PLANETA 5 käivitamine - oltzzz - 21-06-2005
kas see on planeta 5\'le omane, kui vänta lüües, toimub tagasilöök,(aga, kui suretuse sisse lükkan ja 2 matsu \"ette löön\" ja suretuse välja lükkan ning vänta löön, siis läheb ilusti käima kas on süüde vale või on ka mingi muu võimalus?
RE: PLANETA 5 käivitamine - karukoobaz - 22-06-2005
säti süüdet, erilist tagasilööki ei tohiks olla!
RE: PLANETA 5 käivitamine -
uko - 22-06-2005
Hankige endale võrr, kui IZ:i käima ei saa!
RE: PLANETA 5 käivitamine -
Nurr - 22-06-2005
Tagasilöögi põhjustab tavaliselt varajane süüde.
RE: RE: PLANETA 5 käivitamine -
olli - 22-06-2005
Nurr Kirjutas:Tagasilöögi põhjustab tavaliselt varajane süüde.
Kas mitte just liiga hilise süütega ei hakka tagasi lööma?
RE: RE: RE: PLANETA 5 käivitamine - husu - 22-06-2005
olli Kirjutas:Nurr Kirjutas:Tagasilöögi põhjustab tavaliselt varajane süüde.
Kas mitte just liiga hilise süütega ei hakka tagasi lööma?
hiline süde hakkab paukuma mitte ei löö tagasi
RE: PLANETA 5 käivitamine - Margus - 22-06-2005
Ära muretse,see on planetade omapära,nii et harju ära.Süüte keeramisega sa sellest lahti ei saa,100% olen kindel.
RE: PLANETA 5 käivitamine - iz3 - 22-06-2005
endal on sama lugu...küll mitte platetaga aga 56-ga....kuigi hetkel lööb mul tagasi ainult soojalt.....ettelüües ei tohi gaasi päris põhja vajutada
a muidu see täiesti normaalne
RE: PLANETA 5 käivitamine - oltzzz - 22-06-2005
ok
RE: PLANETA 5 käivitamine -
isandpauk - 22-06-2005
Mida te ette lööte IZ PL5 või IZ56 puhul? piisab sellest, kui karpa üle uputate ja vänta lööte. See ettelöömine rohkem nagu Jawa-meeste rida.
Kui IZ natuke tagasi lööb on süütega kõik korras. Tuletan teile meelde, et mida kõrgemad on pöörded, seda varasem süüde peab olema. Sellest omakorda järeldub, et madalatel pööretel peabki süüde varajane olema, et masin kõrgematel pööretel normaalselt töötaks.
Tagasilöögi vältimiseks soovitan vänta lüüa nii kõvasti kui jaksate, kui ei jaksa, sööge rohkem
RE: PLANETA 5 käivitamine - Burn7 - 22-06-2005
Ma tean ka üht kurikuulsat izhi mis lõi kaks meest kahe päeva jooksul sandiks.
RE: PLANETA 5 käivitamine - Margus - 22-06-2005
Ära plära siin,selleks mine mujale.Mine loobi õues tühje pudeleid.
RE: RE: PLANETA 5 käivitamine - uluk007 - 23-06-2005
Burn7 Kirjutas:Ma tean ka üht kurikuulsat izhi mis lõi kaks meest kahe päeva jooksul sandiks.
Sandiks vaevalt. Küll aga olen ma näinud planeetasi, mis omanikke pealt maha loobivad külmkäivitades

. Üks selline mu klassivennal. Tagasilöögiga mul omal ka kogemusi: nimelt mul vana invaauto(4-rattaline, väga ümar ja izh 56 mootori baasil tehtud mootoriga) tõmbab pidevalt hoovast käivitades hoova käest ära

Ja kusjuures see äratõmbamine toimub üsna suure jõuga. Keegi olevat sedasi omal sõrmed vist ka liigestest ära tõmmanud. Sellest tulenevalt võib küll öelda, et mehed, kui tarvitate izhe, koguge jõudu!