OEM Varuosad
#1

Mõtlesin antud küsimuses siiski eraldi teema avada. Endalgi tulevikus hea vaadata, kust saab : )

Kui keegi mäletab, sai paar nädalat tagasi uuritud, kus ja kes pakub Eestis hea, või vähemalt mõistliku hinnaga oem varuosi. Nagu tagantjärele võib öelda, on sellega lood kehvad. Pakkumist nagu oleks, aga jah... Ei hakka kõiki võimalikke soovitatud ja scrollitud pakkujaid välja tooma, aga pikemalt radarile jäänud ladu24 ei toiminud. Juppe ja hindu näitab, kuid ostukorvi kinnitamisel elimineeritakse eelnev teadmine ja väidetakse, et kaupa pole võimalik tellida. Vastavasisulisele järelepärimisele olukorra selgitamiseks pole siiamaani samuti vastust saanud.

Lõpuks jõudsin tagasi seesuguse ettevõtmiseni - Originaalosad

Tagasi seepärast, et suurema otsingulaine ajal olin ta kõrvale jätnud, kuna hindade nägemiseks nõuti registreerimist ja äärmiselt detailse lepingu allkirjastamist. Üldiselt olen antud suunitlusega veebilehti võimalusel ignoreerinud, kuid sel raskel hetkel olin juba praktiliselt kõigega nõus.

Andsin virtuaalselt kolm tilka verd ja ülla-ülla, mind huvitavad asjad olid soodsamad ja tarnetähtaeg lühem, kui leedykate AVK-s, mida seni referentsina sai kasutanud. Pikemat heietust vahele jättes käisin täna asjadel järgi, mis tulid kohale umbes nädalaga ja vastasid täielikult soovitule.

Siis selline resümee pikast loost, kus ühed ei taha, teised ei oska ja kolmandad paluvad naeratuse saatel sul oma mõlemad neerud müüa, et omaniku ootusi täita.
Vasta
#2

(16-07-2024, 13:21 PM)alfredo Kirjutas:  ...
Lõpuks jõudsin tagasi seesuguse ettevõtmiseni - Originaalosad

Tagasi seepärast, et suurema otsingulaine ajal olin ta kõrvale jätnud, kuna hindade nägemiseks nõuti registreerimist ja äärmiselt detailse lepingu allkirjastamist. Üldiselt olen antud suunitlusega veebilehti võimalusel ignoreerinud, kuid sel raskel hetkel olin juba praktiliselt kõigega nõus.
...
Siis selline resümee pikast loost, kus ühed ei taha, teised ei oska ja kolmandad paluvad naeratuse saatel sul oma mõlemad neerud müüa, et omaniku ootusi täita.
Ometi näitab nende originaalosade koduleht partneriteks mitmeid meie varuosapoode ... kas siis sealt ei saa ilma veretilku loovutamata tellida? Ma kohe Võru poest uuriks sugulase käest, kuidas see värk on!
Vasta
#3

lgp! honkomees

Ei saanud küll hästi küsimuse mõttest aru, kuid loomulikult võid sugulase käest küsida, kas Võru rajooni kohapeale oem osi saab tellida. Mul ei ole kahjuks ühtegi lähikondset antud äris ja pidin kuidagi oma mõistusega antud teemast end läbi närima. Lihtsalt, nagu juba mainisin, siis hetkel sain oma asjad kõige soodsamalt ja üllatavalt kiirelt sellest firmast ja nii lihtne see ongi. Kui antud teave mõnele heale kaasfoorumlasele kasuks tuleb, pole ju iseenesest midagi halba sündinud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne