automoto.ee foorumid
O: jalgratta käepidemed - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Eesti Vanatehnika Ajaloo ja Teadmiste Kogumik (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=108)
+--- Foorum: Vanade jalgrataste foorum (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Teema: O: jalgratta käepidemed (/showthread.php?tid=52920)

Lehed: 1 2


O: jalgratta käepidemed - speedsta - 24-08-2015

Otsin pildil nähtavaid bakeliidist lenksu käepidemeid või midagi analoogset, mis sobiks ´30-40´vahemiku isendile.

[attachment=54525]


RE: O: jalgratta käepidemed - kass - 24-08-2015

Kas pildil on väntajamiga elektrigeneraator? Kui nii, siis oleks huvitav näha rohkem pilte, kui võimalik! Iseenesest fotol olevad käepidemed maksavad Saksamaal ca 25.- paar, espekulatiivse hinnaga 35.- paar oleks ma vast nõus ühe komplekti AHA analoogseid käepidemeid turgu paiskama, muidugi sisemise läbimõõduga 22 mm.


RE: O: jalgratta käepidemed - speedsta - 24-08-2015

Kassi kõikenägevad silmad on õigel teel, pildil tõepoolest väntgeneraator TM-5. Kuvatav isend siiski väljamaa värk, et saaks lenksu ehitusest aimu. 22mm on muideks õige pakkumine. 
Pilti ei jaga enne, kui on midagi ilusat näidata, teha veel on. Spekulatiivsete käepidemete asjus võin isegi mõelda.


RE: O: jalgratta käepidemed - kass - 24-08-2015

No ma panen siis ise mõne välismaa pildi veel, siin lehel saab vaadata
http://www.wehrmacht-awards.com/forums/showthread.php?t=566231

Ja Telefunkeni aparaat minu suvemaja terassil  Cool

[Pilt: 1qidqp.jpg]

[Pilt: xcqcm8.jpg]


RE: O: jalgratta käepidemed - kass - 25-08-2015

Tootenäidis, sellist kvaliteeti me saame pakkuda!

[Pilt: 350oqiq.jpg]


RE: O: jalgratta käepidemed - BALDHUR88 - 26-08-2015

Kass, sul ei ole seda aparaati ju vaja.


RE: O: jalgratta käepidemed - kass - 26-08-2015

(26-08-2015, 21:43 PM)BALDHUR88 Kirjutas:  Kass, sul ei ole seda aparaati ju vaja.

Ah-soo! Ma ise küll ei kujuta enam üldse ette, kuidas ma sain siiamaani ilma selleta elatud! Jah, ega see tegelikult mingi elu ei olnudki, vaevane virelemine vaid!
Aparaadi soetasin muide eelmine nädal Pärnu linnast, jah, meeldib mulle võõrastele haavadele soola raputada!


RE: O: jalgratta käepidemed - BALDHUR88 - 27-08-2015

See on karjuv ülekohus.Korra aastas külastad Pärnut ja siis saad sellise asja mida ma juba ammu otsinud olen.  Big Grin


RE: O: jalgratta käepidemed - kass - 27-08-2015

(27-08-2015, 22:17 PM)BALDHUR88 Kirjutas:  See on karjuv ülekohus.Korra aastas külastad Pärnut ja siis saad sellise asja mida ma juba ammu otsinud olen.  Big Grin

Korra aastas - nii tihti ma muidugi kohale ei ilmu, aga tunnen ise ka, et mu külastused on liiga sagedased! Aga tore ikkagi, et saan vahel kasulik olla!


RE: O: jalgratta käepidemed - 1661 - 28-08-2015

Tere.
Valga milfesti laadal (15.08.2015) oli antud isend müügis. Klubikaaslane N. ei teadnud siis selle otstarvet. Sai siis see agregaat üles kiidetud ja ära seletatud. Eks pandi hinnale kohe natike otsa.

Toomas.


RE: O: jalgratta käepidemed - speedsta - 28-08-2015

Oleks siis rohkem aega ja silmnägemist olnud tookord.


RE: O: jalgratta käepidemed - Romka - 28-08-2015

No näete ise kui põnev oleks, kui lubada kuulutuste rubriigis kommenteerimine!
Praegu istuvad kuulutused nagu tummahambad... 


RE: O: jalgratta käepidemed - speedsta - 31-08-2015

Laiendan teemat veidi - ons kellelgi ülearust 22mm toru 40+34 cm, et saaks T kokku. 


RE: O: jalgratta käepidemed - BALDHUR88 - 07-09-2015

Eile läti laadal oli velogeneraatori raam müügil. Mõeldes isand Kassi peale, võtsin müüja kordinaadid ikaks juhuks. Sadulat ja käepidet polnd küljes,aga muidu päris korralik. Küsiti 170 rubla.


RE: O: jalgratta käepidemed - kass - 07-09-2015

(07-09-2015, 09:21 AM)BALDHUR88 Kirjutas:  Eile läti laadal oli velogeneraatori raam müügil. Mõeldes isand Kassi peale, võtsin müüja kordinaadid ikaks juhuks. Sadulat ja käepidet polnd küljes,aga muidu päris korralik. Küsiti 170 rubla.

Tänan pühendumise eest! Ise ma ei viitsi paraku selle generaatoriga tegeleda, mul on selle jaoks üks mees, Valdo nimeks. Temal on hakkamist ja vahendeid, et bioenergiast saaks edaspidi Jalgrattamuuseumi tarbeks voolu, pinget ja koosinusfiid  toota. Talle kuluks küll need koordinaadid marjaks ära!


RE: O: jalgratta käepidemed - BALDHUR88 - 07-09-2015

Valdol ei ole ju seda vaja.


RE: O: jalgratta käepidemed - aavu - 07-09-2015

(07-09-2015, 16:41 PM)BALDHUR88 Kirjutas:  Valdol ei ole ju seda vaja.
Valdol on pedaalide arvule vastav arv jalgu. Kassil pooled jalad jäävad tööta väntamisel.


RE: O: jalgratta käepidemed - BALDHUR88 - 07-09-2015

Ma nõuan kategooriliselt,selle generaatori vabatahtlikku tagastamist Pärnu linna piirkonda. Big Grin


RE: O: jalgratta käepidemed - Romka - 11-09-2015

Need ei sobi?

[attachment=54694]

Pole bakeliidist vaid kõvemast kummist. Sisemõõt umbes 25mm. 


RE: O: jalgratta käepidemed - kass - 11-09-2015

Saan aru, et küsimus polnud mulle määratud, aga vahet pole, sest vastus on ikka ainult üks! Jah, sobivad küll, pole ju vahet, mis läbimõõdule ja millisest materjalist, käepide on käepide!
Omalt poolt soovitaks aga hoopis sinist isoleerpaela torude peale kruttida ja otstesse šampapudeli korgid! Nägus ja praktiline, lisaks kaitseb ka võimaliku elektrilöögi eest!  Cool 

või näiteks

[Pilt: 25111_1.jpg]