automoto.ee foorumid
"Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Varia (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Foorum: Vaba teema (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=16)
+---- Foorum: Automotokoski (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Teema: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? (/showthread.php?tid=52169)



RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - aeroplano - 03-07-2015

Kindlasti on.
Ainult selle eest tahetakse poes €
Või tegelikult ei ole ka, sump vajub kokku ja see pole hea, loomal peab ruumi olema ennast liigutada ja mitte üksteisel sõrgu murda.
Surnud pesumasinate trumleid ikke vedeleb (1 leitud vist juba) ja rii-saikling on in!
Kõlbab nii säilituseks kui transpordiks. Vähkidel on nii ehk naa hea päev-kaks vangis ja näljas olla enne pottihüppamist, saavad pärasoolika puhtaks Wink


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - HendrikR - 03-07-2015

Kas kellegil on üle katuseraami pulkasid?Oleks 5 tükki vaja. Oleks hea kui asuks Tallinnas.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - mlsluik - 07-07-2015

Kui kellegil mõni korralik vanakooli mikrofon üle siis võib julgelt pakkuda. Huvitavad peamiselt metallkorpusega käsi ja lava mikrofonid.

[Pilt: mikrofon_kopfhoerer.gif]

[Pilt: images?q=tbn:ANd9GcTFC23hPD41tYOsa9sRiMc...ZYcKIj8cLg]


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - aqu77 - 08-07-2015

Tere. Selline mure, et ega kellelgi juhuslikult ei ole varuosadeks kuumavee survepesurit Kärcher HDS 80.

Vastused siia, või ps.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - ahtos - 10-07-2015

Tekkis vajadus 90/65-6,5 või 110/50-6,5 rehvidele ei pea olema mustrit vaid lihtsalt terved lähevad juhtrullikuks.Omal üle 6,5-16 terved ja korraliku mustriga rehvid.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - Jossu - 12-07-2015

Laste ratta üks pedaal kaotsi läind. Ehk kellegil leidub?

[Pilt: 241744717522ae_l.jpg]


[Pilt: 24174473751102_l.jpg]


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - v6sa - 21-07-2015

Kust leida paksuseinalist (6+mm) hülssi distantspuksiks? Läheb M16 poldile, pikkus 60 mm...

Kolvisõrm käis peast läbi, kui paslik materjal, kuid minu varudes olevad on kõik kergemalt tehnikalt ja seega alamõõdulise siseavaga. Oskab keegi soovitada, mihandse mootori pealt pasliku leiaks?


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - pvr - 21-07-2015

Ega kellelgi ei juhtu mõnda grill funktsiooniga mikrolaine ahju üle olema, oleks vaja infrapuna kiirguri elemente sealt seest. Parim oleks Tartus, aga noh ega lähiümbrus ka halba ei tee. 


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - _rein_ - 21-07-2015

(21-07-2015, 10:51 AM)v6sa Kirjutas:  Kust leida paksuseinalist (6+mm) hülssi distantspuksiks? Läheb M16 poldile, pikkus 60 mm...

Kolvisõrm käis peast läbi, kui paslik materjal, kuid minu varudes olevad on kõik kergemalt tehnikalt ja seega alamõõdulise siseavaga. Oskab keegi soovitada, mihandse mootori pealt pasliku leiaks?
Tuttav treial treib.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - v6sa - 22-07-2015

(21-07-2015, 21:54 PM)_rein_ Kirjutas:  
(21-07-2015, 10:51 AM)v6sa Kirjutas:  Kust leida paksuseinalist (6+mm) hülssi distantspuksiks? Läheb M16 poldile, pikkus 60 mm...

Kolvisõrm käis peast läbi, kui paslik materjal, kuid minu varudes olevad on kõik kergemalt tehnikalt ja seega alamõõdulise siseavaga. Oskab keegi soovitada, mihandse mootori pealt pasliku leiaks?
Tuttav treial treib.
No shit, selle peale ma ei tulnudki Smile

Siinkandis on kõigil tegijatel sedapalju tööd, et alla kümneka tükist ei võta keegi ette. Ühtepidi palju, teisipidi on distantspuksi treimine puhas materjaliraiskamine. Sad

Samas vana kolvisõrm on gabariitne metall, mille eest makstakse kuni 150 € tonnist. Puksina pruukides taaskasutus pealegi. Toungue


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - Envir - 22-07-2015

(22-07-2015, 08:26 AM)v6sa Kirjutas:  Siinkandis on kõigil tegijatel sedapalju tööd, et alla kümneka tükist ei võta keegi ette. Ühtepidi palju, teisipidi on distantspuksi treimine puhas materjaliraiskamine. Sad

Samas vana kolvisõrm on gabariitne metall, mille eest makstakse kuni 150 € tonnist. Puksina pruukides taaskasutus pealegi. Toungue


Linnas Enimorist läbi minna, seal riiulist äkki midagi leiab? Neil seal on igasugu juppe kõrvale pandud, vb saab mõne euroga kätte, kui lõikama ei pea.

