Kaubiku või kastika rent Tartus
#1

Oleks millalgi vaja 4 malmradiaatorit pluss natuke muud kola maale ära viia (60 km Tartust). Kas keegi teab, kust saaks Tartus soodsalt kaubikut või kastikat rentida? Mingit jube suurt ja kõrget autot ei vaja, põhimõtteliselt ka nt. piruka-Mossega saaks asja aetud.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#2

Nii et siis tuleb välja, et Tartus üheks päevaks kaubikut rentida polegi võimalik? Tallinnast ka nagu mõttetult kauge tuua...

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#3

Raha eest on ikka võimalik rentida...sina tahtsid ju võõrast autot poolmuidu kasutadaSmile
Vasta
#4

Söpradele -tuttavatele on ikka vöimalik laenata - rentida.
Mitte-nii-tuttavale vöimalik ainult koos juhiga kokkuleppehinnaga.

O: Norton model 18 1938 vl. porilauad,pakkuda vöib ka muid pre-war inglise tsiklite juppe
Vasta
#5

Kes ütles, et ma poolmuidu tahan? Hind on ikka kokkuleppimise küsimus. Tallinnas on soodsaim pakkumine Ford Transit 20€ päevas + kütus. Aga Tartus sarnast teenust, guugelda palju tahad, ei leidnud. Sellepärast küsingi, et ehk on kellelgi infot, mida netis ei ole.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#6

no ma võin sulle ju oma Ducatot laenata sama hinnaga, kui sooviBig Grin
Vasta
#7

Asjalikku juttu nagu tavaliselt, avalikus ruumis ei teki. Iseenesest olen valmis transportima need radiaatorid sihtpünkti jalgrattal. Aga kahjuks üle ühe radiaatori korraga teisaldada ei ole võimalik. Lisaks oleks vaja eelnevalt transporditav materiaalosa teisaldada Türile, siit saaksin neid asju vaikselt hakata Tartumaa suunas teisaldama. Ikka valmis abivajajat aitama! Cool
Vasta
#8

kas haagise variant ei sobi?


Vasta
#9

Haagist pole mul kahjuks hetkel millegagi vedada. Samas, see oleks muidugi kah variant, et mõni muruniidukist tsipa võimsam auto rentida ja haagis samuti. Muideks, ksf! pannkook, kas see Ducato asub sul Tartus, ülevaatus-kindlustus olemas ja muidu enam-vähem sõidukõlblik?

(15-09-2012, 22:08 PM)kass Kirjutas:  Asjalikku juttu nagu tavaliselt, avalikus ruumis ei teki. Iseenesest olen valmis transportima need radiaatorid sihtpünkti jalgrattal. Aga kahjuks üle ühe radiaatori korraga teisaldada ei ole võimalik. Lisaks oleks vaja eelnevalt transporditav materiaalosa teisaldada Türile, siit saaksin neid asju vaikselt hakata Tartumaa suunas teisaldama. Ikka valmis abivajajat aitama! Cool
[Pilt: 14707317_3UzbGu.jpeg]
No kui austet' ksf! Kass on tõesti valmis sellist kolakat jalgrattal 60km edasi toimetama, siis ma peaks vist juba aegsasti TV3 ja Kanal2-ga ühendust võtma, et selline vägitegu ikka meedias väärikalt kajastatud saaks...

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#10

(15-09-2012, 20:37 PM)Mossemees Kirjutas:  Kes ütles, et ma poolmuidu tahan? Hind on ikka kokkuleppimise küsimus. Tallinnas on soodsaim pakkumine Ford Transit 20€ päevas + kütus. Aga Tartus sarnast teenust, guugelda palju tahad, ei leidnud. Sellepärast küsingi, et ehk on kellelgi infot, mida netis ei ole.
no leiab netist ikka ka parematel päevadel:
http://www.citymotors.ee/Rent Logan van peaks sobima? Tõsi, väga soodne see just pole.

...
Vasta
#11

(16-09-2012, 00:10 AM)Mossemees Kirjutas:  Muideks, ksf! pannkook, kas see Ducato asub sul Tartus, ülevaatus-kindlustus olemas ja muidu enam-vähem sõidukõlblik?

Asi on nigu uus, igapäevases kasutuses. Cool
Igal ajal ei saa pakkuda, vaid siis kui vaba on.
Vasta
#12

vai kurja, nädalipäevad tagasi olin lõunas komandeeringus ametipirukaga. oleks siis teadnud, oleks lupsti sõidu ää teind.
nüid vist lähiajal ühtki komandeeringut kavas põle kahjuks.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne