Kas on olemas vanavara kauplemisfoorum?
#1

Selline küsimus siis siin ,et kas on olemas sellist foorumit kus saab vanu asju müüa nt. vanad kapid,niidukid, loorehad, kapid,soomekelgud ,vanad suusad ,jne.
Vasta
#2

Tervitus.Pakun välja näiteks www.osta.ee selline ostu-müügi koht.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#3

osta.ee pole foorum, seal müümiseks on vaja teatuid kulutusi ja ka ajaraisku. Ise oleks ka huvitatud kohast, kus saaks vanaaegseid asju osta-müüa. Jutt ei ole antiigist.
Vasta
#4

osta.ee on oksjonikeskkond, mille eeliseks (müüja) jaoks on see, et asjadel kujunevad täpselt nii kõrged hinnad, kui nad väärt on. Ja loomulikult, kui asi ei ole seda väärt, mida müüja arvab ja paneb kõrge piirhinna, siis jääb müümata ka Smile Samuti juhul, kui keegi ei paku Smile

Minumeelest on üks vahva keskkond... olen ise seda viimasel ajal palju kasutanud.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#5

Osta.ee võiks kaotada oksjoni avamistasu, siis oleks keskkond ahvatlevam.

Dad.
Vasta
#6

Osta.ee ei meeldi mulle sellepärast ,et
seal müüakse näiteks raamatuid avariiliste autode all . Ja vanadele asjadele pole seal eriti tahtjaid .
Vasta
#7

hanter23 Kirjutas:Osta.ee [...] vanadele asjadele pole seal eriti tahtjaid .

On ja kuidas veel!

Paari 1930ndate jalgratta numbrimärgi hind on läinud seal astronoomilistesse kõrgustesse (mina teatud summa juures loobusin, kuna ei näinud mõtet eseme eest paljukordselt ülemaksta).

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#8

Ega kohalikel palju rohkema jaoks raha jätkugi ... muid paremaid asju pole üldse mõtet müüki pannagi.

Teisest küljest jälle on vahel saanud mõne asja peris mõistliku hinnaga.

Dad.
Vasta
#9

dad Kirjutas:Osta.ee võiks kaotada oksjoni avamistasu, siis oleks keskkond ahvatlevam.

Dad.

Avamistasu ei ole kuni 499-kroonise alghinnani (igatahes siiani ei ole pikkade aastate jooksul minult küll midagi küsitud, vaevalt et ma seal mingi priviligeeritud tegeleane oleks, oma mõnekümne oksjoniga).

See on küll mõnevõrra ebameeldiv, et Osta.ee keskkonna kasutamise eest tuleb maksta, aga selle raha eest ka saab midagi a)kriitilise massi potentsiaalseid huvilisi b)kindluse, et ostja/müüja ei tegele sihikindla pettusega c)mugava keskonna oma kauba eksponeerimiseks ja reklaamimiseks.
Vasta
#10

Style Kirjutas:osta.ee pole foorum, seal müümiseks on vaja teatuid kulutusi ja ka ajaraisku. Ise oleks ka huvitatud kohast, kus saaks vanaaegseid asju osta-müüa. Jutt ei ole antiigist.
Pealegi, seda osta.ee-d pole eriti kellelgi aega kuigi tihti "läbi kammida" ja see hind mis seal kujuneb ei kajasta sugugi eseme tegelikku väärtust. Suurel turul: nagu Tagadil võib asjale mingi enam-vähem adekvaatne hind kujuneda-seal tasuks vanavara osta-müüa. Minu jaoks on ka teine faktor: asju müüakse osta.ee-s l tihti sellise alg- ja lõpphinnaga nagu oleks ese "vanaema tagant näpatud" või nagu oleks tegemist inimesega, kes oma tegevust veel või juba päris täiega ei juhi. Sellised ebaadekvaatsed ostud mulle isiklikult rõõmu ei valmista.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#11

mh, ma juba tükk aega mõtlen, et peaks amf'i haamer.net mootori tööle panema Smile

Tegu siis nn. live-tüüpi oksjonitega, kus oksjon mitte ei lõpe vaid algab, ja kui "esimest korda", "teist korda" keegi üle ei paku, ongi võitja teada...
Vasta
#12

www.bisnes.ee ja kauple millega tahad!

M:vägapalju volga osasid! kellel huvi küsigu ps infot!
Vasta
#13

Osta.ee oleks peaagu ideaalne koht kus myya aga kaldun ikka arvama peale seda kui osta hindu t6steti . siis lykati sellega paljudele kirves selga . Kunagi oli 500 autot myygis peale muutusi j2i 10 korda autosid v2hemaks .
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne