jalgratas?
#1

mis tõugu jalgrattaga võiks tegu olla, kui embleemil on all S täht, keskel kiri "original" ja ülal mingi vapp ilmselt?
pilti siia moblaga panna ei õnnestu, kuna foorum ütleb, et pilt liiga suur ja telefonis ma pilti modida ei mõista. a ehk keegi taiplikum teab niisamutigi juhatust anda.
Vasta
#2

Saar & Ko
Vasta
#3

Nojah, õigem oleks öelda - Otto Saare jalgrattatööstus. Aga ega vahet pole. Vaata lehelt
http://www.eag.unicweb.ee/ewrattad.html
Vasta
#4

suurimad tänud!
Vasta
#5

(28-02-2010, 20:31 PM)diesel Kirjutas:  mis tõugu jalgrattaga võiks tegu olla, kui embleemil on all S täht, keskel kiri "original" ja ülal mingi vapp ilmselt?
pilti siia moblaga panna ei õnnestu, kuna foorum ütleb, et pilt liiga suur ja telefonis ma pilti modida ei mõista. a ehk keegi taiplikum teab niisamutigi juhatust anda.

Mis raaminumber (asub sadula all muhvil)? Kas meeste või naiste? Mis firma esirumm? Kas pedaalivõlliotstel on saksakeelsed tähed L ja R või juba eestikeelsed P ja V? Mis aasta ratas (aastaarv tagarummul, Torpedo sõõri all, kui on õiged rattad all)?

Üritan kokku panna Saare tehase väikest ajalugu ja saada sotti, mida ja millal ja kui palju ta tegi. Hetkel on mul üks Saare ratas restaureerimises ka, täna näiteks komplekteerisin mitmetest jäänustest pedaale.

Kui tüli ei tee, siis äkki siiski teed ka pildid - kui foorumisse panna neid ei õnnestu, siis saadad äkki nad mulle - mois@mois.ee?

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 185 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9, oleme septembri lõpuni avatud L.P 11-18
Vasta
#6

(28-02-2010, 23:24 PM)valdo Kirjutas:  ... Hetkel on mul üks Saare ratas restaureerimises ka, täna näiteks komplekteerisin mitmetest jäänustest pedaale.

heh, nüüd leidsin ka sinu töös oleva saar & co ratta teema. väga huvitav. muud küsimused täpsustamisel.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne