automoto.ee foorumid
sinised porilapakad - Printerisõbralik versioon

+- automoto.ee foorumid (https://forum.automoto.ee)
+-- Foorum: Eesti Vanatehnika Ajaloo ja Teadmiste Kogumik (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=108)
+--- Foorum: Klassikalise auto ekspluateerimine (https://forum.automoto.ee/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Teema: sinised porilapakad (/showthread.php?tid=8574)



sinised porilapakad - omega - 18-10-2004

kas keegi oskab öelda kust saaks osta seda sinist plasti(Tallinna piires), millest lõigatakse rallikatele porilapakaid. Tähtis on, et oleks võimalikult odava hinnaga.


RE: sinised porilapakad - Sm. Tasku - 19-10-2004

Mul on kahel sõbral Subaru Imprezad, vla. 2003 ja 2004. Üks on rikas aga teine on vaene. Rikas tellis sinised porilapakad AS Prodrive, mis asub teatavasti Inglismaal. Aga vaene sai kaubale tuttava talunikuga, kes lõikas sobiva mõõdu järgi kas silo või sõnniku transportöörilindist. NB! Tallinnale lähim karjalaut peaks olema Keila poole sõites vasakut kätt!



RE: sinised porilapakad - Jesper - 19-10-2004

Kui see mingi v2ga spets materjal ei pea olema, saab Knokest n2iteks osta veoauto porilapakaid ja neid l6ikuda. Pole kyll sinised aga who cares...


RE: RE: sinised porilapakad - 13piisab - 19-10-2004

Jesper Kirjutas:Pole kyll sinised aga who cares...
Jesper, sa ikka noortepärast \"tuuningut\" ei mõista. Kõik asjakesed peavad olema hästi silmatorkavad. Ning mida enam silma kraabivad, seda parem \"tuuning\". Kõvemad mehed panevad kõik kohad siniseid tulukesi täis, põhja alla mingi valgustuse jne.
seal on veel mõtteteri

teet,
ise kah ei mõista, miks noored nii edevad hilpharakad olema peavad


RE: RE: sinised porilapakad - wax - 19-10-2004

Jesper Kirjutas:Kui see mingi v2ga spets materjal ei pea olema, saab Knokest n2iteks osta veoauto porilapakaid ja neid l6ikuda. Pole kyll sinised aga who cares...

Mäepealse tänaval olevat veoautode varuosade pood, kus olevat olnud siniseid lapakaid kunagi müügil. Väga edukalt saab ühe neljaks lõikuda Smile


RE: sinised porilapakad - Jesper - 19-10-2004

Heh, aga meil pole tuuningu foorum ju Smile Mul on ausalt 8eldes lihtsalt kahju, et seda suurep2rast kummi mul endal vaja ei l2inud (leidsin Benist odava ja stiilse lapakate komplekti), t6siselt lahedad odavad suured l2ikivad lapakad on noh Big Grin


RE: sinised porilapakad - omega - 19-10-2004

neid veoauto omasid olen näinud küll, aga nad on pisut kallivõitu - 185kr tükk ja sellest saaks välja lõigata ainult 2 lapakat. Oleks vaja mingit odavamat varianti. Näiteks saaks autoturult terve komplekti musta värvi lapakaid soti eest aga neid ei taha, sest nad on suht väiksed ja ei kaitse piisavalt muda eest. Tahaks ikkagi selliseid ilusaid siniseid ja võimalust ise vajalik kuju/suurus välja lõigata.


RE: sinised porilapakad - lune - 19-10-2004

veidi küll OT,aga kunagi ,kui õemees omale DAIHATSU ostis ,oli keegi nupumees tollele tagumised porilapid ujumislestadest teinud:tulemus nägi päris hea välja ja toimis ka ideaalselt.


RE: sinised porilapakad - hulgus - 19-10-2004

transportöörlinti ei pea tingimata laudast otsima. (Tartus) saab täiesti legaalselt soetada ~100 eeku eest terve suure auto jao ja veel natuke transportöörlinti. Teritad noa ära ja lapakad olemas.