Otsi mulle Volvo FL 616 90a elektriskeem, ma teen sulle kolm puksi ja toon Kernu Smile


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - pen.skar - 22-07-2015

Võta pundar okastraati äraandmiseks ja kõnni koskis ringi- leiad.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - saarrand - 23-07-2015

Äkki kellegi maja ehitusest alles ca 1m jagu korstnatihendus materjali. Ideaalis oleks vaja kivikatuse korstnatihendusmaterjali Wakaflex, aga võib ka midagi muud analoogset olla. Tegemist siis sellise pehmest plekist asjandusega, mis bituumeniga kaetud.

EDIT: Mure lahenenud!


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - ronny25 - 28-07-2015

Kellegil vana pliiti pole ära anda? Ahju osa peaks töötama, muidu võib olla katki, kole jne. Väga hea oleks nn suur pliit, ehk siis 60x60. Sobib nii gaasi, kui ka elektri pliit. Tahaks natuke katsetama hakata.
Võiks asuda suunal Rapla-Pärnu-lihula. 
Pakkumised ps palun


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - Jahimees - 29-07-2015

Vaja oleks 80ndate VW LT ja MAN 8 seeria väikeveokates olnud korralikku armatuuri. Ideaalis tahab autol vahetust kogu armatuur ning uus võiks olla vigastusteta ning paha ei teeks ka küljes olevad näidikud. Eelkõige on mul vaja uut soojendussüsteemi kontrollmehhanismi. Võibolla kellelgi mädaneb vaikselt selline asi?

Edit: Lisasin siia ka ühe pildi netist, missugust armatuuri ma silmas pean. Tean, et olemas on nii avatud, kui ka suletud kindalaekaga variante ja lisaks ka erinevate näidikutepaigutusega, kuid kõige olulisem on minu jaoks praegu just soojendussüsteemi liugurid, mis ma väljanägemise järgi eeldan, et on universaalsed.
[attachment=54260]


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - Sax - 02-08-2015

Vajadus 4 X 100 poldimõõduga 13 tollise velje järele.
Võib olla rehviga (veelparem kui võrdse ET-ga paar)
Päälinnast ja -ümbrusest.
tel.51 O2 932


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - h2rra - 02-08-2015

(02-08-2015, 02:18 AM)Sax Kirjutas:  Vajadus 4 X 100 poldimõõduga 13 tollise velje järele.
Võib olla rehviga (veelparem kui võrdse ET-ga paar)
Päälinnast ja -ümbrusest.
tel.51 O2 932

Tall-Lasna`s  saadaval hulgim.  Saadaval veel kasutatud ja uusi  M+S;naastudega ja ilma ; Maanteemustriga  ja maastikumustriga.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - saarrand - 13-08-2015

Ehk on kellelgi õhulohviga üherattaline tavaline aiakäru puruks läinud aga ratas riiulis vedelemas ja ei oska sellega midagi teha. Minu oma lõi muhu üles ja üks hetk lendas laiali. Käru ise aga praktiliselt uus. Seega kui kellelgi vedelemas aiakäru kasutatud välis ja sisekumm, siis mina oleksin huviline. Info nagu ikka: PS või 51934170


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - Provoker23 - 13-08-2015

Ma ei tea kui suur ratas olema peaks, aga ehituse abc-s on mingi 5€ ringis uus rehv plakkveljega ja kanda lubab kirjade järgi 130kg. hiinamaa päritolu loomulikult. Ise tellisin enne selle avastamist endale pmkaubamajast suht sama hinnaga.


RE: "Nutumüür" vol2 ehk kas kellelgi on veel ka selline vidin ülearu? - maisalup - 13-08-2015

mul ka kodus neid 2tk, ühe lõi päikse käes ribadeks, teine oli ka minemas kohe, kuid sain jaole ja lasin rõhku vähemaks. Ei tea kas hiina rehvid lihtsalt nii sitad, lopergused, et veljelt maha surub? Aiakärul läks ka lohv ribadeks. Käisin küsisin müüjalt uut, tema pakkus seda hiina oma garantii korras, kuid ma pigem ostsin ise starco kirjadega lohvi, oli näpuvahel kuidagi tummisem ja kummisem. Muidugi hind ka peaaegu poole suurem hiina omast.