Otsingu tulemused
Kui nüüd vaadata postitust nr 1 antud teemas siis ühe pildi peal on see varras küll teistpidi kui valmival sõidukil, parandage kui eksin.
163,498
Kas Ahli Rahvasprindil oli tehnilise komisjonil tagasilla kohta midagi ütlemist ?
62,986
E36 sõitis korraldustoimkonnas 0 autot.
86,376
Tere jälle ja postitan siin omaette edasi.(allandmine on nõrkuse märk) Videomiks 2016 veokakrossi hooajast.Igalt etapilt miskit minu kaamerasilma läbi.Head vaatamist.
https://www.youtube.com/watch?v=...
471,784
Tulemas, massinaks MB S380 W126
32,612
Veiko Vilu
Moskvits-412 1974a.
Osalejaid 2
ÖÖbijaid lahtine
Nr. 78
26,368
Meite poolt ka veel tänusõnad kõigile kes selle päevaga seotud olid !!
59,173
Veiko Vilu
Moskvits-412 1974a.
2 osalejat esialgu
Number 78 nagu alati
Pilti pole
59,173
Pigem tuleks alustuseks küsida kes teeb ? Mitte kuidas teeb, sest üritus peaks olema tegija nägu siis on see asi jätkusuutlik.
75,557
Keegi pole abi küsinud ürituse läbiviimiseks. Pakkunud olen aga kui ei taheta siis ei taheta, pärast rusikatega ei vehita.
180,720
Tüüpiliselt igaaastaselt jätkub ninakrimpsutamine foorumis. Kuna nüüd on kõigil vingujatel võimalus järgmine kord ise paremini teha siis pange oma nimed ka ritta. Peale üritust hea alustada....
180,720
Ajaratas pöörleb ja sirtsuga saab rajale !
251,456
1. Moskvits-412 1974 a.
2. Veiko Vilu
3. 2 osalejat esialgu
4. 78 nagu alati
251,456
Lõpp hea, kõik hea ! Tuleb välja et Balti parimad"krokodillitaltsutajad"on eestlased http://forum.automoto.ee/images/smilies/smile.gif
Aga minu pärast võib teema lukku panna sest kaua võib "iseen...
471,784
Varasemalt oli seaduses reguleeritud ka puksiirautod ( passis sihtotstarbeline hooldussõiduk ). Kas nüüd need välja jäetud ?
167,972
Peaks ikka midagi olema laekunud või on pankadevaheline suhtlus kõrgelt kiidetud it-Eestis alla igasugust arvestust mis poleks esimene kord.
46,141
Kas õli margikohane ? Olen viimasel ajal korduvalt kuulnud terminit " õli aurustumine ". Ideeliselt tänapäevased " head õlid " tahavad oma pesitsuskohtades haihtuda. Kas tõepõhi all- ei tea, margiti v...
5,504
Tänud korraldajatele väga laheda ürituse eest. Loodame, et tuleb juubelihõnguline ka. Jääme ootele !!!
114,265
1. vilukas e. Veiko Vilu
2. Moskvitch-412 1974 a.
3. 2
4. 78 nagu tavaliselt
5. Mõlemad osad
46,141
1. Veiko Vilu, 58056757
2. Moskvich-412 1974a. kui see kuradi mootor korda saab lõpuks !
3. 2 osalejat
4. 78 nagu alati
114,265
"Ei ole tõsi, just rääkisin Sõru puhkeküla perenaisega, kohti pidavat veel küll olema.
Telkimisplats on endiselt tasuta, nagu ka eelmisel aastal."
Vabu kohti oli jah, erinevad broneerimissü...
114,265
Magamiskohtadega on korras, kõik välja müüdud !
114,265
Kui saaks ristsõna õiged vastused võiks i-le punkti ära panna ja oleks jokk selleks aastaks.
111,093
Eksisid ühe peamise reegli vastu: Ära usalda kedagi sest teised võivad ka eksind olla !
111,093
Stern100
( Lisakatse aeg oli siis 1.34
Öeldi, et jagame päeva parimat tol hetkel, seega, kes teine oli? Ja õhtul ootasime pikisilmi, et saada teada, kes siis kiiruskatse üldse võitis, aga seda lause...
111,093
zazik Kirjutas: (10-02-2015, 19:43 PM)
--
vilukas Kirjutas: (10-02-2015, 19:03 PM)
--
Rakvere poole pole kedagi liikumas ?
--
Saan saata rakverre, pärnusse ja jõhvi.
--
Kes Rakvere poole numbre...
12,977
Rakvere poole pole kedagi liikumas ?
12,977
Milliste hindadega Eesti erinevates nurkades inimestele neid tasakaale müüakse (töökodades) ?
10,297
1. Veiko Vilu
2. Moskvich 412 1974a,
3. nr. 78
4. 3 osalejat
450,105
Jah, seltsimehed on vist jäänud äraootavale seisukohale. Kui kellelgi on huvitavaid või häid ideid ning mõtteid kuidas Tähesõidu ärajäämist takistada võtke julgelt sõna. Teeme sellest sõidust omanäoli...
47,621
Seltsimehed kiirustage !!!
47,621
Tekstoliit ja lühemad tikud ning peaks hea olema.
49,038
Tänud ka tiimi nr 78 poolt. Oli tõesti lahe üritus. Loodetavasti järgmine aasta jälle !
100,117
Läks lahti
1. Veiko Vilu, 58056757
2. Moskvits 412 1974a.
3. 3 nägu
4. 3 nägu
5. 78 nagu alati
47,621
1. Veiko Vilu
2. IZ-412, 1974a.
3. 2 nägu vist
4. 78 nagu tavaliselt
5. kasutage kujutlusvõimet
100,117
Ikka kohal, eelmine kord tip-top üritus !!!
100,117
ProZ. Kirjutas: (26-02-2014, 17:09 PM)
--
Vilukas, kas Sulle öeldi ka: "Neiukesed, sõitke tasakesi, rada pole kõige paremas seisus - võite auto ära lõhkuda!"? :cool:
--
Mitte just päris nii aga mid...
189,266
Tänud ka tiimi 78 poolt. Rada oli lahe, legend klappis ja ristsõnaga oli nii nagu oli. Veidi ka ülamainitud lisakatsest. Ilusti käperdasin ära selle, tubli mina ! Korraldajatele väike tõrvatilk ka mee...
189,266
Meie ekipaazi jääb 3 asemel 2 kihutajat. Ülekanne ka teele pandud.
412,638
