automoto.ee foorumid
Praegustest numbrimärkidest Eestis, osa 2 - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Varia (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Foorum: Vaba teema (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Teema: Praegustest numbrimärkidest Eestis, osa 2 (/showthread.php?tid=16933)



RE: Praegustest numbrimärkidest Eestis, osa 2 - JAN007 - 12-01-2007

XTA Kirjutas:[quote=Regardman]
Erinumbreid ka, milliseid vähemalt kahe kuu eest Elideel'i kogumikus ei olnud:

Kas see eelpoolviidatud kogumik on ka kuskil avalikult väljas või on tegemist poolsalajase failiga? Kui võimalik siis sooviks kah seda näha.


RE: Praegustest numbrimärkidest Eestis, osa 2 - elideel - 13-01-2007

JAN007 Kirjutas:
XTA Kirjutas:[quote=Regardman]
Erinumbreid ka, milliseid vähemalt kahe kuu eest Elideel'i kogumikus ei olnud:

Kas see eelpoolviidatud kogumik on ka kuskil avalikult väljas või on tegemist poolsalajase failiga? Kui võimalik siis sooviks kah seda näha.

saadan sulle selle.


RE: Praegustest numbrimärkidest Eestis, osa 2 - mrali - 14-01-2007

TGN on kah liikvel.


RE: Praegustest numbrimärkidest Eestis, osa 2 - Jopakolla - 15-01-2007

Täna MB 777 HEL.


RE: Praegustest numbrimärkidest Eestis, osa 2 - PETSS - 15-01-2007

Mingil rekkafirmal kasutusel IEE seeria.


RE: Praegustest numbrimärkidest Eestis, osa 2 - XTA - 15-01-2007

MGU nähtud täna, ZHS (siin millegipärast mainimata veel) mõned päevad tagasi.


RE: Praegustest numbrimärkidest Eestis, osa 2 - siil77 - 16-01-2007

eelmine nädal Vabaduse pst nägin Hondat 111 YKS ..


RE: Praegustest numbrimärkidest Eestis, osa 2 - vad77 - 16-01-2007

Vabandust, kui juba oli . Nägin täna 888 XUE , roheline Civic


RE: Praegustest numbrimärkidest Eestis, osa 2 - Jossu - 16-01-2007

569 RAK garaazis seismas...


RE: Praegustest numbrimärkidest Eestis, osa 2 - Jopakolla - 16-01-2007

777 LAW


RE: Praegustest numbrimärkidest Eestis, osa 2 - miniest - 18-01-2007

Kas y on Eesti tähestikus viimane töht vöi? Mul nimelt pole tervis köige parem, nii, et siis asjast kah, ma ei tea kas keegi on sellest ennem rääkinud, kuid
Ma olen Tartus näinud 9(xx) YYY oli vist see number mis silma hakkanud on ja ka 999 YYV ning ühel VW oli kas see oli Derby vöi Jetta(nad suht sarnased vist See on Derby http://www.rate.ee/show.php?id=9785245), aga selline number
100 ooo ehkl vast lühitalt öeldud 100 tuhat.


RE: Praegustest numbrimärkidest Eestis, osa 2 - zazik - 18-01-2007

miniest Kirjutas:Kas y on Eesti tähestikus viimane töht vöi? Mul nimelt pole tervis köige parem, nii, et siis asjast kah, ma ei tea kas keegi on sellest ennem rääkinud, kuid
Ma olen Tartus näinud 9(xx) YYY oli vist see number mis silma hakkanud on ja ka 999 YYV ning ühel VW oli kas see oli Derby vöi Jetta(nad suht sarnased vist See on Derby http://www.rate.ee/show.php?id=9785245), aga selline number
100 ooo ehkl vast lühitalt öeldud 100 tuhat.

Y on viimane täppideta täht vist jah.

Aga VW Derby ja Jetta on suhteliselt erinevad autod, Polo ja Derby esiosad on põhimõtteliselt samad, Polo on luukpära, Derby on 2d sedaan.


RE: Praegustest numbrimärkidest Eestis, osa 2 - PETSS - 18-01-2007

A seeria täissamiseks kulub vist veel aega ,neid vahelejäänud A algusega kombinatsioone peaks wähemalt pooleks kui mitte terveks aastaks aastaks jätkuma.Ja kas siis saabub BAA seeria aeg?See küll minu arvamus aga ikkagi võiks taastada selle maakondlike numbrimärkide süsteemi.


RE: Praegustest numbrimärkidest Eestis, osa 2 - miniest - 19-01-2007

PETSS Kirjutas:A seeria täissamiseks kulub vist veel aega ,neid vahelejäänud A algusega kombinatsioone peaks wähemalt pooleks kui mitte terveks aastaks aastaks jätkuma.Ja kas siis saabub BAA seeria aeg?See küll minu arvamus aga ikkagi võiks taastada selle maakondlike numbrimärkide süsteemi.

Oli see parem, siis vöi? kuid osalt vöiks töesti, kasutada seda, süsteemi, et teatud piirkonnas jagatakse teatud numbreid.

*NT: Ida-Eesti A-...
Lääne-Eesti f-...
Löuna-Eesti k-...
Pöhja-Eesti P-...
See oli lihtsalt soovitus, kuid see oleks hea, siis saaks aru kus kohast registeeritud on, et siis ei saaks väita, et auto pole söitnud Tallinna auklikel tänavatel, sest präegast ei tea, kus masin registeeritud on jne jne.



*näide:


RE: Praegustest numbrimärkidest Eestis, osa 2 - elideel - 20-01-2007

Viimaste postitustega olen 100% päri.


RE: Praegustest numbrimärkidest Eestis, osa 2 - miniest - 25-01-2007

Ma nägin ja arvan, et Eesti Kaitse väele on vist terve seeria ära reserveeritud, sest olen Tartus juba xxx EKM ja xxx EKN numbritega masinaid näinud. vöi oli ikka xxx EKM, sest oli suht pime ning ega masingi nii puhas polnu, et korralikult aru saada.


RE: Praegustest numbrimärkidest Eestis, osa 2 - elideel - 28-01-2007

vahepeal nähtud SSN ja HMJ


RE: Praegustest numbrimärkidest Eestis, osa 2 - k2sipidur - 29-01-2007

miniest Kirjutas:Ma nägin ja arvan, et Eesti Kaitse väele on vist terve seeria ära reserveeritud, sest olen Tartus juba xxx EKM ja xxx EKN numbritega masinaid näinud. vöi oli ikka xxx EKM, sest oli suht pime ning ega masingi nii puhas polnu, et korralikult aru saada.
Terve EKx seeria jah, EKV, EKJ seeriad täis, EKL seerias täidetakse vabu kohti, EKM uus laia numbriga seeria, MB GD-seeria masinatel kitsad EKR ja EKS seeria numbrid.


RE: Praegustest numbrimärkidest Eestis, osa 2 - pppp - 29-01-2007

69 IRW jäi laupäeval ette.


RE: Praegustest numbrimärkidest Eestis, osa 2 - miniest - 29-01-2007

Kui minu söber ühe korra välja arvutas palju peab olema numbreid välja antud, et täitsa uued numbri kombinatsioonid peaksid välja tulla siis oli see vist ligi 16 miljonit auto numbrit peab väljastama, et neid täis saada.
Päris meeles pole, kuidas ta arvutas ning lahenduseni jöudis.