tulevikus)? -
vootele - 03-06-2026
Mul juba pakub ka Tesla model 3 isejuhtimist 99 taala eest kuus. ilmselt seda aktiveerida veel ei saaks, aga ostmise valik on juba olemas.
Aga liikluskaoses FSD, päris põnev vaadata. Enamasti saab päris hästi hakkama: