automoto.ee foorumid
Milline "võrr"see on? - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Varia (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Foorum: Identifitseerimine (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=87)
+--- Teema: Milline "võrr"see on? (/showthread.php?tid=22932)



Milline "võrr"see on? - kris282 - 16-02-2008

Tere
Aidake, millega tegu.
http://fotoalbum.ee/photos/kris282/20923287
http://fotoalbum.ee/photos/kris282/20923285
http://fotoalbum.ee/photos/kris282/20923283


RE: Milline "võrr"see on? - madeinussr - 16-02-2008

Tegu on Riga mopeediga minu tagasihoidlikele teadmistele tuginedes pakukusin, et Riga 1.


RE: Milline "võrr"see on? - oldmoped - 16-02-2008

Riga-1
Nende uduste piltide järgi täpset diagnoosi ei suuda panna, aga sidurilingi otsas olev plastnupp viitab uuema tüübi käiguvahetile (või vähemalt lingile), paagikork on riga-11 oma ja küljest on puudu karburaatori katteplekid.


RE: Milline "võrr"see on? - kris282 - 17-02-2008

Aitäh, aga kas sellisele isendile juppe ka saada on?


RE: Milline "võrr"see on? - oldmoped - 17-02-2008

Olenemata, kas sul on Jawa või S-50 mootoriga isend, siis kindlasti on saada sinna sobivaid kolbi, sõrme, rõngaid ja healjuhul ka mootoripoolset ketiratast. Loomulikult on ka kõik mootori ja rattalaagrid ning simmerid standartsed ja tõenäoliselt igast laagritega kauplevast poest saadaval.
19" "võrrikumm" ka täitsa poest ostetav asi. Tekstiilkattega trossid tuleb ise teha.
Sealt edasi on kõik muu ülejäänu juba konkreetse mudeli spetsiifilised detailid (välja arvatud tagatuli ja sadul ja üksikud pisiasjad) ning ainus võimalus on kuulutused ja turud. Suuremaid "plekkitükke" liigub rohkem, spetsiifiliste pisidetailide leidmine keerulisem - tagumine spidomeetriajamiga ketirattakomplekt, numbernäiduga käiguvahetaja, madalamustrilised ja osadel juhtudel ka värvilised käpidemekummid, kinnituskõrva piluga esitulevõru jne.


RE: Milline "võrr"see on? - bad-5 - 17-02-2008

Mu isal oli ka kunagi sihukene, alles on veel iste, esiratas koos saksa kummiga, karpa, pensupaak ka vistToungue


RE: Milline "võrr"see on? - kris282 - 17-02-2008

bad-5 Kirjutas:Mu isal oli ka kunagi sihukene, alles on veel iste, esiratas koos saksa kummiga, karpa, pensupaak ka vistToungue


Annan teada, kui midagi vaja.