automoto.ee foorumid
naljanurk 2 - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Varia (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Foorum: Vaba teema (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: naljanurk 2 (/showthread.php?tid=10376)



RE: naljanurk 2 - mlsluik - 12-12-2013

On ka meid kirvega taga aetud ja CK5 rehvi proovitud puruks raiduda.... Olid ikka ajad... Rolleyes


RE: naljanurk 2 - v126 - 13-12-2013

Pimp my tractor

[attachment=46131]


RE: naljanurk 2 - Mossemees - 13-12-2013

(13-12-2013, 00:02 AM)v126 Kirjutas:  Pimp my tractor
Subwoofer ka istme alla ja kõlbab külabaari lantima sõita küllBig Grin. Muuseas, vanemat tüüpi kabiiniga JuMZ-il raadiot standardvarustuses küll polnud, aga kohad raadio ja kõlari jaoks olid armatuurlauas täiesti olemas.


RE: naljanurk 2 - aavu - 13-12-2013

(13-12-2013, 00:02 AM)v126 Kirjutas:  Pimp my tractor

Põllul saab äkki tolmuseks, lauda juures virtsaseks ja hakkab paha hais külge. Mina seda näitusesaali klaasi tagant välja ei ajaks.


RE: naljanurk 2 - viplala - 13-12-2013

Perpetuum mobile

[attachment=46139]


RE: naljanurk 2 - taruvaras - 14-12-2013

Anekdoodid sünnivad elust enesest, üks tänasest Õhtulehest:

Kiiret jooksu tehes jõuab mees veel bussi peale, uksed sulguvad, mees hõikab üle bussi:
"Kuulge, mis buss see on!"
"Saab Scania!" kostub tagantpoolt.
"Aga mis number, number?!"
"362 TAK..."


RE: naljanurk 2 - DevilDeVille - 14-12-2013

Neeger teeb pusineksi, tea kas peaks kirjutama ja küsima, et kuhu ma kogu oma raha saatma pean?

[Pilt: 1]


RE: naljanurk 2 - tcumen - 14-12-2013

Huvitav milliseid rahaühikuid need "pusineksi" vennad kasutavad?
Zimbabwe dollareid?Big Grin
Ehk tasuks siiski kontakti võtta ja asja uurida.Cool


RE: naljanurk 2 - Marko - 14-12-2013

Taolist sodi tekib igasugustesse portaalidesse pidevalt. Kes keelab mõnele paadialusele arve avamast ja elu lill, nats seadusega vist vastuolus küll on.


RE: naljanurk 2 - deeremees - 14-12-2013

http://noortehaal.delfi.ee/news/elu/mees-arreteeriti-kuna-ta-juhtis-ebakainena-ostukaru.d?id=65653740
Mees arreteeriti kuna juhtis ebakainena ostukäruBig Grin


RE: naljanurk 2 - Quixy - 15-12-2013

(14-12-2013, 19:13 PM)deeremees Kirjutas:  http://noortehaal.delfi.ee/news/elu/mees-arreteeriti-kuna-ta-juhtis-ebakainena-ostukaru.d?id=65653740
Mees arreteeriti kuna juhtis ebakainena ostukäruBig Grin

Maailm on müstiline!


RE: naljanurk 2 - deeremees - 15-12-2013

Selline artikkel Ekspressist: jäähotell saab suitsuanduriToungue

Tulekahju jäähotellis ei kõla erit loogiliselt, kuid siiski otsustas Rootsi Lapimaal, Jukkasjärvis asuva Icehoteli juhtkond oma valdusesse eelolevaks hooajaks suitsuandurid muretseda. Alates 1990. aastast igal talvel uuesti jääplokkidest ehitatavas hotellis on siiski materjale, mis võivad kergesti süttida: voodipesu, karusnahksed tekid ja magamiskotid näiteks.Sel aastal avab Icehotell uksed 6. detsembril ja jääb lahti 13. aprillini.


RE: naljanurk 2 - krossifänn - 16-12-2013

Oi-oi-oi nüüd magasin küll advendid mahaSad
Vikipeedia järgi.Advent on eesti kirikukalendris liikuv tähtpäev, mis tähendab tulemist ja tuleneb ladinakeelsest sõnast "adventus". Advent koosneb neljast pühapäevast enne esimest jõulupüha.
Advendiaeg tähendab Jeesus Kristuse tulekut ja tuleneb ladina keelest "Adventus Domini" – "Issanda tulek".
Advendiaeg tähistab Issanda sünni ehk Jeesus Kristuse näol Jumala tuleku ootust, niinimetatud inkarnatsiooni (lihaks saamist) ehk esimest tuleku aega.
Advendiaeg tuletab meelde vajadust valmistuda Issanda taastulekuks; kristlaskond valmistub Issanda viimseks tulekuks kohtunikuna maailma lõpul.
Advendiaeg on paastuaeg... - tuleb pattu tunnistada et sai söödud ja õlli joodudSad
Advendiaja liturgiline värv on violetne....- hmm homode värv vist ka...
Ehh läks nagu läks - niikuinii nüüd põrgusse minekSad
Üks lugu ka siis:



RE: naljanurk 2 - Mossemees - 16-12-2013

Aurumootoriga grammofon:


Ja veel üks, elektrilise võimendiga. Eriliselt sürrealistliku helikvaliteediga Big Grin:


Kui mõnel kuliibinil nt. KrAZ-i või ZIL-i V8 kasutult garaažinurgas konutab ja poolik plaadimängija pööningul, siis saaks päris kena koosluse kokku panna. Ökonoomsuse huvides (ja selleks, et ikka tõeline "steampunk" oleks) võiks mootor töötada puugaasil. Lisaks veel kogu kupatus ZIL-157 "kongi" aretada. Oleks päris lõbus sellise "tümakaga" öösiti kaubanduskeskuste parklates rullnokkasid ehmatamas käia.


RE: naljanurk 2 - deeremees - 16-12-2013

Blondiini nalju ikka jagub. Näiteks selline:

Kaks blondiini on võtmed oma Mercedesesse jätnud ja üritavad nüüd ilma võtmeteta ust avada.

Üritavad ja üritavad, aga autoust lahti ei saa.

Lõpuks ütleb üks teisele: “Tee kiiresti! Varsti hakkab sadama ja meil on autokatus alla lastud!”


RE: naljanurk 2 - deeremees - 17-12-2013

Mees ja naine tülitsevad.
Naine: “Kõik mehed on sead!”
Mees: “Väga õige!”
Naine imestunult: “Sa pead ennast ka seaks?”
Mees: “Ma olen kõige suurem siga siin maamuna peal!”
Naine: “Huvitav, miks ma küll nii pikki aastaid olen tõelise seaga koos elanud?!”
Mees: “Aga sellepärast, et sa oled lammas!ToungueBig Grin


RE: naljanurk 2 - karvik - 17-12-2013

Lapse suu ei valeta.
Pois sai just 2a.
Uurib oma kolmandat jalga mõndaaega ja raporteerib:"Tilli otsas on nii väike auk, et siit küll need munad välja ei mahu!"


RE: naljanurk 2 - pontu6 - 17-12-2013

Vahelduseks väike nostalgija laks ka. Seda peaks igal hommikul vaatama, saaks terveks päevaks hea tuju Big Grin

http://www.youtube.com/watch?v=5mSnh1y4wR0


RE: naljanurk 2 - Mossemees - 18-12-2013

Maaliinibussis tuleb naine väikese tütrega bussijuhi juurde ja palub metsapeatust, no et laps tahab pissile. Bussijuht teebki peatuse, ema ja laps kaovad põõsa taha. Tulevad veidi aja pärast tagasi ja juht küsib naljaga pooleks: "Noh, pissil käidud?" Väike tüdruk vastab kõva häälega: "Jaa! Mina pissisin, aga emme kakas ka!"


RE: naljanurk 2 - viplala - 18-12-2013

Juku küsib emalt, kes on lits. Ema: "Oi Juku, lits on üks väga kole ja hirmus inimene!"
Juku: "Kas hirmsam kui Drakula"?
Ema: "Jah palju hirmsam."
Juku: "Kas hirsaim kui draakonid või kollid?"
Ema: "Jah!"
Juku tormab selle peale teisse tuppa vanaema juurde, tõstab käed üles ja hirmutab
"Uuuuuu...Vanaema...Ma olen lits!"