Mure dt75 siduri/käikudega
#1

Juhtus kogemata kombel kätte üks aastaid seisnud buldooseri ja revers kastiga dt75
Pill toodi mulle ära ja kuidagi sõideti sellega isegi treila pealt maha. Aga kui nüüd ise käima ajasin ja sanga hüppasin, siis reversi kangi jäi kuskile ühte kohta kinni ja enam ei saa kuskile liigutada. Kui masin käima panna hakkab mootori otsast siduri pidur suitsema ja sädemeid pilduma. Kui käik sisse panna ja sidur lahutada siis masin ikkagi liikuma ei hakka. 
Ehk siit foorumist oskab keegi aidata kas nõuga või lausa jõuga, endal kokkupuuted vene tehnikaga suht nullilähedased ?
Masin asub muidu järvamaal
Vasta
#2

(13-05-2024, 22:29 PM)cfghacker Kirjutas:  Juhtus kogemata kombel kätte üks aastaid seisnud buldooseri ja revers kastiga dt75
Pill toodi mulle ära ja kuidagi sõideti sellega isegi treila pealt maha. Aga kui nüüd ise käima ajasin ja sanga hüppasin, siis reversi kangi jäi kuskile ühte kohta kinni ja enam ei saa kuskile liigutada. Kui masin käima panna hakkab mootori otsast siduri pidur suitsema ja sädemeid pilduma. Kui käik sisse panna ja sidur lahutada siis masin ikkagi liikuma ei hakka. 
Ehk siit foorumist oskab keegi aidata kas nõuga või lausa jõuga, endal kokkupuuted vene tehnikaga suht nullilähedased ?
Masin asub muidu järvamaal
Ehk on kaks käiku korraga sees?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#3

Reversi kastil vist ei saa seda olukorda tekkida? Kuigi kõlab nii küll.

Kui panna reverskast neutraalile, kas siis ka poob ja loobib sädemeid? Kas on võimalik saada videot sellest suitsemisest ja sädemetest?

Käiguskeem: [Pilt: image_102.jpg]

Siin on natuke selle siseehitust näha: https://budtehnika.pp.ua/4246-revers-red...t-75v.html
Vasta
#4

(13-05-2024, 22:29 PM)cfghacker Kirjutas:  Juhtus kogemata kombel kätte üks aastaid seisnud buldooseri ja revers kastiga dt75
Pill toodi mulle ära ja kuidagi sõideti sellega isegi treila pealt maha. Aga kui nüüd ise käima ajasin ja sanga hüppasin, siis reversi kangi jäi kuskile ühte kohta kinni ja enam ei saa kuskile liigutada. Kui masin käima panna hakkab mootori otsast siduri pidur suitsema ja sädemeid pilduma. Kui käik sisse panna ja sidur lahutada siis masin ikkagi liikuma ei hakka. 
Ehk siit foorumist oskab keegi aidata kas nõuga või lausa jõuga, endal kokkupuuted vene tehnikaga suht nullilähedased ?
Masin asub muidu järvamaal
 Masina sidur lahutab? siduri pidur rakendub siduri alla vajutamisel/siduri kangi tõmbamisel.
Vasta
#5

Reversit ma neutraali ei saa, oleks nagu R käik sees ehk siis kang taga asendis. 
Samas kui käima panna ja kõik sisse siis ei liigu ikkagi kuhugi
Sidur iseenesest nagu töötaks kui pedaali vajutada siis korv liigub.
Vasta
#6

Võta revers kastilt kaan maha ja näita meile ka mis seal sees on. 
Kasti pesu koos väljuva olluse inspekteerimisega ei teeks ka paha.

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta
#7

(14-05-2024, 13:51 PM)tõnn Kirjutas:  Võta revers kastilt kaan maha ja näita meile ka mis seal sees on. 
Kasti pesu koos väljuva olluse inspekteerimisega ei teeks ka paha.

Lammutasin kabiinist ülemise kaane maha, kas kang ongi seal sees lahtiselt? 
Vasta
#8

(14-05-2024, 14:17 PM)cfghacker Kirjutas:  
(14-05-2024, 13:51 PM)tõnn Kirjutas:  Võta revers kastilt kaan maha ja näita meile ka mis seal sees on. 
Kasti pesu koos väljuva olluse inspekteerimisega ei teeks ka paha.


Kust ma selle kaane leian? ?

Põrand üles siis saab kaantele ligi
Äkki mõni käigu fiksaatorhoob lahti tulnud, kõhu alla roomates vast näeks kas kõik asiad ikka küljes ja kinni.
Vasta
#9

Tänud kõigile kaasamõtlejatele, hetkel vist revers kasti viga on leitud. Kulissi võll vms on sealt ära murdunud, venelaste YouTube järgi tundub suht tüüpviga. Homme nokin maha ja keevitan ära
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne