automoto.ee foorumid
Kuulutused, turuplats - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Varia (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Foorum: forum.automoto.ee (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Teema: Kuulutused, turuplats (/showthread.php?tid=46960)

Lehed: 1 2 3 4


RE: Kuulutused, turuplats - b-902 - 21-03-2014

(21-03-2014, 12:14 PM)Rimsi Kirjutas:  Üks tegelane on turuplatsil moto alajaotuses avastanud, et oleks põnev 10-20 ühikut erinevaid detaile ERALDI kuulutustena üles riputada ja seda juba vähemalt teist korda. Kas sellist olukorda võiks kuidagi reguleerida? Mulle justkui tundub, müra kokkuhoiuks võiks kogu krempli 1-2 kuulutusse pista. Olen ma ainus?
Tegelane olen mina, esimene kord pidin lihtslat ühe ratta margi asjad kõik enam-vähem ühte kohta panema, siis enamvähem niis ee läkski seekord, kuid msi mõttega ma peaks võrri kolbi iz mootorrata asjadega ühte virna panema? Moto alafoorumis on ju otsing ka ja seda kasutades on 1-2 nädala pärast juab tunduvalt mugavam asju leida, kui iga vähimgi kuulutus üle klõpsida, mõttetu tegevus ju?


RE: Kuulutused, turuplats - indreksirk - 24-03-2014

Kordan oma 10.01.2014 ettepanekut, et turuplats võiks olla väiksemate alajaotistega. Mulle tundub kõrvaltvaatajana, et kuulutusi ei ole nii palju, et peaks sedavõrd laia eristamist tegema. Selgelt on näha, et kasutajad ei ole omaks võtnud uut ülesehitust ning kuulutused on nö ebaõiges rubriigis.

Minu arvates ei ole Eestis vanatehnika harrastajate seas selget eristumist sõidukitüüpide (auto, moto või rasketehnika) ning ajastute osas. Huvitavaid pakkumisi jälgitakse ka muudes teemades ning vahel ei olegi võimalik vahet teha, mis teemasse müüdav asi kuulub.

Minu ettepanek on jagada müügiteemad auto-moto tehnika ja varia. Või autod, mootorrattad, varia. Raamatukogu ja teenuste eraldi jaotis on igati mõistlik.

Kuulutajatele panen südamele, et juba pealkiri oleks piisavalt informatiivne, et sisust aru saada.

Indrek


RE: Kuulutused, turuplats - Marko - 24-03-2014

Toetan 100%.
Ümberformeerimise ajal püüdsin adminnidele sama juttu rääkida, paraku vedu keegi ei võtnud. Palju suuremat probleemi näen tsiteerimise tsiteerimise tsiteerimise tsiteerimise ( Big Grin ) võimaldamises, samuti piltide tsiteerimise võimaldamises. Kusagil siin on tore teema kraaviekskavaatorist, kus esimesel lehel on mõni rida infot ka, samas on seal u 15x sama pilti võimalik vaadata Smile


RE: Kuulutused, turuplats - mlsluik - 11-04-2014

Ei tea kas asi ainult minul või siis moodsa klassiku turuplatsil ei saa kuulutust tõsta, pole nagu nuppugi.. Wink


RE: Kuulutused, turuplats - mlsluik - 13-04-2014

Ja endiselt ei saa enda kuulutusi kustutada, üldiselt on poogen kuid tahaks oma saasta ikka ise ära koristada...


RE: Kuulutused, turuplats - Audi100C2 - 26-05-2014

(11-04-2014, 10:36 AM)mlsluik Kirjutas:  Ei tea kas asi ainult minul või siis moodsa klassiku turuplatsil ei saa kuulutust tõsta, pole nagu nuppugi.. Wink

Uuriksin ka samal teemal - kas see võimalus või nupp või mis iganes tekib näiteks nädala aja jooksul peale kuulutuse lisamist (näiteks Audiklubi foorumis on nii) või ei teki ta üldse?


RE: Kuulutused, turuplats - ahtos - 24-06-2015

Teeks ka ühe ettepaneku,et kui profiil täitmatta,siis oleks asukoht asjal kohustuslik,tel nr küsimine oleks juba liigne luksus vist Big Grin .