automoto.ee foorumid
rating - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Eesti Vanatehnika Ajaloo ja Teadmiste Kogumik (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=108)
+--- Foorum: Vanamootorrattad (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=83)
+--- Teema: rating (/showthread.php?tid=3372)

Lehed: 1 2 3


rating - cuda - 20-10-2003

Mida arvaks foorumirahvas kui teeks sellise tsikkliteratingu nagu praegu autodel on. Et liikmed paneks oma pildid ja andmed juurde ja eks siis kriitikud teevad ylejäänud töö.Või äkki juba on olemas midagi selletaolist.Igatahes kui pole siis oleks päris huvitav 10palli süsteemis neid hinnata.See võiks olla kas või foorumisisene eraldilehekülg sest siin nagu rohem vene raua omanikud nagu minagi.Isegi selle nimel püüaks raffas oma tsikkleid rohem täiustada et ikka head hinnet saada.Ootan arvamusi.:keersilm


- Sme4gol - 20-10-2003

see olex sitax hea idee....a nahhui mu isa nii muneb mu tsikli kallal, ta peax paar asja ära keevitama, et maalri juurde viia, a ta pole seda juba üle 1 nädala teinud :S


- I.A - 20-10-2003

hää mõte!


- mati_uustal - 20-10-2003

oleks küll jah
vägev on neid maalinguid teha


- svenson - 03-12-2003

kõigepealt sm. Sme4gol meil ei ropendata!!!

Keegi ei keela teil sellist asja ise teha... aretage mingi normaalne süsteem... ja paneme ta siia ülesse! Wink


- Raigo - 03-12-2003

tundub hea mõte olevat aga sarnane asi on olemas eestis juba Sad biker.ee/gallery aga sial on jah rohkem baikerid


- korgits - 03-12-2003

endal ei ole käsi otsas ?

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Sme4gol
see olex sitax hea idee....a nahhui mu isa nii muneb mu tsikli kallal, ta peax paar asja ära keevitama, et maalri juurde viia, a ta pole seda juba üle 1 nädala teinud :S



Normaalne - heilo - 04-12-2003

Miks mitte?
Teeme ära, kes siin sellised häkkerid oleksid?


- Raigo - 04-12-2003

häkkerlus häkkerluseks,vaja on serveri ruumi ja mitte vähe veel Sad


- svenson - 04-12-2003

ruumi on automotos... nii mõnedki terabaidid Wink


- Raigo - 04-12-2003

nojah siis ei tohiks probleemi olla ju Smile ainult et nüüd oleks vaja isikut kes natuke php-d ja mysql tunneks


- JyrkaEE - 04-12-2003

kas tõesti ei leidu kedagi kes võtax asja oma kätesse ja teex ära?


- korgits - 05-12-2003

Neid leidub .....aga nendel ei ole aega selleks .
Vähemalt minu puhul on asi nii .


- Raigo - 05-12-2003

ma aitaks aga ma ei tunee seda arvuti asja nii hästi st seda php-d ja htmli



- korgits - 05-12-2003

see on tegelt lihtne.......lihtsalt võtad programmi ja hakkad vaikselt avastama ning kasutad HELP faili abi Smile
ainuke teadmine mida sinult vaja on ....see ,et sa oskaks inglise keelt ja kogu moos Smile

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Raigo
ma aitaks aga ma ei tunee seda arvuti asja nii hästi st seda php-d ja htmli



- JyrkaEE - 05-12-2003

olen kyll ise paar kodukat valmis teinud, kuid nii suure asjaga hakkama vist ei saax..


- korgits - 05-12-2003

se ennem proovi ! ja syvene help faili jne ...ning kyll siis saad .

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: JyrkaEE
olen kyll ise paar kodukat valmis teinud, kuid nii suure asjaga hakkama vist ei saax..



- JyrkaEE - 05-12-2003

Smile njah...
aga kui tõsiselt võtta, siis võix kyll ju selle asja ära teha. vanemad vennad... kas teil ei jätkux mõistust, aega, et sellise asjaga hakkama saada?


- mati - 06-12-2003

aga äkki võiks paluda carrating.org-i ,et naad teeksid samasuguse hindamis asja nagu nad autodele on teinudToungue


- Raigo - 06-12-2003

selle foorumi sisene oleks vist sutsu parem ?