automoto.ee foorumid
Pildid postituses - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Varia (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Foorum: forum.automoto.ee (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Teema: Pildid postituses (/showthread.php?tid=62763)Pildid postituses - Seiklusminister - 20-08-2019

Miks on nii, et kui mobiiliga foorumit vaadata, siis osades teemades on pildid kokkusurutud ja teistes mitte. Näiteks siin: 

[Pilt: kokkusurutud.jpg]


RE: Pildid postituses - cesium - 20-08-2019

Sest pildi tõeline laius on suurem kui postituse laius mobiilis, seevastu pildil on stiilireegel mis käseb olla maksimaalselt postituse laiune.

FF ja chromes ravis
../../theme9/global.css:873

Kood:
img {
   border: none;
   max-width: 100%;
}

Kood:
img {
   border: none;
   max-width: 100%;
   height: auto;
}RE: Pildid postituses - aavu - 20-08-2019

Kas mobla horisontaali keeramine ei aita? Mul nuppudega telefon ja uutest ei tea aga kästakse ju filmida uutega horisontaalis. Nuti on saatanast!


RE: Pildid postituses - Janka - 20-08-2019

Jah, horisontaali keeramisest on abi. Vaatamisel.
Tegelikult on asi piltide võrku paigutamises ja sealt siis siia foorumisse linkimises. Need asjad ei sobi omavahel hästi kokku.
Lisad otse failina siia - kõik sobib. Lihtsalt ei viitsita või pigem ei taheta teatud asju siia failina sisse sööta.

Valdo pildiga sama ooper: https://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=62281&pid=482732#pid482732


RE: Pildid postituses - Seiklusminister - 20-08-2019

Horisontaali keeramine teeb asja natuke paremaks, aga ikka on pilt kokkusurutud. Aga see linkimise ja manuse lisamise teema on minu jaoks küll uus uudis. Ligi 10 aastat erinevates foorumistes pilte nii linkinud, aga see kokkusurumise teema on siin ainult avaldunud.

Miks linkimine? Säästab ruumi, st kui igas foorumis lisada manusena faile, siis oleks internetis sama faili x-korda rohkem kui seda ühekorra enda serverisse laadida ja siis linki jagada. Lisaks saab vajadusel pilti jooksvalt muuta ja see muutub kõigis foorumistes, kus seda pilti oled linkinud.


RE: Pildid postituses - Seiklusminister - 21-08-2019

Vaatasin, et näiteks Nostalgiapäevade Autoorienteerumise üleskutsel olen samuti pilti linkinud ja seal proportsioonid ei ole muutunud. Uurisin ja probleeme põhjustab just siin foorumis see, et kui lisad pildi ja paned seal pildi laiuse aknas mõne numbri. Kui jätad need lahtrid tühjaks siis on kõik ok. Loomulikult on ka asja eelduseks see, et oled pildid ise juba varem väiksemaks teinud ja pannud talle mõistlikku laiuse. Mis see mõistlik laius siin foorumis olla võiks? Sõltuvalt foorumist on see olnud 1000-1200 pikslit.

[Pilt: nostalgia.jpg]


RE: Pildid postituses - Seiklusminister - 21-08-2019

Esimeses postituses näitena toodud auto pilt oli mu enda teemast. Muutsin auto teemas postitust ja panin piltide lingid ilma laiuse lahtrisse numbrit märkimata. Enne olin pannud pildi laiuseks 1000 pikslit. Originaalpildi laius oli 1200 ja nüüd kuvatakse seda ilusti.

Ehk on see teema ka teistele abiks.


[Pilt: auto1.jpg]