automoto.ee foorumid
Kuidas sattusid siia? - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Varia (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Foorum: forum.automoto.ee (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Teema: Kuidas sattusid siia? (/showthread.php?tid=1000)

Lehed: 1 2 3 4 5 6


- korgits - 20-10-2003

hmm...ma sattusin siia neti.ee\'sse kirjutades otsingusse \'\'gaz foorum \'\' ja siis avastasin et see yks korralikumaid foorumeid Smile


- ummi - 23-10-2003

neti.ee s sai kolatud ja vene masinaid otsitud.

vot nii!


- JB - 23-10-2003

omast huvist ikke. neti.ee oli ka abiks

Tegelikult oli see mul juba aastaid alateadvuses ja emagi ütle ükskord: \" Poiss jäta see joomine ja laaberdamine. Tee midagi, õpi ja küsi targemate käest kuidas elu paremaks muuta.\"

See viimane lõik nüüd minu 32 tunnise ärkveloleku tagajärg. Wink


- motamees - 23-10-2003

Olen Ladaklubi foorumi kasutaja. Seal mingi teema arutelus anti link siia. Jätsin lingi lahti ja hakkasin pärast uurima. Ohhoo mootorrataste kohta nii palju. Autod ka. Teinepäev juba hakkasin eraldi uurima. Lõpuks logisin end sisse ja nüüd siis olengi kahenaisepidaja. Ju näeb kumb siis peale jääb.


- Jansa - 24-10-2003

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: motamees
ja nüüd siis olengi kahenaisepidaja. Ju näeb kumb siis peale jääb.
Harjud kahega ära Smile.
Ma ise päris mormoon, kui nii võtta Smile.


- g3arh3ad - 25-10-2003

krt ei tulegi meelde kuda siia sain :???
Ilmselt nägin kuskil mingit linkiWink


- markxx - 02-11-2003

sõber agaa söötis ette. Siin na norm mõtlemisega asjapulgad koos, päris meeldiv kohe. Big Grin

Mööda nurgataguseid foorumeid pidi kollates olen sattunud igasuguste huvitavate teemade peale( a`la bensiini kulu vähendamine magnetiga Delfis) paraku on seal olnud liiga palju targutamist :haige


- I.A - 06-11-2003


Sattusin siia kunagi otsingusõna
\"AUTO-MOTO\" poodi otsides....



foorum - k2rpman - 13-11-2003

mina sattusin siia tänu ford taunuse klubile. Cool


- agaa - 13-11-2003

Sai hangitud endale paar tava kodaniku jaoks pentsikut liikumisvahendit ja hakkasin nende kohta inffi koguma. Siis sai hangitud GAZ2410 ja kuna siin on liikumas tõega head ja asjalikku inffi (mitte a la Teguri teip on vingem jee!)
ja ................. siin ma olen.


- piiluja - 22-11-2003

Krt!Vist vajutasin vale nuppu ,vastus kadus ära.Komistasin´läbi UNICu otsides ajalugu .Algul \"piilusin \"niisama mitu kuud ,täna otsustasin läbi astudaLühidalt-väärt asi ,väärtasjadest!Mõtlen foorumit.


- svenson - 23-11-2003

päris hea, et kogu see foorumi värk on asjaette läinud...

räägiks siis kuidas mina siia üldse jõudsin... ühel igaval septembrikuu õhtupoolikul (11 sept. 2001) ma surfasin ja otsisin igast inffi autodest ja muudest asjadest... olin juba ka tqhq.ee foorumi liige ning sealt see asi alguse tglt saigi. vaatasin et seal on ainult usa raud ja sellisest iseehitamisest ja nokitsemisest mingi muust tehnikast kahjuks ei olnud. esialgu läks nii nagu ikka... vaikselt. kohe lõi ideega kaasa ka nasa13 ning waxilgi on olnud siin väike roll unicumide teema soovitamisega seoses Wink


küsimus: palju teist vaatavad alati ka korra foorumisse kui netis olete? Toungue


- eberhard - 23-11-2003



küsimus: palju teist vaatavad alati ka korra foorumisse kui netis olete? Toungue [/quote]
Müts maha foorumi ülespanijate ja teiste liikmete ees. Ja seetõttu, kui just väga kiire pole on alati esimene käik automotosse ja alles siis mõnda ajalehte. Ärge väsige!


- grahv - 23-11-2003

Et põhimõtteliselt saabki minu tööpäev ja ka ülejäänud päevad arvutitaga alguse sellest, et kõigepealt vaatan foorumisse ja siis hakkan alles mõtlema et mida edasi teha Wink Ja kindlasti päevajooksul ka mitmeid kordi sisse vaatan et kas on midagi uut jälle lisaks tulnud.
Ja jõudu tegijatele.


- valts - 24-11-2003

Jah, saab isegi päevas kolm korda kindlasti kiirelt üle vaadatud ja siis õhtul kõik uued asjad läbi uuritud, ning kui midagi öelda on, siis ise kah sõna võetud.
Sooviks kah veelkord edu tegijatele! Koos Tqhq-uga kindlasti kaks Eesti parimat tehnikafoorumit.


- hulgus - 24-11-2003

noh, viimasel ajal küll pikalt eemal olnud, aga eks ikka kiikan vahel (loe: iga kord kui kodumasina taha saan) siia.

Kiituseks ja ka laituseks peab muidugi mainima, et kipub Börsile vaikselt ära tegema, ostu müügi vahendamise kohana. Kiitusena just seetõttu, et ise esimese asja KB väliselt just siin müüdud sain.


- valts - 24-11-2003

Kas Al vihjab millegile kindlale?Big Grin


Asjalik koht - heilo - 17-12-2003

Nagu ma juba mainisin, saab siit asjalikumat nõud, kui kuskilt mujalt. Ise sattusin siia sõbra soovitusel ja nüüd teen pesa vaikselt ja õpin, motofoorumisse vaatan peaaegu iga õhtu, kui enam õppida ei jõua, liiga ränk on see elu vahel.


- mopeedur - 17-12-2003

svensoni küsimuse vastus on kindel jah... esimene asi kui interneti lahti teen on kohe amf... mul on see aadress nii käesisse töödatud et siis kui vahest on nagu lkiirelt vaja kuskil mujal käia siis ikkagi algul kirjutad www.auto... ja siis tuleb meelde te oli vaja kuskile mujale minna Smile


- I.A - 18-12-2003

SR-foorumis on liiga palju \"Ketsreid ja Rullnokusid\" koos.Kuidagi ülbed on seal:mad: Automoto on mu teine perekond ja külastan seda päevas mitu-mitu kordaWink