automoto.ee foorumid
Kuidas sattusid siia? - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Varia (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Foorum: forum.automoto.ee (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Teema: Kuidas sattusid siia? (/showthread.php?tid=1000)

Lehed: 1 2 3 4 5 6


RE: Kuidas sattusid siia? - Martti - 17-10-2004

Kunagi 2003 aastal kuskil teises foorumis nägin linki: www.unic.ee ja sealt ma sattusingi. Käin siin foorumis igal võimalusel. Igatahes väga lahe koht. JÕUDU


RE: Kuidas sattusid siia? - Lypsik - 17-10-2004

Martti andis kord trollide ja trammide teema lingi, ning tahtsin ise ka sinna postitada - selleks registreerisingi siia.

Leidsin, et on päris huvitav koht ja jäingi siia vaikselt tegutsema. Smile


RE: Kuidas sattusid siia? - mrk - 18-10-2004

Lehitsesin kuldset börsi ja otsisin vanu asconasid.. Millegipärast on selline komme alati vaadata kas mõni bedford blitz on müügil.. seekord oligi.. kuulutuse all oli link mis tõi siia foorumisse Big Grin


RE: Kuidas sattusid siia? - jan021 - 01-11-2004

lehitsesin streetrace.org foorumit. peale 15 minutilist sealviibimist sai mul sealsest rullnoklusest villand ja nii ma otsustasin neti.ee\'sse kirjutada sõna uunikum. 5 minutilise surfi käigus olin ma juba siin foorumis kohal...paar esimest päeva ma ainult ahmisin teadmisi, mida see foorum pakkuda suudab(just unic topicus). peale seda ma ka registreerisin ennast kasutajaks ning nüüd aegajalt postitan midagi...


RE: Kuidas sattusid siia? - Chobram - 01-11-2004

sai netis otsitud igasuguseid uunikum v2rke ning kuskil \"vedeles\" foorumi link. siin ma olen.. oma lollid asjatundmatute postidega. aga samas eks mina kah 6pi vanade ja tarkade k2estSmile


RE: RE: Kuidas sattusid siia? - Potsataja103 - 02-11-2004

jan021 Kirjutas:peale 15 minutilist sealviibimist sai mul sealsest rullnoklusest villand ... paar esimest päeva ma ainult ahmisin teadmisi, mida see foorum pakkuda suudab (just unic topicus). peale seda ma ka registreerisin ennast kasutajaks ning nüüd aegajalt postitan midagi...
Võtsid sõnad suust.


RE: Kuidas sattusid siia? - vongodric - 04-11-2004

Mina sattusin siia hiljuti (ja see 4s postitus jubaBig Grin) Üks ütles mulgiraudtee forrumil sellest kohast. Aga muide täitsa lahe!


RE: Kuidas sattusid siia? - krister - 30-09-2005

Tere!

Mina sattusin siia sattusin puhtjuhuslikult, ilmselt miski otsingu kaudu.
Enne olin uudistegruppide lugeja nagu news://ee.auto jms.
Seejärel leidsin ladaklubi foorumi ja kuna olen endiselt Žiguli omanik, siis vahetevahel loen seda edasi.

Mulle meeldib AMF-i juures see, et siin on väga asjalikud vastused ja hea õhkkond. Ka AMF-i suunitlus on mulle sobiv - tegelemine vana ja vananeva tehnikaga. Tore oli kohata tuttavaid nimesid nagu Valdo, Motamees.

Ilmselt ise siin väga palju sõna võtma ei hakka, rohkem jään lugema teiste arukamate meeste arvamusi.



RE: Kuidas sattusid siia? - margus84 - 30-09-2005

enne loengu algust nägin kuidas valdo oma laptopiga siin foorumis aega veetis, tulin vaatasin kah...........Rolleyes


RE: Kuidas sattusid siia? - Arve - 01-10-2005

otsingu mootoreid pidi sai siia jõutud.on palju huvitavat lugemist ja tänud tegijatele!


RE: Kuidas sattusid siia? - kris - 06-10-2005

Tahtsin osta bussi, mille välimust vaid teadsin, otsisin erinevate markide ja mudelite abil ja nii siia sattusin. Foorumipisik on nakatanud ja paranemislootust pole.


RE: Kuidas sattusid siia? - andris - 08-10-2005

Kuulsin kunagi sellest kohast... siis tuli mõte et vaataks korra... ja siin ma nüüd olen.


RE: Kuidas sattusid siia? - riga1 - 22-02-2006

otsin linke jalgratta disaini ja ehitamise kohta ja nii leitsingi!! aga linkke pole veel leidnud!! küll aga palju huvitavat tänan.


RE: Kuidas sattusid siia? - kalevpoeg - 22-02-2006

Kunagi paar suve tagasi otsisin Googeldades vanu Tallinna ja üldse Eesti fotosid/pilte. Ka otsisin eraldi veel Skoda trolli pilte ja mõlemal juhul tuli ka AMF link ette. Siis paari päeva jooksul olin konksu otsas. Seda enamvähem siiani. Olen otsinud hiljem muid foorumeid ka kuid AMF on ehk sobivaim.


RE: Kuidas sattusid siia? - Kadari - 23-02-2006

Ema vedas käe otsas, minu nutujorina saatel. Aga näe, harjus ära ja hakkas meeldimaBig Grin
Tegelt vist kuskil netis tuuseldades ja mingi auto kohta infot otsides


RE: Kuidas sattusid siia? - Liblikmutter - 08-06-2006

Vanem vend ähvardas, et kui ma ei liitu, siis läheb asi kurjaks.
Nüüd ma siis olengi lõpuks liitunud.
Lugesin juba varem.


RE: Kuidas sattusid siia? - Raimond - 08-06-2006

Mosse juppe otsides leidsin. Ilmselt on see parim koht, kust osi leida, samuti saab vajadusel asjalikku nõu küsida.


RE: Kuidas sattusid siia? - Coger - 09-06-2006

ma sattusin selle foorumi otsa kuidagi juhuslikult, kui leidsin netist mingid pildid mingi poolelioleva autoprojekti kohta. Ei mäleta, mis masin see aint oli, seal kuskil siis oli ka viide foorumile ning nüüd käin iga päev. Ka abi olen saanud, väga tore koht igatahes ja asjalikud tegelasedSmile


RE: Kuidas sattusid siia? - peeterre - 10-06-2006

Restaureerin oma IZ-49. Tuhnisin mööda netti ja leidsin. Päris asjalik koht.


RE: Kuidas sattusid siia? - Wäintz - 10-06-2006

iga tehnika huviline kes natukene nakatunud internetist, teab mis on automoto. igavuse ravist vaatasin netis nagu ikka, leidsin automoto lehe, nägin ikarusse jpm head ja paremat, siis nakatusin vanatehnikasse. arst aidata ei saanud