automoto.ee foorumid
Kas ostaksid endale isesõitva auto (tulevikus)? - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Eesti Vanatehnika Ajaloo ja Teadmiste Kogumik (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=108)
+--- Foorum: Noorklassikute Aruteluala (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Teema: Kas ostaksid endale isesõitva auto (tulevikus)? (/showthread.php?tid=49695)

Lehed: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Kas ostaksid endale isesõitva auto (tulevikus)? - maaks - 29-05-2026

Tehnikahuvilisel tasuks kuulata ära see jutt (Metroserdi autonoomsete sõidukite valdkonnajuht Taaniel Tigas)
236. Kui valmis oleme me "iseautode" tulekuks? - Istmesoojendus | Podcast on Spotify


RE: Kas ostaksid endale isesõitva auto (tulevikus)? - vootele - 03-06-2026

Mul juba pakub ka Tesla model 3 isejuhtimist 99 taala eest kuus. ilmselt seda aktiveerida veel ei saaks, aga ostmise valik on juba olemas.
Aga liikluskaoses FSD, päris põnev vaadata. Enamasti saab päris hästi hakkama: