Postitused: 124
Teemad: 7
Liitus: Mar 2007
Maine:
3
12-06-2026, 14:05 PM
(Seda postitust muudeti viimati: 12-06-2026, 14:06 PM ja muutjaks oli
Simson0077.)
Ise olen selliselt hakkama saanud: Tellisin duplikaadid, mis siis näitasin ette Transpordiametile enne märkide hoiule panekut. Hiljem, kui juba konkreetsele autole need kasutusse võtta ja autole vaja külge keerata, siis "prooviks" võib ju uued eurotähisega märgid paigaldada. Hiljem saab need asendada vanade originaalsetega.
8xOpel
4xChevrolet
Postitused: 80
Teemad: 3
Liitus: Jul 2006
Maine:
0
Ei saa, mnt lehel näha kohe kas uus või vana nr peab olema küljes.
Postitused: 481
Teemad: 16
Liitus: Feb 2013
Maine:
6
19-06-2026, 23:51 PM
(Seda postitust muudeti viimati: 19-06-2026, 23:56 PM ja muutjaks oli
Naabrivana.)
Minu küsimus, auto registreeriti Eestis 11.11.2025 registreerimistasuga ja kustutati riigist välja 04.06.2026. Kui sõiduk tuuakse uuesti Eestisse, kas registreerimistasu tuleb uuesti tasuda või sõltub see varasema tasu tagastamisest?
Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Postitused: 481
Teemad: 16
Liitus: Feb 2013
Maine:
6
(22-06-2026, 00:11 AM)indreksirk Kirjutas: (19-06-2026, 23:51 PM)Naabrivana Kirjutas: Minu küsimus, auto registreeriti Eestis 11.11.2025 registreerimistasuga ja kustutati riigist välja 04.06.2026. Kui sõiduk tuuakse uuesti Eestisse, kas registreerimistasu tuleb uuesti tasuda või sõltub see varasema tasu tagastamisest?
Täna on Transpordiametil arusaam, et sellises olukorras on tegemist esmase registreerimisega ning tuleb uuesti maksta registreerimistasu. Seda sõltumata sellest, kas varem oli tasutud või tagastatud.
Sel masinal veel üks konks, tal on küljes endiselt eesti numbrid ja pole veel lätis arvele võetud, kuna on müügis.
Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.