Mootorratta tööriistakast
#1

Selline kastike otsib infot oma päritolu kohta. Ilmselt mõne NLiidus toodetud raskemootorratta oma?

[Pilt: orig_28263727_ZzkU.jpg]

[Pilt: orig_28263731_310z.jpg]

Rohkem pilte!

Parimat,
Illimar
Vasta
#2

Mulle tundub küll olevat kellegi kodune näputöö DKW kastilt ammutatud inspiratsiooni ainetel, vähemalt tagakülge vaadates?
Vasta
#3

Tundub paljusid asju, aga kohati ei saa aru kas kehva tehasetöö või mõne väga osava külasepa tehtud. Kõik valtsid ja avad on sümmeetrilised.
Vasta
#4

Eks see arusaamine ole siis millegi taga kinni? Rolleyes
See tagumine külg küll tehase töö ei ole, ülejäänu vb tõesti kuskilt maalt DKW asi. Kuidas tagumine sein külgosaga ühendatud on, tina, punktkeevitus, liim, tatt? Valtsühendusega ju tegu pole?

no pagan, ei leia kusagilt praegu väiksemate DKW-de riistakasti pilte, aga näiteks üks tehase variant, küll muidugi mitte teema kast
http://www.ebay.de/itm/DKW-SB-500-Werkze...7675.l2557
Vasta
#5

Arusaamise küsimus neh. Mulle tundub ikke tehase töö moodu. Punktkeevitust isegi näha. Külasepp lõikab paindekohad kääriga sisse. Seal aga spetslõikuriga auk lõigatud. Üks külg vähe mäkerdatud om aga äkki on mõlkimise tagajärgi likvideeritud.

hp
Vasta
#6

http://www.dkw-autounion.de/Motorradfoto...s_15_2.jpg
http://www.dkw-autounion.de/Motorradfoto...38_1_2.jpg

Olgu peale, kui vaevuda pilte vaadata, siis on tõesti tehase töö, aga ilma vaatamata võiks edasi ka vaielda! Toungue
Tegelikult oleks omalgi sellist kastikest vaja, saaks asju sisse panna!
Vasta
#7

Mul iž350 1945a kandist pärit, sellel vasakul küljel selline tööriistakast. Nad olid vist 1948aastani tootmises, siis tuli iž 49Wink
Vasta
#8

(25-08-2013, 19:21 PM)Hannex Kirjutas:  Mul iž350 1945a kandist pärit, sellel vasakul küljel selline tööriistakast. Nad olid vist 1948aastani tootmises, siis tuli iž 49Wink

IŽ49 tuli vist müüki alles 1951 ja teema kast ei ole küll iževski toodang. Aga tore, et mina üksi ennast siin teemas narriks ei teinud vaid teised ka aitavad jõudu mööda! Cool
Vasta
#9

Ühe pildi peal oli sarnane kast TIZ-AM 600 peal, aga see oli pigem hilisem lisa...
[Pilt: 38okolo2_VVK.jpg]

1945. aasta IŽ oleks igal juhul rariteet..., eriti, kui see on IŽ-49... Mis annab aluse selliseks dateerimiseks?

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#10

(25-08-2013, 19:29 PM)kass Kirjutas:  
(25-08-2013, 19:21 PM)Hannex Kirjutas:  Mul iž350 1945a kandist pärit, sellel vasakul küljel selline tööriistakast. Nad olid vist 1948aastani tootmises, siis tuli iž 49Wink

IŽ49 tuli vist müüki alles 1951 ja teema kast ei ole küll iževski toodang. Aga tore, et mina üksi ennast siin teemas narriks ei teinud vaid teised ka aitavad jõudu mööda! Cool
Rääkisin sellest, sarnane kas pole?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#11

Loll võib olla aga visa peab olema! Nii et hakkan jälle pihta, pakun, et taganrogi motika on riistakast meistrimehe kodune näputöö! Toungue
Ja IŽ-i mees siin enne kirjutas, et 1945-nda aasta kanti IŽ 350, mitte IŽ 49. Eks see "kanti" on selline kummist mõõdik, 1940-50(48)... Rolleyes

IŽ350/DKW NZ riistakast on tõesti antud teema kastiga sarnane, tõepoolest, kõik õige, paraku mitte sama asi. Teema kast peaks olema NZ mudelile eelnenud SB või ehk KS200 vms kuulunud. Nagu nii olen end siin lolliks teinud, nii et pakun rõemsalt edasi, ega hullemaks ikka enam ei lähe! Toungue
Vasta
#12

Tööriistakast DKW KS200 oma.
IZ350 valmistati 1946-1951, vaevalt Eestis 46 aasta isendeid on, 47 võib juba mõni olla.
Vasta
#13

(25-08-2013, 22:49 PM)Dekkar Kirjutas:  Tööriistakast DKW KS200 oma.
IZ350 valmistati 1946-1951, vaevalt Eestis 46 aasta isendeid on, 47 võib juba mõni olla.

Jah, aga KS200-l ja SB200-l olid samad kastid, vb veelgi mõnel mudelil.
Kes oskaks õelda, mille poolest SB200 ja Sport 250, SB250 kastid erinevad?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne