automoto.ee foorumid
Sisselogimisaken väljaspool ekraani - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Varia (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Foorum: forum.automoto.ee (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Teema: Sisselogimisaken väljaspool ekraani (/showthread.php?tid=60988)Sisselogimisaken väljaspool ekraani - vootele - 06-09-2018

Viimasel ajal on sisselgimise kastike tekkinud alla-vasakule väljapool ekraani piire - saab ligi ainult tab-iga klaviatuuril liikudes. Äkki keegi vaatab üle?


RE: Sisselogimisaken väljaspool ekraani - pen.skar - 06-09-2018

Ka ENTERIGA saab. Esimese vajutuse järel tuleb ekraani keskele teade valest paroolist ja tühjad parooli, kasutajanime kastikesed. Aga jah mingi koterman mitte ainult minul üksi siis.


RE: Sisselogimisaken väljaspool ekraani - taxopets - 07-09-2018

Mul oli kolm päeva ees kastike väitega, et ma olevat tahtnud oma profiilis e maili vahetada. Ei tahtnud vahetada tegelikult. Aga iga muule soovile nt. lugeda, postitada jne. viskas sama akna taas ette. Ka välja logida ei saanud.


RE: Sisselogimisaken väljaspool ekraani - hundu615 - 09-09-2018

Sama siin 3 päeva foorumisse ei saanud Smile


RE: Sisselogimisaken väljaspool ekraani - silks - 09-09-2018

(07-09-2018, 00:12 AM)taxopets Kirjutas:  Mul oli kolm päeva ees kastike väitega, et ma olevat tahtnud oma profiilis e maili vahetada. Ei tahtnud vahetada tegelikult. Aga iga muule soovile nt. lugeda, postitada jne. viskas sama akna taas ette. Ka välja logida ei saanud.

Ma polnudki siis ainuke väljavalitu  Big Grin  Sundis ka emaili vahetama, samas ükski teine email ka ei sobinud jne. Keegi tegi selle asja nüüd korda, suur tänu talle.