#1

Mis maksab IZ 49, 100% originaal, väga heas korras, dok-ga.
Vasta
#2


100% originaal? Kas sa oled äkki näiteks mõnda hindamiskomisjonist läbi käinud ja musta numbriga sama ajastu IZ-i näinud. Võin suure veendumusega väita, et ka nende hulgas pole ühtegi ratast 100 % originaal, kuigi on võib-olla taastatud väga hästi.
Aga kui käesolev isend on tõesti laitmatu kroomi, värvi, triipude, trosside, juhtmete ja kõikvõimaliku muu saja pisividinaga, siis soovin suuresti õnne.
Ostjale soovitan koheselt ära osta ja müüjale mitte müüa.

Pildid huvitavad mind ka, sest tahan oma 49-t kohe tingimata sarnasesse konditsiooni viia, sest 100-st protsendist on asi kaugel.


Vasta
#3

Luther Kirjutas:100% originaal? Kas sa oled äkki näiteks mõnda hindamiskomisjonist läbi käinud ja musta numbriga sama ajastu IZ-i näinud. Võin suure veendumusega väita, et ka nende hulgas pole ühtegi ratast 100 % originaal, kuigi on võib-olla taastatud väga hästi.
Aga kui käesolev isend on tõesti laitmatu kroomi, värvi, triipude, trosside, juhtmete ja kõikvõimaliku muu saja pisividinaga, siis soovin suuresti õnne.
Ostjale soovitan koheselt ära osta ja müüjale mitte müüa.

Pildid huvitavad mind ka, sest tahan oma 49-t kohe tingimata sarnasesse konditsiooni viia, sest 100-st protsendist on asi kaugel.
Sel ajal olid minu teada kollased numbrid
Vasta
#4

Mõeldud siiski "must number"= must uunikumi numbrimärk, mis antakse vastava originaalsusastmega vanasõidukile


Vasta
#5

kasutaja meelis111 on vist mingi kullaaugu otsa sattunud, biker.ee-s küsib wla hinda...

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#6

Üks mu vanaisa kiitis seda ratast ka hea mineku poolest.
Oma aja kohta teistest parem kiirus annab veelgi hinda juurde(Vist võiks nii olla)
kahtlane on tõesti see originaalsus.
Vasta
#7

Minu mälu järgi küsiti Börsis eelmine aasta korviga IZ-49 eest 35 000.-EEK.
Vasta
#8

miilits Kirjutas:Minu mälu järgi küsiti Börsis eelmine aasta korviga IZ-49 eest 35 000.-EEK.

49 juures on haruldus just korv, rattaid endid liigub ikka palju. Ma tean peale Sinu korralikult taastatud korvi Eestis veel vaid mõningaid korve, rattaid endid on usun et sadades või isegi tuhandetes.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#9

Valdo! Meil on sel teemal vist ühised andmed, sest mina tean liikumas ka peale minu oma veel Tsiklimeistri oma ja ülejäänuid olen näinud või kuulnud ainult projektidena.
Vasta
#10

Originaalsus pole omaette mingi imeasi. Iseasi, mis seisukorras detailid on.

Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne