Otsingu tulemused
Selline siis sai lõpptulemus.
https://www.upload.ee/image/7343596/IMG_20170614_164413.jpg
https://www.upload.ee/image/7343597/IMG_20170614_173613.jpg
https://www.upload.ee/image/7343625/IMG_...
88,635
Nii siis, sai greiferit tegema hakatud. kogu kompott sai pm. uus tehtud.
360kraadi põõratav nagu palgi haaratski.
Eks parajalt pusimist ja nuputamist oli, et parem ja vastupidavam saaks kui algupä...
88,635
Mingi aeg kevadel soetasin omale kodukasutusse po-2 kopa, mis algselt pidasin t-16 pealt tulnuks.
Reaalsus oli hoopis taga rippesse käiv kopa. Sealt aga tuli kaasa teine paar lõugu.
Need aga suht ...
88,635
Nüüd siis kõik 4 rehvi viisakad all ja mõneks ajaks rahu majas.
https://www.upload.ee/image/7343191/IMG_20170807_174249.jpg
https://www.upload.ee/image/7343271/IMG_20170807_180559.jpg
...
88,635
Sai krundi alla ja pole tagasi end hoidnud. upuasin üle 4liitri selga.
ja siis pinna katte. kui juba siis juba. Seega tuli russi värvidesse ja vaata et edevam kui russ ise. :D
...
88,635
Mingi üldisem pilt siis ka tagant. kolmnurk veel riputamatta. tuleb seekord teisaldatav.
https://www.upload.ee/image/7343189/IMG_20170725_150506.jpg
88,635
https://www.upload.ee/image/7273832/IMG_20170705_175844.jpg
https://www.upload.ee/image/7273833/IMG_20170705_175806.jpg
https://www.upload.ee/image/7273920/IMG_20170711_133930.jpg
https...
88,635
UUe prussi paigalduseks sai täpsed 15mm astmega poldid treitud, mis vägisi sisse sai lõõdud,
et ei tekiks mingit loksu ja poldid lahti ei lõkerdaks, nagu eelmiste 14mm poltidega koguaeg oli.
Kaik...
88,635
Kaarrehve pole puru veel saanud. tagumised 2 sai just enne viimast vedu vahetatud. see oli nii aprill äkki.
Nüüd peaks 2 esimest ära vahetama. 1 on volmel.
Hetkel käib käru remont ja ümberehitus.
...
88,635
https://www.upload.ee/image/7250362/IMG_20170411_152049.jpg
https://www.upload.ee/image/7250363/IMG_20170411_152104.jpg
https://www.upload.ee/image/7250364/IMG_20170411_152040.jpg
Vähe tõsise...
88,635
Jälle tükk aega mõõdas ja sai korra tel. arvuti taha lõpuks, kust mingeid pilte välja ilmus.
Poolassi laagrite vahetus siis, millest ka juttu oli.
Sisemine laager puru, aga võlli kätte ei saanud. ...
88,635
PE Kütteladu Kirjutas: (15-04-2017, 19:22 PM)
--
Otsustas ka minu siim, et aeg kevadpuhkuseks!!!
--
Olen paar korda varem ka kuulnud, et siimudel selline pooldumise komme on.
88,635
tanel. Kirjutas: (06-04-2017, 20:10 PM)
--
Filter umbes kui tagasivoolus selline surve on? Üle 20bar ei tohiks olla seal.
--
Esimesel pildil siis m3 ja m4 erinevus väliselt näha.
parempoolne siis...
88,635
Pilte tna visata ei viitsi. aga selgust sain omajagu.
Nimelt nw 50m-3 väikse korpusega, on max surve 160 bar.
Meie nw50m-4 250 bar max. meil seatud 200 peale
Kuna kõnealusel russil on peal see m3 j...
88,635
tanel. Kirjutas: (05-04-2017, 00:43 AM)
--
Kui solenoidid on pandud tagasivoolu peale siis nende kasutamisel pigistabki süsteemi kinni ning midagi peab järgi andma. Õlile peab jääma võimalus läbi ka...
88,635
Väheke teemavälist ka mis sutsu asjaga ikkagi haakub. Pildil siis naabrimeeste russ, mis kunagi meie käsutuses oli ja millega mina kunagi alustasin. Sellele platsil materjali ette transpordiks ja tõst...
88,635
tanel. Kirjutas: (31-03-2017, 22:02 PM)
--
Mis saiast need käpad tehtud on mis kõveraks lähevad? Nokka käru omadega saab igatahes kände juurida.
--
120x120x5 ja usu mind, need lähevad mõnusalt bana...
88,635
Novembris tehtud noole pikendi silinder.
Oma kätukestega siristasin kokku. keevitus peab esimese korraga. :cool:
natuke jämemad torud sai pandud kui enne ja nüüd liigub juba rahuldava kiirusega
...
88,635
PE Kütteladu Kirjutas: (28-03-2017, 20:27 PM)
--
Tere. Olen ka siim 33 omanik. Kui saladus ei ole kus kohast saab soetada neid pukse ja polte. Samuti küsimus millist hüdra pumpa kasutad ja kuhu insta...
88,635
Njahh.
Tegelikult on sellel mastil vanust ja tõstetud tm ka omajagu. see et silindri silm lendas, pole ime.
Sellele silmale on tõstes kõige suurem koormus ka.
Praeguseks mastile ring peale tehtud...
88,635
Aga enne silindri silma irdumist juhtus eelmine päev midagi veel rumalamat,
nimelt kadus käru tagant Ära. :D
veopea silmuse keerme oli maha tõmmanud.
Uh uh. hea et voolikud terveks jäid.
mis sii...
88,635
Aga pulkadest rääkides oli eelmise aasta lõpp jube nõme.
Oleks vist pidanud jõuludest uue aastani ikka puhkama.
Äpardus Äparduse otsa. :(
https://www.upload.ee/image/6833230/IMG_20161228_130019...
88,635
zurik Kirjutas: (27-03-2017, 00:23 AM)
--
Kui vintsi on vaja sellise tehnikaga kasutada siis üritada seda teha suunaga ülesse,sest nii on efekt suurem ja emakese maa vastupanu väiksem.Offroaderid ütl...
88,635
Mõnikord tuleb, aga ise käru poolde vinna kummuli minemise piirile ajada.
Seda siis kui oksavaalu alt mõni pikem salakaval känd käru sildade vahele poeb.
Teinekord lihtsalt neelab maakera käru ära :...
88,635
v6sa Kirjutas: (24-03-2017, 11:28 AM)
--
Karm vaatamine. Ühe steises teemas just arvati, et see talv olla metsameestele soodne, kuna metsad kandvat... :D
Kas küliliheitmise põhjus oli ahnus ja ki...
88,635
https://www.upload.ee/image/6817131/IMG_20170216_173435.jpg
https://www.upload.ee/image/6817132/IMG_20170216_173525.jpg
https://www.upload.ee/image/6817133/IMG_20170217_133751.jpg
88,635
Jätkame siis äparduste jada.
https://www.upload.ee/image/6817110/IMG_20170223_120402.jpg
https://www.upload.ee/image/6817111/IMG_20170223_120414.jpg
https://www.upload.ee/image/6817112/IMG_20...
88,635
Kõik on kena, aga saab lihtsamalt. Olen selles kindel.
See saagimine ja keevitamine, hmm. see ei sobi mulle.
Mitte et ma sellega hakkama ei saaks, aga...
Selline asi peaks minu jaoks bolt on olema. E...
13,086
olli Kirjutas: (22-03-2017, 14:32 PM)
--
Ruumi/kaalu/vastupidavuse seisukohalt tõenäoliselt parim variant: http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?f=6&t=68505&p=409993 (http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?f=...
13,086
Kuskilt on mingi aeg läbi käinud jutt audi või vw 1.9td ristamisest maasturi kastiga.
Omal sama asi plaanis, seega uuriks enne maad, kui jalgratast leitama hakkan,
ehk on siinsest rahvast keegi mid...
13,086
Vahest tuleb nii teha, kui materjali eest äravedu venib ja ladustamisruumi napib.
https://www.upload.ee/image/6813159/IMG_20170306_181548.jpg
https://www.upload.ee/image/6813160/IMG_20170306_181...
88,635
Kuna metsad ulme pehmed, siis sai traktor metsast ära toodud ja natuke garaasi ümber mõllatud ja saekaatri
jääkidega tegeletud. Tera käis ette vähem kui 5 minutiga. :D
https://www.upload.ee/imag...
88,635
MAKS 300 Kirjutas: (28-11-2016, 22:58 PM)
--
Veiko Varik Kirjutas: (27-11-2016, 23:43 PM)
--
Tere.
Kõva töö teil tehtud . Soovitaks pigem kabiinii põranda siledaks teha .akud tuppa või külje peale ...
88,635
Siin siis see pooltelje vahetus ka just käsil.
Uuued poritiivad, katuseraamid, siis tuli idee tuppa ruumi teha ja akud ära peita.
Nagu näha, siis sai akud kabiini alla kolitud, endise rippsüsteemi s...
88,635
v6sa Kirjutas: (18-11-2016, 23:35 PM)
--
Soomes on metsakäru "mõõduks" koorma ristlõikepindala ehk postide vahe. See korda pikkus on käru "töömaht". Sinu kärul on vast nii 2,7 ruutu pluss kuhi. 12-to...
88,635
Oh jah, ei teagi kust alustada, küsimusi tekkis üllatuslikult palju.
Vaateväli piiratud? Kas arutame ülepea kopaga jumzi vaatevälja üle?
Minumeelest on vaateväli piisav
https://www.upload.ee/imag...
88,635
Kui nüüd aus olla, siis pole teh passis veel mõõte vaadanudki :(
88,635
KopliKrahv Kirjutas: (14-11-2016, 21:50 PM)
--
Imelik, et hydroscandi mehed sulle õiget kraani siis ei soovitanud, ma võin enda russil seda kraani keerata sujuvalt ühest asendist teise ja mootori hää...
88,635
v6sa Kirjutas: (14-11-2016, 21:34 PM)
--
Rooliga on lihtne: paned õige kirjaga keskava katte ja kui tekib teema, siis ütled, et tõidki venest mõned aastad tagasi. On kohe sihuke tehasetuuningtükk ja ...
88,635
mlsluik Kirjutas: (14-11-2016, 09:29 AM)
--
Tuningman Kirjutas: (14-11-2016, 01:05 AM)
--
Seega sai armatuuri alla selline poole põõruga kraan, millest siis pumba survet suunata, kas ette või taha.
...
88,635
