Dnepri silindrid 95 bensiinile vs. klapivardad - Printerisõbralik versioon
+- automoto.ee foorumid (
https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Eesti Vanatehnika Ajaloo ja Teadmiste Kogumik (
https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=108)
+--- Foorum: Vanamootorrattad (
https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=83)
+--- Teema: Dnepri silindrid 95 bensiinile vs. klapivardad (
/showthread.php?tid=16165)
Dnepri silindrid 95 bensiinile vs. klapivardad -
Stirlitz - 29-05-2006
Plaanin MT-10 originaalsilindrid vahetada liikvele tulnud sama tüübi uuemate, 95 okt. bensiini nautivate silindritega. Surveastme tõstmisel on siin mindud seda teed, et tootja on "torusid" lühendatud peaaegu 1,5 mm. Küsimus oleks - ega vardaid ole sellepärast vaja samavõrra lühemaks teha, peaks reguleerimismaaga vast niipalju ikka mängida saama?
RE: Dnepri silindrid 95 bensiinile vs. klapivardad -
Tafka - 29-05-2006
Endal on ka lihvitud silindrid peal ja ei ole olnud vajadust vardaid lühemaks teha. Annab ilusti mängida reguleerkruviga
RE: Dnepri silindrid 95 bensiinile vs. klapivardad -
miilits - 30-05-2006
Kui varraste sees on ölituseks mõeldud auk, siis vaadake, et see vale nurga alla olles ölitust ära ei nulli, Volgadel pannakse selle vastu nookurite kinnituse alla plaat, vastasel korra õlitus jama ja kõik sellega kaasnev.
RE: Dnepri silindrid 95 bensiinile vs. klapivardad -
Tafka - 30-05-2006
Dnepril täitsa tavalised vardad.....vähemalt mina pole küll näinud seal mingeid õlitus kanaleid või õlitus avasi