automoto.ee foorumid
vaata omi postitusi - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Varia (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Foorum: forum.automoto.ee (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Teema: vaata omi postitusi (/showthread.php?tid=29495)



vaata omi postitusi - pannkook - 20-08-2009

miks sellist linki ei ole? Vaata uusi postitusi | Vaata tänaseid postitusi kõrval näiteks...
kuidas teised kasutajad teemadesse, kuhu te olete postitanud saate?
Ka läbi ussiemmi? Otsinguga mõni märksõna, mida tead teemas olevat, siis otsid oma posti üles, klikid enda nimel ja siis saad valiku juurde, find all posts?


RE: vaata omi postitusi - indrek - 20-08-2009

[attachment=30866]


RE: vaata omi postitusi - pannkook - 20-08-2009

Tänud. sealt ei osanud seda küll otsida.Rolleyes
5a olin jeblanud, enne kui mõõt täis sai ja selle teema tegin...
Teistes foorumites on selle koha peal hoopis teised nupudToungue


RE: vaata omi postitusi - Jesper - 21-08-2009

Või siis kui enda posti käepärast pole, valid Kasutaja seadistused, seal klikid oma nime ja valid Find all posts/Find all threads.


RE: vaata omi postitusi - pannkook - 21-08-2009

(21-08-2009, 12:55 PM)Jesper Kirjutas:  Või siis kui enda posti käepärast pole, valid Kasutaja seadistused, seal klikid oma nime ja valid Find all posts/Find all threads.

jahh, nii saab ka, aga nagu ma oma esimeses postiski märkisin, siis päris otselinki ikkagi ei ole. Pead esmalt oma posti otsima, et saaks seda leida või siis nii nagu sina õpetasid, läbi mitme sammu....


RE: vaata omi postitusi - 41Degree - 21-08-2009

(21-08-2009, 22:14 PM)pannkook Kirjutas:  jahh, nii saab ka, aga nagu ma oma esimeses postiski märkisin, siis päris otselinki ikkagi ei ole. Pead esmalt oma posti otsima, et saaks seda leida või siis nii nagu sina õpetasid, läbi mitme sammu....
Aga läheb seda siis nii tihti vaja, et selle jaoks kohe oma nupp tuleks avaleheküljele tekitada? Ma pakun huupi, et seda funktsiooni annab kasutada selleks, et näha, kas keegi on vastanud teemasse, millesse ise oled postitanud. Selle jaoks on aga parem võimalus olemas: märkida oma postituse tegemisel vastuse akna alaosas see teema "tellituks". Muid variante küll pähe ei tulnud, milleks pidevalt kasutada käsku oma postituste näitamiseks.


RE: vaata omi postitusi - Jesper - 23-08-2009

Pannkook, siin on sulle otselink:
Kood:
http://forum.automoto.ee/search.php?action=finduser&uid=3883

Kopeeri see endale veebilehitseja järjehoidjaks ja ongi probleem lahendatud.


RE: vaata omi postitusi - pannkook - 29-08-2009

vaata enda postitusi alates viimasest külastusest on see link, mida ma tahan. Kõik muud on puised ja kasutuskõlbmatud.Sad
See näitab eesotsas need sinu teemad, kuhu on vahepeal postitatud. Ja neil linkidel omakorda peab olema ees nupp, kus klikkides viskab esimese uue postituse ette. Vot nii


RE: vaata omi postitusi - Sillu - 30-08-2009

No aga ka profiilis on ju link "Otsi kõik postitused" (vms.), millel klikkides näitab kõiki kasutaja postitusi, alates uusimast. Olen nõus 41Degree`ga, et enda postituste otsimise funktsiooni ei ole vast nii sageli ka vaja, et selle jaoks lausa avaleheküljele nupu peaks tekitama...

Kui aga on vaja näiteks jälgida teemat, millesse oled ise postitanud, siis on ju märksa mugavam võimalus "tellida" enda meiliaadressile info uutest postitustest sellest teemas, tehes postituse tegemisel/muutmisel linnukese vastavasse kastikesse.


RE: vaata omi postitusi - indrek - 30-08-2009

(29-08-2009, 21:05 PM)pannkook Kirjutas:   vaata enda postitusi alates viimasest külastusest on see link, mida ma tahan.
Sa kirjeldad minu arvates hoopis vaata vastuseid minu postitustele alates viimasest külastusest. Kes postitusi Sinu nime all ikka külastuste vaheajal trükib...
Sellist funktsiooni pole arendajad tõesti lisanud, kuid üks variant on - eriti huvipakkuvate teemade korral võid vajutada sellist linki:
[attachment=30889]
Seejärel saadetakse sulle e-mailile teade uuest postitusest.


RE: vaata omi postitusi - IIIFFFAR - 01-09-2009

(29-08-2009, 21:05 PM)pannkook Kirjutas:   vaata enda postitusi alates viimasest külastusest on see link, mida ma tahan. Kõik muud on puised ja kasutuskõlbmatud.Sad
See näitab eesotsas need sinu teemad, kuhu on vahepeal postitatud. Ja neil linkidel omakorda peab olema ees nupp, kus klikkides viskab esimese uue postituse ette. Vot nii

Sul on ju sisse logides ees rida uusi postitusi. Nõndapalju mälu on Sul ka kindlasti olemas, et omad/huvitavad teemad nende hulgast välja sõeluda. Pole ju teab, mis kunst..?
Ma olen ka ca. 5‰ ..astmes lugusid kirjutanud, sellegipoolest mäletan viie aasta ja ligi pooleteist tuhande posti jahvatusi ja jaburusi.
Omad huvitavad teemad leiab bussi ja trolliloenduste ning võrrituunimiste vahelt ikka üles. Pealegi on mõnikord isegi neisse teemadesse eksimine õpetliku tulemuse kaasa toonud...

Terv. Ivar Toungue