RE: sinised porilapakad - omega - 19-10-2004

väike näide ka siis:


[attachment=2425]



RE: sinised porilapakad - Jesper - 20-10-2004

Ei noh näinud on neid kõik, aga seleta äkki, mis neis erilist on võrreldes kummiga? Ka näiteks see kärgplast millest tehakse kaubanduskeskuste parklates olevaid käruputkasid ei sobi?

Kui ainult sinine värv on oluline, siis ilmselt sa siit abi ei leia.


RE: sinised porilapakad - Väravamehaanik - 20-10-2004

Tallinnas Marja tn ääres, Lilleküla poolt minnes paremat kätt, miskis põiktänavas asub firma mis müüb erinevaid PVC plaate ja muid plastmaterjale. Sealt jääkide hulgast on võimalik valida igatvärvi tükke ja erineva paksusega. Jäägid ja muu sealne prahi hind on ilmselt suhtlemise küsimus.
Ärge pange pahaks... aga mul oli endalgi vahepeal mõte oma sopasees toimetamise majandusveokile PVC-st ise logarilaiendused teha, seda materjali on lihtsalt neetidega kergem kinnitada kui kummi. Ja eriti veel juhul kui pole eriti kohta alles kuhu kinnitada.


RE: RE: sinised porilapakad - flanagan - 20-10-2004

Jesper Kirjutas:Kui see mingi v2ga spets materjal ei pea olema, saab Knokest n2iteks osta veoauto porilapakaid ja neid l6ikuda. Pole kyll sinised aga who cares...
Ei lähe küll sellise sinise porilapaka murega kokku,aga Knokest saab tegelikult selliseid asju mida seal(uues poes) ringi käies aimugi pole.Tuleb lihtsalt osata küsida ja oma muret täpselt formuleerida.Ja projektijuhi asi ja ülesanne on Sind nõustada.Võin veel öelda,et selles firmas on Eesti parim ja taskukohaseim valik gaasvedrudest.NB!Ärge segage neid gaasamortidega!
Tervitades,Flanagan


RE: sinised porilapakad - Jesper - 20-10-2004

Nojah, mulle on ta lihtsalt lähim pood kust puuduvaid kruvisid-mutreid osta (autole, ikka autole Smile), selle käigus viskasin muule kraamile ka silma peale, aga ei ole midagi väga spetsi üldse osanud tahta.


RE: sinised porilapakad - Väravamehaanik - 29-12-2004

Ostsingi Tallinnast Seemne tänavalt ettevõttest nimega http://www.proplastik.ee/ logarite meisterdamiseks suure PVC plaadi. Mina ostsin musta värvi ja müüja soovitusel sobiva paksusega ja madalat temperatuuri kannatava materjali. Nimelt võivad teatud plastikud olla küll suvel head aga talvel ei kannata paindumist. Värvi valik tundus olevat piisavalt suur ja hind jäi 2 ruutmeetrise plaadi puhul alla 300 krooni. Alla plaadi nad ei müügi, sest tegemist on laoga.

Soovitan teistelegi automotosportlastele!


RE: sinised porilapakad - Darkstalker - 01-01-2005

OT:
Tsitaat:Võin veel öelda,et selles firmas on Eesti parim ja taskukohaseim valik gaasvedrudest.NB!Ärge segage neid gaasamortidega!
Tervitades,Flanagan
Sa mõtled siis õhkvedrustust? (a\'la AirRide) Mõne aja pärast läheks just selliseid asju vaja...


RE: sinised porilapakad - syndicater - 14-01-2005

ma tegin põhjakaitsmed,porilapakad ja veel midagi veoka tagumistest poritiibadest ja ei saa ainult kahte lapakat yhest tiivast ma sain lõtva neli koos selle servaga igast nurgast lõikasin yhe ja kui sinist tahad siis on selle jaoks teatavasti selline asi nagu VÄRV


RE: sinised porilapakad - uve6 - 16-01-2005

kus asub tartus pood kust saab?