Karburaator K-124 . Palun abi.
#1

Autoks GAZ 69 (mootori originaal), peal siis karburaator K-124 (D).
Aga jukerdab. Kord peab taset ilusti, siis ühtäkki tase nullis - aken tühi - ja käsitsi pumbates bensu peale ei tule. Pump ise töötab - kui kabussi minev voolik lahti ühendada ja käega pumbata, lööb ilusti, proovides karbussi puhuda, õhk samuti läbi ei lähe. Karbuss umbes? Kui nii, siis kust (ja kuidas) puhastada? Nõela koos kummijullaga olen uue pannud, seal ei tohiks viga olla, ülejäänud karburaator ja tema hingeelu on mulle võõras...
Ah jah - mõnel üksikul korral on ka samas nivoo "lakke" löönud.

Ootan huviga targemate näpunäiteid.

P.S. Pole küll 100% originaalsuse tagaajaja, aga iseenesest see aknaga karburaator tundub samas sellele sõidukile kohane, seega kohe mingi teise vastu vahetama ei jookseks, kui just ei ole olemas mingit raudkindlat/head karbussi, mis sellele mootorile paremini sobiks...
Vasta
#2

Konkreetse karbussi kohta ei tea, aga osadel vene karbussidel on enne nõela sõelfilter. Proovi see leida ja puhastada. Asub enamasti bensiini sissetuleku stutsi vastas teiselpool karbussi. Niisikene mutri moodi kork peaks seal olema.
Vasta
#3

(20-06-2009, 14:30 PM)tcumen Kirjutas:  Asub enamasti bensiini sissetuleku stutsi vastas teiselpool karbussi. Niisikene mutri moodi kork peaks seal olema.
Vat sellega on säänne värk, et seal mul filtrit (sõela) polegi. On lihtsalt - nagu sa ütlesid - mutri moodi kork....
Vasta
#4

ujuk või nõelklapp ei liigu korralikult
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne