Otsin paati
#1

Kui kellelgi vedeleb kuuris, hoovinurgas või mujal miskine küna, millega vähemalt Emajõel ja selle ümbruses oleks paslik solberdada, võib mulle teada anda. Ehk suve keskel saan ka kuni tonni välja käia. Eelistaks purje ja aeru jõul liikuvat küna (Bella, süst jne), ka vana vesijalgratta vastu pole miskit.

paadikapten@hot.ee
Vasta
#2

Tere

Lihstalt infoks,
uuri ka Kipperi foorumit:
http://foorum.kipper.ee/


Henry
Vesi pole naljaasi.
Ära otsi \"miskist küna\" vaid \"korralikku alust\".

sai vist kõik öeldud
Vasta
#3

Ma tegin endale väikse molli vanast JAWA klaasplastist külgkorvist. Pealisosa oli sellel juba enne nüsitud, sest teda kasutati enne mäest allalaskmiseks, et siis rohkem rahvast mahutaks. Oli plaan temast pobi teha, et siis rool külge ja suured plastmassuusad alla. Aga see plaan jäi soiku.
Hiljem tihendasingi poldiaugud epoliimiga ära, võtsin kaika, naelutasin otstesse kohroplastist lapakad ja läksin niii Pirita jõele seilama. Püstivus polnud suurem asi (võrreldav võistlussüstaga, oluliselt kehvem kui kanuul või matkasüstal), sisse sai kiäidud temaga mitu korda, üks sõber ei õppinudki temaga sõitma, muudkui käis kummuli. Niimoodi ta mul vedelema jäi, ise pole ammu sõitmas käinud. Aga plan on siiski ta korralikult värvida ja kuhugi ka kamber penoplastiga teha, et ta kummuli minnes põhja ei vajuks - muidu võib temast kuskil sügavamas kohas lihtsalt ilma jääda.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne