automoto.ee foorumid
Vanatehnika Lustisõit 2020 - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Eesti Vanatehnika Ajaloo ja Teadmiste Kogumik (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=108)
+--- Foorum: Vanatehnikasündmused (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=105)
+--- Teema: Vanatehnika Lustisõit 2020 (/showthread.php?tid=63794)

Lehed: 1 2 3


RE: Vanatehnika Lustisõit 2020 - indreksirk - 16-09-2020

(16-09-2020, 10:15 AM)aavu Kirjutas:  
Tsitaat:Tipi parklast leiti Vanatehnika Lustisõidu näituse ajal sellised võtmed.
https://www.taltech.ee/kontaktid 

Kasulikum sinna teatada.
Meie väikese kogukonnani jõudmiseks on see foorum kõige "kasulikum". Võtmete omanik leitud ja saab peagi oma võtmed kätte.


RE: Vanatehnika Lustisõit 2020 - indreksirk - 16-09-2020

Vanatehnika Lustisõidu 16. hooaeg sai joone alla (jah, esimest korda toimus see maikuus 2005 - vaata meenutust siit). Aastatega on väike kogunemine kasvanud nii suureks, et algse formaadi jätkamine on muutunud keeruliseks. Õnneks on olnud väiksemaid ja suuremaid abilisi ning püüdes kedagi mitte unustada loen 2020. aastal olulised inimesed ja organisatsioonid ka siinkohal üles.
 
1.     Tallinna Tehnikaülikool on ulatanud abikäe lubades oma esindusparklas näituseks autod-mootorrattad üles rivistada. Lisaks lihtsalt platsi kasutada lubamisele on ülikool juba hommikul sulgenud parkla, et näituse ajal oleks kogu parkla meie kasutuses. See ei ole olnud lihtne kommunikatsioon ülikooliperele, kuid loodame, et näitusest saadav positiivne emotsioon ja tehnikaharrastuse propageerimine kaalub selle ebamugavuse üles. Aitäh TalTech juhtkonnale ja meie kontaktisikutele!
2.     Joonas Väärtnõu ja Seiklusministeerium on võtnud oma kanda lustisõidu märkide tegemise, et märke ikka jaguks kõigile huvilistele. See on vähendanud rahalist koormust minu isiklikule rahakotile ja nüüd saavad kõik endale ka sihtkoha tutvustuse ja teekonna kaardi. Varem on olnud kahjuks juhuseid, kus suusõnaliselt edasi antud info ei jõudnud kõigini. Märkide eest saadavast tulust kaetakse vaid märkide disaini ja valmistamise kulud (ma loodan, et Joonas on ikka plussis). Seetõttu tuleb vahel ikka sihtkohtades ka ekskursiooni eest raha koguda. Aitäh Joonasele ja tema pereliikmetele!
3.     Viimastel aastatel olete kohanud näituse "väravas" kena noort naist Helenit, kes naeratusega suunab masinaid edasi ning näitusele vanuse poolest mittesobivad masinad juhatab pealtvaatajate parklasse. See ei ole lihtne ülesanne, kuid loodetavasti kõigile mõistetav kui vajalik tegevus. Ma usun, et meie kõigi sooviks on nautida kenade vanasõidukite näitust, mitte kõndida lihtsalt vanade autode parklas. Hoiame oma kuvandit. Aitäh Helenile ja tema pereliikmetele!
4.     Ilmataat! 80 korda oleme kogunenud ning teadaolevalt vaid kolmel korral oleme näinud vihmasadu. Vaid ühel korral näitusel ning veel kahel korral ka sihtkohta jõudes. Kui ka päeval sajab vihma, siis iga kuu kolmanda teisipäeva õhtul on tavatult suur tõenäosus nautida vähemalt näitust kuivade jalgadega. Loodan südamest, et ka see koostöö kestab ka tulevikus samamoodi.
5.     Kõige suuremad tänusõnad kuuluvad aga loomulikult osavõtjatele, kes on kõigi nende aastate jooksul iga kord andnud kinnituse seda traditsiooni jätkata. Harva olen kuulnud nurinat, kuid sageli kiirust. Aitäh. Veelgi olulisem on aga see, et olen julgenud selle „kambaga“ minna ka külla kindla südamega, et võõrustaja ees ei pea tundma piinlikkust. Lustisõidu ekskursioonid ei ole massiüritus, pigem selline intiimsemat laadi sõprade külaskäik. Hoidkem seda, sest tõrvatilk meepotis võib selle traditsiooni kiirelt lõpetada.
Palun ärge tooge mulle kingitusi. Mis ei tähenda, et ma ei oleks tänulik. Aitäh! Toetage heade mõtete ja tegudega, et saaksime ka edaspidi põnevates kohtades käia. Kui ca 100 püsikundet leiaks igaüks ühe huvitava koha, siis oleks järgmised 20 aastat muretud.
 
Aitäh ja kohtumiseni järgmisel vanatehnikahooajal! Oli tore vanatehnikaüritus!
 
Siiralt Teie Indrek Sirk

PS Nagu sünnipäevalt oleks koju tulnud. Porschet mul ei ole, kingitud veinist jätkuks minu joomisharjumuste järgi paariks aastaks, sünteetilist õli ma ühtegi oma vanasõidukisse ei vala ning detsembris 1984 originaalpakendisse villitud jahutusvedelik jääb ka ilmselt autosse valamata. Sokolaadist autot ei raatsi ka ära süüa. Oh-jah, panen riiulile mälestuseks ja olen valmis jagama nendega, kes põhjendavad, et need kenad kingid leiavad sihipärase rakenduse. 

[attachment=83487]


RE: Vanatehnika Lustisõit 2020 - zurik - 17-09-2020

Tere Kõigile

Aitähh ja kiitus ürituse korraldajale ! 

Olen mitmeid kordi näitust niisama vaatamas käinud ja nüüd esimest korda sain ka ise sobiva masinaga osa võtta.